arkadaşlıkla başladı herşey

Sponsorlu Bağlantılar
hani seni ilk gördüğüm günden beri dedim ya öyleydi işte .hayır dedim kendime olmaz ,ama kendime demişim sadece kalbime ve ruğuma değil.Şimdiki gibi davranmıyordum bunun olamayacağını söylüyordum kendime.daha sonra hayatımda herşeyin değiştiğini farkettim,hayat daha güzeldi onunla,sanki bana kuvvet veriyordu bakışları, gülüşleri,her hareketi,daha önce kimse bana onun davrandığı gibi davranmıyordu, ama davranışlarında kötü bir niyet yoktu.Ben öyle hissetmiyordum sanki oda bana aşık gibi geliyordu bana.oda beni arzuluyordu,ama öyle değildi.yine aynı şeyleri düşünüyorum .yine onu deli gibi seviyorum ve aşığım.devamı gelecek şimdilik bu kadar hepsini anlatmaz zor dizi gibi hergün yazacağım.selamlar.

hislerim karşılıksızdı hata yaptığımın farkındaydım ama bir türlü bunu kendime anlatamıyordum.Ve bunları öğrendiğinde bana olan tepkisi oldukça iyimserdi beni kırmadan bunları atlatacağımı söylüyordu ama ben bundan nasıl kurtulacağımı bilmiyordun çünkü daha önce birini bu kadar çok sevmemiştim.sevginin aşkın bu kadar acı olduğunu bilmiyordum.benim sevgim karşılıksızdı ve imkansızdı belkide bunun için daha çok seviyordum onu .ona dokunmak onu içime çekmek istiyordum ona eğlenilecek birisi olarak bakmıyordum .bir çıkar peşindede koşmuyordum çok anlamsız birşey bir boşluk içinde, devamlı hep o aklımdan çıkmıyor ama herşey boştu.bunları ona söylediğim halde hep benim iyiliğimi istiyordu.çok iyidi dünyadaki bütün güzellikleri fazlasıyla hak ediyor .belkide benim düştüğüm bu durumdan dolayı bana acıoyordu ama ben bu durumda acınacak biri değildim onun iyi niyetini görmezden geliyordum.ve ona olan hislerim bir türlü değişmiyordu.ben bir çıkar peşinde değilim.devamı yarın.

o benim ilk ,gizli ,yasak ve karşılıksız aşkımdı onu gözümden bile sakınıyordum.her hareketi beni etkiliyordu.onsuz bir ömrün nasıl gececeğini nasıl yarım olarak yaşayacağımı bilmiyordum,ama ortada bir gerçek vardı benim değildi yada ben onun değildim onunda önünde yaşayacak bir hayatı vardı mutlu olacağını biliyorum belkide bu beni rahatlatıyor o mutlu olsun ben yaşayamadım o yaşasın bu hayatı bütün güzellikleriyle ve başkasıyla olacağını bile bile yine onu seviyordum.her gece onu rüyamda görmekten hayali ile yaşamaktan yoruldum artık artık güçüm kalmadı yoruldum.çok bitkinim belkide gözlerinin önünde nasıl yok olduğumu mum gibi eriyip gittiğimi izleyecek , boşver diyecek beni bir köşeye atacak .devamı sonra.

K

kene02

bir gün bi baktım ki facede birisi istek atmış ve ben ilk önce onu sadece fake hesap olarak biliyordum benim için çok erkendi bana göre ereken değil tam da zamanıydı benim bi dostum var çok sevdiğim birisi kardeşim gibidir kendisi o bile anlam veremedi benim ne yaptığıma nasıl olduysa o kızla birbirimize iice ısındık 2 günde faceye girmeyince bana mesaj atıyor işte nerdesin sen diye ben galiba o na aşık oluyordum ve sonucu hayla bekliyorum daha teklif ettim mihayır biraz daha zaman lazım bana ama edeceğim çünkü hoşlantı başladı ben de bilmiyorum belki bu dur ?