30 Ağustos İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
30 Ağustos İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

30 Ağustos İlköğretim Okulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 30 Ağustos İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 30 Ağustos İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

30 Ağustos İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 2001 yılında inşasına başlanmış ve 2002 eylül ayında eğitim öğretime açılmıştır. Açıldığı yıl adını 30 Ağustos İlköğretim Okulu olarak almıştır.
Kuruluş amacı: 1999 depreminden sonra kurulan Gündoğdu Kalıcı Konutları iskana açılınca okula ihtiyaç duyulmuş ve inşa edilmiştir.
Okulumuz karma eğitim ve gündüzlü olarak eğitim vermektedir.Okulumuza Bayındırlık konutlarından 2.,5.,6.,7.,9. adalardan ve yeni yapılan TOKİ konutlarından öğrenci alınmaktadır.Spor etkinlikleri, Satranç ve İngilizce seçmeli dersler olarak okutulmaktadır.
Okulun Bina Durumu: Okulumuz 24 derslik şeklinde planlanarak inşa edilmiştir. Özel Derslik olarak Kullanılan 8 bölüm daha mevcuttur. Betonarme yapı şeklidir. Kurulduğu ilk iki yılda kaloriferle ısıtılmıştır. Sonra doğalgaza geçmiştir.
Fen Bilgisi laboratuarı, bilgisayar laboratuarı, müzik odası, kütüphane,rehberlik, satranç, aile birliği odaları mevcuttur.Ayrıca iş eğitimi ,resim atölyeleri,spor salonu ve ilgili bölümleri bulunmaktadır.Diğer sosyal faaliyetler için ana binadan ayrı olarak çok amaçlı salonumuz mevcuttur. Basketbol ve voleybol sahası vardır.

30 Ağustos İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 30 AĞUSTOS İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Gündoğdu Kalici Konutlar 5.Ada izmit
Telefon Numarası: 2623292394
Faks Numarası: 2623293708
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

30 Ağustos İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr
Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Son düzenleyen: Moderatör: