aBi kaRdeş diyaLogLaRı..

Sponsorlu Bağlantılar
Aabiii, burada cips vardı nooldu? — Yedim. — Ee burada kurabiyeleeeerr? — Onları da yedim. — Yaa kolayı nereye koyduun? ...— İçtim. — Boşanda semerini ye be ! Yuh! Burada yarım bi çukulata var yiyorum ona göre!! — Yiyemezsinkiii yaladım ben onu.. _______________________________ — Abii çay bardakları nerde?. — Ulan bide evin kızı olacaksın, hayret bişey yaa! — Ya söylesenee. — Tuvalete bak rezervuarın içindeydi en son………… — Eee hani yok burada!!. _______________________________ — Abiiii ojemi gördün müü? — Ben sürüyorum şimdi bi dakka. kurusun rötuş yapıp vericem manyak mısın kızım sen? Ne bileyim ben senin ojeni...! _______________________________ — Ya abii fırın nasıl açılıyordu? — Açıl susam açıl diyosun açılıyo. _______________________________ — Baak kaşlarımı aldırdım nasıl olmuuş? — Yuh alna baak Atatürk hava limanı gibi!! — Böhüüüü!! _______________________________ — Ciyaaak örümceekkkk Anneciiiiiiim!!! — Spidermanın posterini odana asarsın ama!. _______________________________ — Abi saç kurutma makinesini gördünmüüüü?? — Valla tost makinesiyle sohbet ediodu en son. — Bikerede doğru cevap ver bee! Tamam be!! Yedim!!. — Bak buna inanırım işte. _______________________________ — Kimdi o? — Kim kimdi? — Arayan — Ne zaman? — Demin telefonda konuştuğun kimdi diyorum ,lafı dolaştırma!! — Osman1 — Hmm. Osman senin 1.90'a 90 bi abin olduğunu bilio mu? — Eee bilmese de olur bence — Hmm. _______________________________ — Biricik kardeşim benim dünyanın en güzel kız kardeşi ! Canıımm. — Param yok, su getiremem, bakkala gidemem ders calisiom! — Allah cezanı vermesin bee.. _______________________________ — Kalk yemek pişir bana hadi koş koş koş fırla!! — Ya bi gün de kendin yap bi işini ya, Allahım neydi günahım! — Ne? Yarın gece çıkmak istemio musun? — Dolma mı tavuk pilav mı? _______________________________ — Kız git bana hede hodo al getir bakkaldan! — Getirmem! — Getir lan! — Getirmem kendin al! — Döverim! — Dövemezsin! — Döverim!! — Dövemezsin!! — Gıdıklarım!!!! — Hangi bakkal demiştin abi............... :kihkih :kihkih