AnaSayfanın aLtına ÜyeLerin RenkLerini BeLirtme...

Sponsorlu Bağlantılar
AnaSayfanın aLtına ÜyeLerin RenkLerini BeLirtme...

Ba$Lık Karı$ık oLdu Sanırım, A$aqıdaki ReSimdeki Gibi NaSıL YapıLaCaqını AnLataCam Arkada$Lar..

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 926x200

Bunun Gibi Yapmak Için ;

ACP => DiLLer & CümLeLer => CümLeLer Içinde Arat Deyip, OnLine Rekor Yazın we Aratın...

Çıkan Sonuç most_users_ever_online_was_x_y_at_z oLaCak, DüzenLe Deyip En aLtına ;

PHP:
<table border="1" align=center> <tr> <td bordercolor="red"><div class="smallfont"><span style="color: red;"><b>• Administrator</b></span></div></td> <td bordercolor="blue"><div class="smallfont"><span style="color: blue;"><b>• Süper Moderatör</b></span></div></td> <td bordercolor="green"><div class="smallfont"><span style="color: green;"><b>• Moderatör</b></span></div></td> <td bordercolor="Navy;"><div class="smallfont"><span style="color: Navy;">• NormaL Üye</span></div></td></tr> </table> </center>

Yazın...

NOT : Bu KodLarı EkLediqinizde ReSimdeki Gibi oLaCak...Düzenleyebilirsiniz.

aradığım bi moddu teşekkürler ama bi türlü bulamadım

ACP => DiLLer & CümLeLer => CümLeLer Içinde Arat Deyip, OnLine Rekor Yazın we Aratın...

online rekor yazıyorum cümle bulunamadı diyor nasıl bulucam .....

DeMSaL

Özel Üye
Senin sitende online rekor yazmadığı için bulamaman normal.
Kod:
 En çok kullanıcı
şeklinde aynı yerden arat.

demsal resmi gönderiyorum dediğin gibi o kelime bulamadım ama şuanki çevrim içi üyelerde arattım ve ekledim ama resimdeki gibi kırmızı şeridin üstüne çıkıyo çevrim içi üyelerin altına yani mavi bölüme gelmesi lasım nasıl yapıcam yönlendirrimsiniz teşekkürler...

kırmızı yere denk geldiği için admin rengi falan belli olmuyo flood için gerçekden özr dilerim şunu bi halledelim lütfen :)

DeMSaL

Özel Üye
Yanlış yere eklemişsin

Burdaki kelimelerden birini arat

Kod:
 En çok kullanıcı: 9,148 Kullanıcı İle 11-09-2010 Tarihinde; Saat 12:00 itibariyle aktif olmuştur.
yani bunlardan birini ara

Kod:
 En çok kullanıcı:  ,  Kullanıcı İle  ,  Tarihinde; Saat  ,  itibariyle aktif olmuştur.
most_users_ever_online_was_x_y _at_z bunun içinde olacak. Düzenle deyip kodları üstüne veya altına ekle

Son düzenleyen: Moderatör:
demsal çok saol emeklerine sağlık yaptım oldu tek bi sorunum var şimdi vip co admin vs eklemm lasım fakat bi türlü kodları tutturamadım :D tek bi kod verseniz renk ve grubu değiştirip yaparım başlangıcını bulamadım bi türlü ...

DeMSaL

Özel Üye
Kod:
<td bordercolor="blue"><div class="smallfont"><span style="color: blue;"><b>• Süper Moderatör</b></span></div></td>