Acılı Damar Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
Acılı Damar Sözler

Acılı Damar Sözler - Damar Sözler - En Damar Sözler - Acılı Sözler - En Acılı Sözler - Üzücü Sözler - Üzülenler İçin Acı Sözler - Acılı Damar Mesajlar

isterdimki benimle mutlu olalım acı hayatın içinde isterdimki acılarla boğuşalım hayata meydan okuyalım seninle

Sen Beni Mutluluklarımı Başlattın Bir Süre Sonra Acılarımı Çoğalttın

Sen Bir güLsün Sen koklamak istedim benim olmanı istedim dikenlerinle hayatımı aldın canımı acıttın

Acı oLan Kaderimde mutLu Olmak istedim Sevgisiz yüreğimde bir ışık olursun diye bekledim

sen ne kadar zalim olursan Olur Acıtsanda Yüreğimi Seviyorum Seni

Acı Sözler Söylesende suratıma Bu Kalp Senin başkası Olmaz Bundan Sonra

Acılar içinde geçsede ömrüm seni sevmiş bu deLi Gönlüm

Acı Çekiyorum gecenin Soğuk Havasında Acı Sözlerinle ısınıyorum Senden Mahrum SersefiL odamda

Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerekSanki anlamsız olan her şey beni buldu sensizBenim icin mutluluğun anlamı sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inanDön ve bana hayat ver,ben bitmeden beni bulHic bir şey icin ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa"GÜZELİMAsla unutulmadın

SEVEREK AYRILANLAR BİLİRLER AYRILIĞI SEN BENİM EŞ RUHUMSUN UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİN UNUTMUŞ OLSAN YANIMDA DURMAZDI HER SABAH HAYALİNSENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ NEREYE GİDERSEN GİT ÇANTANDA Bİ RESMİM AKLINDA GÜLÜŞÜM OLSUN BEN SENİ GERÇEKTEN SEVDİM BİTMEZ DEMİŞTİM ((BİTMEDİ))

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

Seni yüreğimin derinlerine attımÜzerine Çelik kapilar kapattım beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum Sen cezani kendi kendine verdin

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıyorum SENİ SEVDİĞİM için özür dilerim

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir"İnsanın Kendisi"

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedimbu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜMonun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektinBen se seni senden habersiz seven biriydim

Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni öldüreli cok oldu

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin

En uzun gecen yasımı tuttugun gun olacak sabahlara kadar aglıyacaksın pısman olacaksın ama elınde sana verdıgım kırmızı gulden baska hıc bır seyın olmıyacak

Her ne kadar bu hayatta hep yalnız kalmıs olsakta,sevdigimiz bizi sırtımızdan vursa da,yıkılmayız ve hep ayaktayızher darbede yıkılmak degil zorluklar karsısında ayakta kalabilmektir yasamakunutmayın ki agaclar ayakta ÖlÜr!!!!

Ben küçücük bir bebektim sen kocaman bir sevda ben senin ellerinde büyüdüm sen benim yüreğimde

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!!

Gönüller birdir vucutlar ayri olsada yasananlar güzeldir mazide kalsada umrumda degil dünyalar yikilsada biz sevdigimizi unutmayiz o bizi unutsada

Dünü düşünüyorum dün geçti yarına umut varmı? gençliğede güvenmem ölenler hep ihtiyarmı !!!!

Suskunum Kendime ve sana anlatamadıklarıma Oysa Bu sefer Söylediklerim değildi yaralayan ruhumu Hayatın tüm renklerini ödünç aldığın yüzüne ve Gözlerine bile bakmaya cesaret edemediğim kaçak düşlerle yetiştirdiğim Sevdamdı
Çünkü gözlerin kayboluşu simgeliyordu benim için çünkü hayatı ve seni sensizce izliyordum bir köşede insanların arasından Ve bir türlü karar veremiyordum. Kır çiçekleri gibi ender ,gökyüzündeki bir yıldız kadar çekici güzelliğinin nereden geldiğini
Suskunum Oysa bu sefer farklı olmalıydı söylediklerim Ne kadar çok isterdim bir bilsem ,Güzel kelimelerden bir buket yapıp yağmurlarla yıkasam gökkuşağına sarıp aşkımı katsam Ve birden çıksam karşına

Üzgünüm.Bu sefer farklı değildi söylediklerim
Biliyorum ne diyeceğini
Susmandan korkuyorum
Seni görememekten
Sesini duyamamaktan
Suskunum sana ve kendime anlatamadıklarıma .suskunum dolunay parlaklığında bir gece gibi bana aşkı anlatan gözlerine suskunum tüm yaralarımla beraber bir şiir gibi hani bamteline dokunur yüreğinin bir yanık sevda kokusudur bıraktığı geride gönül yıkık dökük suskunum sana anlatamadıklarıma suskunum gözyaşıma kuvvet aydınlık gecelerde ki hasretin kor olup delerdi sinemi sessizce adına şiirler yazıyorum seni yazıyorum ama suskunum kelimelerce
suskunum sana geceye suskun dillere suskun gözlere suskun gözlerim suskun her hecem suskun her hücrem suskun her gecem
Suskunum sana ve kendime anlatamadıklarıma sana anlatamadıklarımla suskunum