Atasay Dershanesi

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında

Kurumumuz 1991 yılından beri 1025 m2 kullanım alanı, 15 derslik, sekreterya,yönetim odaları, rehberlik, öğretmenler odası, bilgi işlem, kütüphane ve kantinden oluşan 5 katlı kendi binasında eğitim vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı'nm 625 sayılı Özel Öğretim Kanunları'nın uygun gördüğü standartlarda faaliyet gösterir ve düzenli denetlenir.

Özel Atasay Dersanesi (ÖSS-OKS-YDS-İlköğretim ve Lise Takviye) ve Özel Atasay Yabancı Dil Kursu'nu bünyesinde oluşturan ilçemizin öncü öğretim kurumlarından biri olup Özel Dersaneler Birliği (ÖZDEBİR) üyesidir.

Kadrosundaki eğitimciler ; konusunda uzman, 21.yüzyılın gerektirdiği şartlara uygun materyaller, soru bankası,test tekniği konusunda ve birikime sahiptirler

15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle, her yeni dönemde kendini yenileyerek , binlerce öğrenciyi hayallerine ulaştırmış, kendi öz kaynaklarıyla çalışan, abartı reklamdan kaçınarak olanaklarını öğrenci başarısına sunmaktadır.

Öğretimdeki başarısı, öğrencileriyle bire bir ilgilenmesi ve özverili yaklaşımından kaynaklanmaktadır. Kurum-öğrenci - veli zincirine sıkı sıkıya bağlıdır ve iletişimi başarının anahtarı kabul eder.

Kurslar

ÖSS
OKS
YDS

İletişim

Abide-i Hürriyet Cad.Kocamansur Sok. No: 66
Şişli İSTANBUL

Tel: +90 (212) 234 48 24 - 234 40 74
Fax:+90 (212) 234 40 28

E-mail: info@atasaydersanesi.com

http://www.atasaydersanesi.com