Apartmanda Alman Kurdu Bakılırmı

Sponsorlu Bağlantılar
Apartmanda Alman Kurdu bakımı
Apartmanda Alman Kurdu beslenirmi

Alman kurtları yapısından dolayı apartmanda bakmaya pek müsait hayvanlar değildirler.Bakılsa bile bakımı oldukca zordur.Tüm ihtiyaçlarını eksiksiz giderim günde en az 2 kere sabah ve akşam 45 dakikalık yürüyüşlere çıkartıp enerjisini atmasını sağlamanız gerekmekte..Alman Kurtları ailelerine yakın olmayı çok severler, yabancılara karşı çok dikkatli ve uyanıktırlar. Bu ırk ailesine çok bağlıdır. Yabancılara havlarlar. buda komşularınızı tedirgin edebilir.

M

mina zeynep

alman kurtları apartamnda bakılır. Acak tüm ihtiyaçlarının giderilmesi gerekir. Eğer dışarıya çıkarılmazsa ve uzun süre yanlız kalırsa alman kurdu huzursuz olur ve gittikçe dahada huysuzlaşır. Dediğim gibi dışarıya çıkarıp gezdirilirse 4 4'lük bakılırsa neden olmasın. Bende alıcağım çok yakın bir zamanda yani sizede tavsiye ederim. Ha şuda var apartmanda süs köpeklerinin bakılacağını sanmayın. Çünkü onlar büyük köpeklerden beterdir. Hiç susmazlar .Örnek golden iyidir apartmanda beslenir. Ama aşırı derecede tüy döker. Yani her yandan alman kurdu en iyisi. Saldırgan, dost canlısı, oyuncul, çocuklarla iyi geçinen köpek ve fazla tüyde dökmez. Bence en iyisi :)

K

Kayıtsız üye

Apartman dairesinde alman kurdu beslenirmi diye sorduk sizde beslenir dediniz. Amaevde hiçkimse kalmadığı için sabah yürüyüşe çıkartamayız bende öğlen geliyorum yinede alman kurdu besleyebilir miyim.

K

Kayıtsız Üye

Kardeşim Bak Kurt Köpeklerı Oldukça Sorun çıkarır Açık ve net. Bence Golden Al Hem Eve misafir gelınce havlamaz sevdırır hemde çok havlamıyor salyası akmıyor. Ama kurt Köpeği evde Tehlıke Olabilir,Örneğin Mısafırle Şakalaşırsın Ters algılayıp ona saldırır ve Dertsiz başına dert alırsın. Bakımı oldukça zordur. Evde Kokar,Gunde 2 kere mecbur çıkarcan koşuya.Bence Golden al Tuy sıkıntısı tarıyarak geçirilebilir ve Kuru mamaylada azalır. Bayağı fark eder yanı sana tavsıyem golden havanda olur hem :D

Ş

şahan

he golden karizmatik mi allahım yaa ve evet misafire kendini sevdirir peki ya davetsiz misafirler onlarada kendini sevdiriyo bu köpek alman kurdu var olan en iyi köpektir tek sorunu tüy döker ve kokuya gelirsek külliyen yalan o yanlış bilgi ben besliyorum 2 tane erkek bide husky inanın hiç kokmuyor

Alman kurtları yapısından dolayı apartmanda bakmaya pek müsait hayvanlar değildirler.Bakılsa bile bakımı oldukca zordur.Tüm ihtiyaçlarını eksiksiz giderim günde en az 2 kere sabah ve akşam 45 dakikalık yürüyüşlere çıkartıp enerjisini atmasını sağlamanız gerekmekte..Alman Kurtları ailelerine yakın olmayı çok severler, yabancılara karşı çok dikkatli ve uyanıktırlar. Bu ırk ailesine çok bağlıdır. Yabancılara havlarlar. buda komşularınızı tedirgin edebilir.

Merhaba ben 12 saat calisanim ve küçüklüğümden beri bi dost arkadas sahiplenmek istedim. Alman kurtlarini seviyorum görünüşü fiziği hosuma gidiyor. Evde bakicam ama 12 saat yalniz olcak bi huzursuzluk cikarirmi huzursuzluk derken cok havlarmi ve cok kokarmi ?

Simdiden tesekkur ederim.

Ama cok istiyorum sabah degilde aksam 2 saat çıkartabilirim enerjisini attirabilirim.