Aşk Sözleri Kısa ve Anlamlı

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Sözleri Kısa Anlamlı

İki dakikada moralinizi düzeltmeyi başarabilen anlamlı birşeydir 'aşk' suçludur. Çünkü ne bir kurala kısa uyar, ne de senden gider. Sözleri yakar.En fazla yapabileceğin şey aşk'ta suç ortağı olmak.

bazen ihtiyacımız olan tek şey, birkaç saniyelik aşk yalnızlığıdır.

Ruhunu kaybetmiş bir insanda aşk yaşamanın anlamını aramak çok saçma ! Belki de yeryüzündeli cesetler, altındakilerden çok daha fazladır.

Mutlu insan, Herşeyin en iyisine sahip olan değil, Sahip olduğunu kaybetmeyecek kadar çok sevendir..

Cevap veriyorum Zamanla herşey geçer diyen akıllılara; Geçen tek şey zamandır” anlayan, anlatsın anlamayanlara.

Birini kötülemeye çalışırsan asla amacına ulaşamazsın. Çünkü, başkasına sürmek istediğin çamura önce kendin bulanırsın..

Eğer karşındaki kişi kadınsa, yapacağın hamleyi iki kere düşünmen gerekir. Çünkü o hep bir adım öndedir..

Sessizce çekip gidiyorum şimdi, sessiz ve kimliksiz, Belki yine gelirim, sesime ses veren olursa bir gün…

Susuyor olmam, aşk acısı çekmediğim anlamına gelmez..

sarı hüzünler dökülüyor bahçeme,baharım hiç gelmiyor.

Biliyorum imkansız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime…” “Çünkü Yüreğim Seni Çok Sevdi!..”

Hıçkırarak ağlayan bir kadının gözyaşları, Ağlatan adamın başına geleceklerinin altına atılacak imzadır…

Başın sıkıştığında değil; Sevdiğini anlayıp, mutlu olmayı istediğinde gel ki; Ömrümü uğruna harcayayım… .

Eğer aşk nasıl biteceği bilinmeyen yarım yamalak bir cümleyse hayatında; Uzatmaya gerek yok, noktayı koyup bitirmeli aslında

Bazen arkasına dönüp bakması gerekir insanın; Nerden geldiğini unutmaması için..

Hayatınız kötü bir yola girmişse, unutmayın ; Direksiyondaki sizsiniz…!

Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun kalbine ulaşmış demektir”.

Bilir misin ne zordur severek yaşamak. Ona benimsin deyip sarılamamak.. Ne zordur hep yakın hissedip aslında ondan uzak olmak..

Bazen önemli olmamalı gidecek olan yada gelmeyen. Çünkü bazen, başlaman gerekir her şeye yeniden.

Sesini hatırlamıyorum bile; ama söyledikleri hala aklımda..

Hayatımda edindiğim en büyük bilgi şudur: Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, kimse yardım edemez…

Bakmayın etrafımda çok insan dolandığına ; Sırılsıklam aşığım aslında…!

Unutamadığın kişi, daima senden uzakta olandır webokur.com sende, ben, imkansızlığı seviyorum; fakat asla ümitsizliği değil…

Beni sev ya da benden nefret et, ikisi de benim yararıma; seversen hep kalbinde olurum,nefret edersen hep aklında.

Su gibi akıp geçerdi hiç geçmeyecekmiş gibi duran zaman, beklemeye değecek olan gelecekse sonunda eğer…

Pişman değilim ! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin ? Neler dururken, sen neyi seçtin !

Aşkın en acımasız yanı; Ağzından çıkmaya cesareti olmayan sözlerin, yürekte fırtınalar koparmasıdır”.

Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın.

Biliyorum;yarınlarım dünden farksız.Hayat mı bana küstü, ben mi ona küstüm hatırlamıyorum;ama şu aralar fena dargınız.

Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü. Çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini. .

Beni mahveden şey; bana yalan söylemiş olman değil, sana birdaha inanmayacak olmam..

Yüreğinin gücü yetmiyorsa kırılan kalbi onarmaya, o zaman ne diye açıyorsun kalbini aşka…

Aşk insana insan olduğunu hatırlatan bir kavram, Lakin insanı insanlıktan çıkarmakla daha çok ün kazanmış, Bunun nedeni insanların Aşk’ı yaşamayı bilmemeleri, İnsanlar Aşk’ı iki kişilik sanar ama aşk tek kişiliktir.