Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Torbalı İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Vizyonumuz...

*Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda,öğrencilerine;kendini ve çevresini tanıyan,ilgi ve yetenek alanlarında üstün performans gösterebilecek şekilde yetişecekleri,yaratıcılık ve liderlik özelliklerini geliştirebilecekleri,katılımcı,etkileşimsel ve uygulamalı bir eğitim proğramı sunmak;

*Ayrancılar Atatürk ; yapıcı,kendine yeterli,çevresine saygılı,özgüveni yüksek,toplumla barışık ve öğrenmeyi ilke edinmiş bireyler yetiştirmek;

*Toplumsal sorumluluk bilincine ve geniş bir dünya görüşüne sahip bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış,ülkesine ve insanlığa yararlı,özgür ve barışçıl bireyler hazırlamak;

*Öğrenimin her aşamasında öğrenci,aile ve öğretmeni bir bütün olarak kabul edip,ortak karar,ortak sorumluluk ve ortak paylaşım ilkesine göre hareket ederken öğrencilerin,öğretmenlerin ve velilerin birbirinden sürekli bir şeyler öğrenmesini hedeflemek;

*Yeniliğe ve değişime açık,girişimci,çağdaş ve demokratik bir yapıya sahip kurum kültürünü ve örgütlenmeyi gerçekleştirmek;

*Mükemmel bir eğitimle beklentiler doğrultusunda yeni bir nesil yetiştirmek,her girdiği toplumda farkı yaşayan öğrenciler,bireyler,insanlar kazandırmak;

*''Öğrenenlerin okulu''felsefesinden yola çıkarak,insanlığa katkıda bulunan,toplumda lider ve model olacak bireyler yetiştiren örnek ve öncü bir kurum olmaktır.

Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Torbalı
Okulun Telefonu: 232 854 60 57
Okulun Faksı: 2328548126
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://ayrancilarataturkioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: ayrancilarataturkioo@meb.k12
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok