Acı Dolu Msn Nickleri - Acı Nickleri - Acı Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
geçtim dünya üzerinden ömür bir nefes derinden bak felegin çemberinden yolun sonu görünüyor

senin içinde ben bitmiş olsaydım benim içimde sen yaşıyor olmazdın

Azrailin gelir kendi ne ağa ne efendi sayılı günler tükendi yolun sonu görünüyor

hayata anlamsız bakan gözlerim sellere boğuldu

Sevmiyorsa Kapı orda ama hala o benim kalbimde iblisle kanka

BeN CenNeTim oLmAnI BeKLeRkEn SeN CehEnnEmİm oLdUn

BENİ TERKEDİP GİTTİN KADERİMİ İSTEKSİZ ÇEKİYORUM YOLLARI SOKAKLARI KÜSKÜN BİR ŞEKİLDE YÜRÜYORUM VE ACIMASIZ KADERİN IZDIRABINI ÇEKİYORUM

BİLİYORUM BİR GÜN ÇEKİP GİDECEKSİN BENİ KADERİME TERKEDECEKSİN SENSİZLİĞİN ACISINI ÇEKE ÇEKE ÇİLEKEŞ OLUP BU HAYATI TERKEDECEĞİM

GÜZELLİĞİN PARA ETMEZ BENDEKİ BU AŞK OLMASA

SEN HEP BENİ BAŞKALARIYLA KISKANDIRMAYA ÇALIŞTIN HEDEFİNE ULAŞTIN ŞİMDİ BEN SENSİZ SENDE HEDEFSİZ KALDIN...

Eskiden Karanlıktan Korkar, Yağmurdan Ürperirdim. Şimdi Karanlıklar Sırdaşım, Yağmurlar Göz Yaşım Oldu..

seni sevmek için acı çekmem mi gerek seni elde etmek için ağlamam mı gerek senden ayrılmamak için ağlamam mı gerek ASKIMMM

HAYATTA ÖLE BİRİNİ SEV Kİ SEN ONUN İÇİN ÖLMEYİ DÜŞÜNÜRKEN O SENIN ICIN COKTAN OLMUS OLSUN

qiDi$iNi SiL akLınDaN q€Li$iN KaLsıN yAr... aLacaĞı WarSa a$KıN S€Ni ߀Ni aLsıN...!

hayat o kadar acı ki bir gün cehhennemde son bulacak ama cehhennem ondan daha acı olacak...

gözlerim seni rahatsız ediyorsa kaparım bir daha açmam sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım birdaha konuşmam varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm birdaha karşına çıkmam sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm ona engel olamam

»-(¯`v´¯)-»gönlüm qırgın ve yaralı bu gönül seni unuttu sanma sana hala sewdalı ama seni bir daha anmayacaq qadar deli qanlı»-(¯`v´¯)-»

(¯`·._.·[Her KaLp Kendi ŞarKıSıNı SöyLeR]·._.·´¯)

....... seni senle yasamak varken:senı hasretınle yasamak cok zor gelıyor......

* $imDi heR $eyDen neFret edeR oLdum...

yürğimde sadece sen vardın ama şimdi hasretin

İçiorum Bitene Kadar Seviorum Ölene Kadar !

(¯`·._.·[Kaçkar Karsuz, Anzer Balsuz, Bu Uşakta Sensuz Olamayi Lazkizi...!!!]·._.·´¯)

hani aradığın gibi biriydim büyük bulunca vazmı geçtin bu sevdadan

aşkın iğnesi ile dikilen dikiş bidaha sökülmez imiş:s

Güzelliğin bir damlası olan Leyla için uykuları haran etmek çok değilse,güzelliğin kaynağı olan MEVLA için bir ömrü feda etmek az bile...MERVE..

yaşamak için bir neden ararken ölmek için bir neden bulursun

bir seni unutmadım yıllardır birde ben ağlarken gittiğini

sensin benim gülüm bir tanem sen olmassan naparım bir tanem seni bana layık edeyorum ama yide sen bilirsin???

kalbimde kırılmadık yer varsa al onuda kır

AŞKIN KALß!ND€YS€ MUTLULUGUN €L!ND€YS€ !ST€D!Ğ!N !K! K€L!M€YS€ "S€N! S€W!YORUM ))((( TuTkU =??)))

ben bir deliyim deliden de öteyim çünkü sana layık olamadım bitanem

∂üşüη... кιм üzєвιℓιя ѕєηι ѕєη∂єη вαşкα؟кιм ∂σℓ∂υяαвιℓιя ιçιη∂єкι вσşℓυğυ,ѕєη ιѕтємєzѕєη؟кιм мυтℓυ є∂євιℓιя ѕєηι,ѕєη нαzıя ∂єğιℓѕєη؟кιм уıкαя уıρяαтıя ѕєη ιzιη νєямєzѕєη؟кιм ѕєνєя ѕєηι ,ѕєη кєη∂ιηι ѕєνмєzѕєη ؟нєяşєу ѕєη∂є вαşℓαя, ѕєη∂є вιтєя...... уєтєякι уüяєкℓι σℓ;тüкєηмє ,тüкєтмє.

Göslérim qör oldu séni qörmediqce burnum yoq sanqi sénin kokunu duymadıqca ténim hissetmes hic biséyi sen dokunmadıqca bedenim yoq sanqi sen olmadıqca yanımda ...

HaYat Kısa dünya Fanı ßır şans weRsen Ne oLur Yhani

****KADERDE***VARSA***ÖLMEK***NE***YAZAR***ÜZÜLMEK

УǿĻĻẰЯĮ ẰЧЯĮ ǿĻẰήĻẰЯ ßîЯĻîЌT€ קĻẰή ЧẰקẰMẰZĻẰЯ.....(** frmartuklu**)

Senin basit gördügün o öpüşmek bizim burda kızların açılmamış GÜLÜDÜR...

vé sonunDa kalDım yapayanlız bin parça

seven ceker acıyı sevmeyen nebilsin bana asktan söz etme ask kim sen kimsin

Son düzenleyen: Moderatör:
bir iranlı şair derki aşka uçma kanadın yanar mevlana derki aşka uçmadıktan snra kanat neye yarar...

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM :!: BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN...!

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN... ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN..

' İnanıyorsan Savunduklarına, Arkasında Duracaksın...Gerek Yok Cellada,Çıkarıldığında Darağacına, Tabureye Sen Vuracaksın!'

GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

[c=1]ArTıK aCıYa V3R3C3K hİçb!R Ş3Y!M kALmADI b3N!M,mUtLuLuKtAn aLıCaĞıM VaR..![/c]

hayaTTa tek umudun qüLmek oLsn eqr birqün aqLarsn mutLuLuktn oLsn unutma insan bir kez ölür öLen bir kez qömülür bnım sana oLan sevdam ne öLür nede qömüLür..

*~`~` SéNi UnUtMaK iÇiN aNd İçTiM GöZlérİn AkLıMa GéLiNcé vAzGéÇtİm ~`~`*

K€ND!!! &ÖZYASLARIMI ~~~~````B``@``ŞKALRININ GÖZ YAŞLARINDA ARAMADIM BİRTNM

SENİ benİMkADAr sEVEnLEnleR sAnA beİNmKAdar HAsreT KAlsıN

eskiden karanlıktan korkar YAGMURDAN ürperirdim ŞİMDİ ise KARANLIKLAR sırdaşım YAGMURLAR göz yaşım oldu BEBEGİM:D

===Yüreğide derin bir sızı var...Nedeni ise sensin!!!===( )

Eğer birgün ölürsem mezarlığın içinde mezar,mezarın içinde tabut,tabutun içinde ben ve benim içimde hep sen olacaksın.

Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez.. Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..

^^HaYaTi GoZ yA$LaRInLa OLdUrEcEgiNe GuLuCukLeRiNle CeZaLaNdIR^^(ZeuS)

BİR GÜN AYRILIRSAN SEVGİLİNDEN YAŞ AKMASIN GÖZLERİNDEN.. SİTEM ETME DEĞMEZ! GERÇEK SEVEN ASLA GİTMEZ (...&...)

sevdim ama değmezmişsin 1 şerefsizmişsin şerefsizliğine boncuk takta nazar değmesin

ECEL YAKIN VEYA UZAK HAYAT ZATEN TUZAK BANA YAŞAMAYI DEĞİL YAŞARKEN ÖLMEYİ ANLAT

_($#)SimDi £LimD£ Bir SiLGi,Yasam İle ÖLüM arasInDaKi ÇizGiyi SiLmeYe calısıorum_($#)

Y@ĞMUR Y@ĞDI DÜN Ğ€c€ D€rtL€ İSMİNİ Y@ZDIM Şu K@lBiM€ yoll@rın Üstü TaŞ Ç@Kıl OlMuŞ dOkUn@M@DIM BEN S€VĞ!L!M€

(l) _ (k) _ (l) ** (( sEnLeYkEN SeNsİzLiK Ya$aMakTaNsA $eNsİzKeN sEN SiZlİĞi yAşArIm dAhA İiİ ))) ** (K) _ (l) _ (K)

UMARIM AŞKIMA LAYIK OLMAYAN SEN AHIMLA YAŞAMAYA ALIŞIRSIN..

»-(¯`v´¯)-»SeNi sEvİyOrUm Be aŞkıM gEL ArTıK »-(¯`v´¯)-»GöKhnIm

Ne Zaman qol Die Arkamı Dönsem Elinde ofsayt ßayrağıyla ßekLer HAyAt ! ! !

::::((((her geçen gün özlemim daha da artıyor::::((((

ßeNi aFFet seNi ve tüM sözLerimi qömDüm..

SeN BiRiSiNi SeVsEn BiLe SeNdEn BiR şEy BeKlEmEz...

<3AlLaHıM BeNi ÖyLe biR SoNbAAHAR aayası ÖlDüR kİ SevDiiM MeSaRıMa kOyACaK TeK BiR GüL BiLe bulaMASIN!!<3

Senden AyrıLdıktan Sonra kaLmaDı Bende Huzur, SewqiLisizLiq qeLip Kapıma Tak Tak Wurur !

aŞK sEvDiĞİiNiN bAşKaSıNı sEvDiĞiNi bİlDiĞiN HaLdE sEwMeN iŞtE BuDa gErÇeK AşK AcIsIdIr.....

(l) _ (k) _ (l) ** (( sEnLeYkEN SeNsİzLiK Ya$aMakTaNsA $eNsİzKeN sEN SiZlİĞi yAşArIm dAhA İiİ ))) ** (K) _ (l) _ (K)

UMARIM AŞKIMA LAYIK OLMAYAN SEN AHIMLA YAŞAMAYA ALIŞIRSIN..

»-(¯`v´¯)-»SeNi sEvİyOrUm Be aŞkıM gEL ArTıK »-(¯`v´¯)-»GöKhnIm

Ne Zaman qol Die Arkamı Dönsem Elinde ofsayt ßayrağıyla ßekLer HAyAt ! ! !

::::((((her geçen gün özlemim daha da artıyor::::((((

ßeNi aFFet seNi ve tüM sözLerimi qömDüm..

SeN BiRiSiNi SeVsEn BiLe SeNdEn BiR şEy BeKlEmEz...

<3AlLaHıM BeNi ÖyLe biR SoNbAAHAR aayası ÖlDüR kİ SevDiiM MeSaRıMa kOyACaK TeK BiR GüL BiLe bulaMASIN!!<3

Senden AyrıLdıktan Sonra kaLmaDı Bende Huzur, SewqiLisizLiq qeLip Kapıma Tak Tak Wurur !

aŞK sEvDiĞİiNiN bAşKaSıNı sEvDiĞiNi bİlDiĞiN HaLdE sEwMeN iŞtE BuDa gErÇeK AşK AcIsIdIr.....

K

Kayıtsız Üye

Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği tozdur........