Atatürk ile ilgili kompozisyon kısa

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Atatürk ile ilgili kompozisyon örneği kısaca,

Atatürk Türk ulusunun geleceğine yön vermiş bir liderdir. Günümüzde ülkede sahip olduğumuz bu tüm modern koşulların temelini Atatürk atmıştır. O yalnızca bizim ülkemizde değil çok sayıda dünya devletinde tarihe yön vermiştir.

Atatürk hem ülkemizde hem de dünya üzerindeki bir çok ülkede ender yetişen liderlerden biridir. O elinde olan tüm yetenekleri ile imkansız kabul edileni mümkün kılmış ve bizlere cumhuriyeti hediye etmiş bir insandır. Onun devrinde ve yaşadığı koşullarda başardıklarını başarmak oldukça zordur. Ancak o sahip olduğu eşsiz liderlik ile askerlik becerilerini kullanım imkansız olanı başarmıştır.

Günümüzde de bizlere düşen onun hediyelerine sahip çıkarak daima onun ilkelerini ve inkılaplarını yaşatmaktır. Mustafa Kemal Atatürk ölümsüz bir insandır ve Türk gençlerinde yeniden can bulur. Bu sebeple daima onun gösterdiği yolda, onun ilkeleri ile ilerlememiz gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Kayıtsız Üye

evet bu site süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

K

Kayıtsız Üye

çok güzelmiş ne diyeyim ağzınıza sağlık diyeyim sağ olun diyeyim var olun diyeyim...

K

Kayıtsız Üye

Bu site süpermiş herkeze tavsiye ederim nedim saolun var olun ödevden 100 aldım yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hep bu sitede ödevlerimi yapı çam :)

K

Kayıtsız Üye

Gerçekten kim yazdıysa teşekkürler. İşime tam olarak yaramadı ama iyiymiş.

K

Kayıtsız Üye

Güzel süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

K

Kayıtsız Üye

çok iyi olmuş çok teşekürler işeme yaradı ama son paragraf kısa olmuş onu ben eklicem ama yinede çok sağolun sizin sayenizde + almayı düşünüyorum neyse bay bay hadi öptüm muck

K

Kayıtsız Üye

iyi ama abartıyo insanlar yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii süpeeeeeeeeerrrrrr rrrrr fln yazıolar

K

Kayıtsız Üye

bence bu konposizyon tam olur arkadaşlar sssssssssssssssssüüüüüüüüüüüüüüüüüppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

K

Kayıtsız Üye

Bu çok güzel ben bu ödevden yıldızlı 100 aldım ve ben 1. Ci seçildim ve öğretmemnler iel ilgili kompasizyon varmı acaba ve ben bu nu yazanın ellerinden öperim ve bunu yazan kişi inşallah dert görmez