2018 Facebook En Güzel Aşk Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kısa Facebook Güzel Aşk Sözleri

Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar işte o zaman Aşk Aşktır..

Güzelliğin beş para etmez bu bendeki aşk olmasa. Aşık Veysel

Öyle bi çık ki karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

Gözlerin gözlerime değince Felaketim olurdu, ağlardım Beni sevmiyordun, bilirdim.

Git dedim Git ! Sen kalınca genişliyor bu dünya ve kayboluyorum uçsuz bucaksızlığında.

Aşk öyle bir denizdir ki; yüzmesini bilmediğin halde, ya ömrüne dalış yaparsın, ya ölümüne.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar göz yaşım oldu.

Aşk diye birşey yaşıyorum. Ne tek taraflı demeye dilim var. Ne de karşılıklı olduğuna ispatım.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Sonunda aşk acısı olsa da sev, çok sev. Usul usul gir yüreğime, kalbim bağrım çatlasın!

Asla aşk acısı çeken birine aşık olmayın; Çünkü o kişi yaralıdır ve yarabandı olarakta sizi kullanır.

Bir kadın aşka inanmıyorum derken, aslında tek bir şey söylemek istiyordur:Hadi beni aşka inandır.

Geceleri uyuyamıyorum. Uykumun bu rüyayı bölmesinden korkuyorum. Düşlerimin sensiz kalacağından, kabusların çevrelediği hayatımın etmediğimiz bir usturayla geceyi doğramasından korkuyorum.

Aşk ateşten bir parçadır; önce ruhunu aydınlatır, sonra bedenini ıstırtır.. Ama illaki yakar benliğini kavurur.

Kırkındaki bir adam, yirmisindeki bir kıza aşık olduğunda, aradığı kendi gençliğidir, kızın ki değil.

Neden... Aşk her zaman mutlu sonla bitmiyor, Neden... Hayat her zaman olunda gitmiyor, Neden... Tanrı bazen kulunu işitmiyor, Neden... Neden Allah'ım neden...

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Kayıtsız Üye

teşekkürler elinize sağlık

Son düzenleyen: Moderatör: