29 Ekim İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
29 Ekim İlköğretim Okulu Hakkında - 29 Ekim İlköğretim Okulu Tanıtım - 29 Ekim İlköğretim Okulu Resimleri - 29 Ekim İlköğretim Okulu İletişim

29 Ekim İlköğretim Okulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 29 Ekim İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 29 Ekim İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 29 Ekim İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 29 Ekim İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

29 Ekim İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 2002-2003 döneminde geçici personel kadrosu ile eğitim ve öğretime başlamış 2003-2004 döneminde kadrolu personeli ile eğitim ve öğretime tam manası ile başlamıştır. Okulumuzda öğrenci sayısı okul öncesi de dahil dört yüz dokuz mevcutludur.Okulumuz bodrum katı hariç üç katlı olup ana sınıfı ve yirmi dört dershaneyi kapsamaktadır. Okulumuzda Kütüphane, 2 adet Fen Bilimleri laboratuarı ve Bilgisayar Laboratuvarı, İş Eğitimi ,Satranç ve Drama Odası ,Çok Amaçlı Salon ,Müzik Odası ,Kostüm Odası,Harita Odası,Toplantı Odası,Yemekhane, Jimnastik Salonu ve standartlara uygun Spor Salonu mevcut bulunmaktadır.Okulumuzda ayrıca derslik sistemi uygulanmaktadır. Ayrıca Halk Eğitimin düzenlediği geliştirici kurslar içinde bir derslik kullanılmaktadır.
Okulun açılışından bugüne kadar olan süreçte okulun fiziki şartlarından en iyi şekilde yararlanmayı amaç edinerek bu konuda çalışmalar yapılmıştır. İlk olarak 160 öğrenciyle eğitim öğretime açılan okul 2010 yılında 501 mevcuda ulaşmıştır. Gerekli malzemeler sağlanmış ve okulun işlevsel olması amaçlanmıştır. Yeni projelerle çalışmalar devam etmektedir. 2010 yılı itibarıyla okulumuzda müze oluşturulması tamamlanmıştır.
Okulumuz Gündoğdu afet konutlarında oturan öğrencilerimize hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin geneli Malta mahallesinde ikamet etmekte ve çoğunluğu yaya olarak okulumuza gelmektedir. Uzakta ikamet eden öğrencilerimiz öğrenci servisleri ile ulaşımlarını sağlamaktadırlar. Okulumuz gereksinimleri okul aile birliği derneği aidatları ve yapılan faaliyetlerden, gelen bağışlardan karşılanmaya çalışılmaktadır. Öğrenci velilerimizin sosyo-ekonomik düzeyi genelde orta ve ortanın altındadır. Öğrencilerimizin çoğunluğu işçi ailelerin çocuklarıdır. Okulumuz yeni bir okul olmasına rağmen sportif branşlar, halk oyunları, satranç, tiyatro ve koro faaliyetleri ile ciddi bir çalışma temposu ile devam etmektedir.

29 Ekim İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 29 EKİM İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Dünya Bankasi Kalici Konutlari Gündoğdu
Telefon Numarası: 2623292419
Faks Numarası: 2623292419
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: