Anlamlı Damar Aşk Sözler, En Anlamlı Damar Aşk Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En Güzel Damar Aşk Sözleri

Anlamlı Aşk Sözleri Damar

Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!

Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence...

Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim.

Sana bağlanmak hayata sıkıca tutunmaktır, seni beklemek yarını ümitle beklemek gibidir sevgilim

Yorgun gözlerimin canlı renkleri sensin, üşüyen ellerimin sıcaklığıdır ellerin, bir gülüşün yeter sevgilim, Sensin benim Cennetim!

Sen olmasaydın ben yaşayamazdım, sen olmasaydın aşk nedir anlayamazdım, tek nefesim sensin benim, sensiz derbederim sevgilim

Sensizlikmi zor olan, yoksa senin yaşadığını bilerek sensiz yaşamaya devam etmekmi zor olan hangisi daha çok acı veriyor bilmiyorum

Bilirimki sensizlik ölümdür bana, bilirim ki gözlerin gözlerimde olmaz ise haram olur bu dünya bana göremem sensiz hayatı yalnızlığımda...

Zaman ömrümü alıp gitsede sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne

Dertlerim deniz misali durgun ve sessiz, her sessizliği acılar içinde boğuyor nefesimi ve her nefesimde çığlıklarım yükseliyor sensizliğe

Bu kalp sensiz atmasını bilmiyor, bu beden sensiz sıcaklığı hissetmiyor, gözlerimde hayalin var aglasamda silinmiyor

Güzel Sözleri Değil Seninle Güzel Olabilecek Sözleri Yazıyorum Sana Birtanem, Sen Kelimelere Anlam veren güzelliksin!

Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah’im bu yolcuyu uyandir.

Sensizliği kabullenemez gözlerim, gözyaşlarım sel olur sensizliğe kaybolurum, sözlerim mühür olur meçhul yarınlara yol alırım!

Benim Can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anlar sevgilim

Her gece düşünürüm seni, belki özlersin dönersin geri, seni unutamadığımı biliyorsun vefasız sevgili, haydi yeniden tut ellerimi!

Sana yazdım sözlerimi sadece sana! Sensizlik Olmuyor çekilmiyor bu yalan Hayatta! Al herşeyim senin olsun, sensiz bu dünya bana haram olsun!!

Bugün gözlerimin hayata küstüğü gündür, bugün nefes alırken aldığım nefes ile boğulduğum tek gündür, bugün Sensizliğimin ilk günüdür..

Ayrılığın tadını sen gidince anladım, sensizliğin kahrını gözyaşlarımla suladım, belki bir gün dönersin diye kalbime bir umut bağladım, umudumun adı sensin kalbimden çıkaramadığım.