Arkadaşlar internette dosya indiremiyorum?Sorusuna cevap...

Sponsorlu Bağlantılar
Internet Explorer sağ tıklayarak özelliklere girin...
Pencerenin üst tarafında güvenlik yazısını tıklayın...
İnternet seçeneği var ordan özel düzeyi tıklayın..
karşıdan yüklenen bölümünden dosya yükleme ve karşıdan dosya yüklemesinin otomatik olarak sorulması seçeneklerini etkinleştirin, sorun kalmaz;)
hadi kolay gelsin...

K

Kayıtsız Üye

arkadaşlar ne firefox ne explorer nede opera hiçbirinde indirme yapamıyorum lütfen yardım

K

Kayıtsız Üye

benim sorunum bi başka.birşey indireyim diyorum hiç inmiyor.bilgisayarda sadece internet explorer yüklü. firefox indiremiyorum.chrome indiremiyorum. acaba sadece internet explorer üzerinden mi indiremiyorum?bu sorun çözülebilirmi?

K

Kayıtsız Üye

abi internetten dosya indiriken dosya halinde inmiyo inen dosyanın simgesi internet simgesi gözüküyo inmiyo nolur yardımcı olun

W

win xp

arkadaşlar bende de aynı sorun var flash player chrome vs. exe uzantılı bi şey indiremiyorum onun dısında fotograf vs diger dokumanlar iniyor. indirmeler ya 99 da takılıyor ya da indirme bitiyor pc ye kaydetmiyor.
modemin firmware ini ayarlayın falan dediler o da olmadı. hiç bir çözüümü yok bunun.

windows xp sp3
antivürüs yok
20mgbit sınınrsız internetim var hueawai hg655d modem

nolur biri çıksın da şu şöyle olacak desin . format attım iki kere farklı xp sürümlerinde onlarda da aynı hata ne olucak bilmiyorum..
yardımlarınızı bekliyorum

K

Kayıtsız Üye

benim sorunum da mesela 100 mblik bi dosya indircem 99mb998kb indiriyor kalan 2 kbyi indirmiyor :/

K

Kayıtsız Üye

combofix indir başka bir bilgisayardan flash bellek ile sorunlu bilgisayara kopyala sonrada yönetici olarak çalıştır combofix i kendiliğinden işlemleri yapacaktır zaten. kesin cözümdür bu.

K

Kayıtsız Üye

Arkadaşlar benim bilgisayarda program inmeye başlıyor fakat sonuna doğru gelince kilitleniyor ve onaylanmayan yazıyor. Chrome ve explorer fark etmiyor

K

Kayıtsız Üye

Ben indiriyorum ama internet exproler'in urlsini veriyor ne ypmalıyım lütfen söleyn ?