2018 Komik Aşk Nickleri Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Komik Aşk Nickleri

Komik Aşk Sözleri

Bir köpek ile bir erkek arasında ne fark vardır? Köpek sadece halııyı kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamını mahfeder

Vefasız sevgilim alzheimer hastası bile senin kadar çabuk unutmaz pes…

Aşk Bir Pencereye Benzer Fazla Açma Havanı Alırsın!!!

Aşkın bahardı, bülbüller vardı da hangi akıLsız kafesin kapısını açıK bırakTı?

aşK bir su'dur Eeee olayın tüm esprisi bu mudur?

Aşk büyükce bir denizZz ben ise onun tuzlu sularında dibe çökmüŞ bir keriz

Arabanın önündeki çocuklar kazalara, arabanın arkadasındaki kazalarda çocuklara neden olur

Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor

Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim

Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun

Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin

Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz

GeceLeri geLme jiLet tutarIm Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm

Erkekler belediye otobusu gibidir Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir

Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye

ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil

Birakip gittin beni… Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla…

Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim Imza: Copcu Riza

Son düzenleyen: Moderatör: