2018 En İyi Ayrılık Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yılın En İyi Ayrılık Sözleri

En İyi Ayrılık Mesajları

Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O’nu ayaklarını altında arar… Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan
Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaççünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim

Yine bir Ayrılığın Hikayesini yazıyorum hayat Sayfama, Bu Sefer Son yazım Bu Hayatıma Gidiyorum Bu hayattan Elveda Sevgilim Elveda Ayrılıklara
Seninle Bağlanmıştım yaşamaya Şimdi Kopuyorum Yeniden Ayrılıklar geliyor Hayatımıza Aslında Sadece hata yapmışız Birbirimizi kandırmışız

Sensiz geçen Her güne Lanet okuyorum, Sensiz Atan kalbimin Durmasını istiyorum Ayrılıkları getirdin Kışlar Örttü hayatımı iLkbaharlar uzak kaldı hayatımdan Dönemem geri
Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim

Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun
Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün

Ağlayışım terk edip gidisine değilBen; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştimSen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir

Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın…

Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi

Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme…

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artıkçünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusunBugün bana esersin yarın ellere…

Bir ses beklemek senden Soluk beklemek Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi ***ürmeden yanında!

İhanetini yazdım beynime Kalbim Küsmesin Diye, Kalbime öLümü Yazdım Vicdanın beni hatırladıkca Acı Çeksin Diye Lanet Olsun Sana Ve Ayrılıklara

Delice Sevdim Seni bir iftiraya harcadın beni gözüm senden başkasını görmedi senden başkasını sevmedim ben bebeğim iftiralarla gömdün senin için yaşayan bu genci
Seninle Yaşamak Ne Güzel Seninle Ayrılıkları Sevemedim Sevgilim Daha Dün Birbirimize gülerken şimdi resimlerine bakarak ağlıyorum ne olur dön geri

Bana Çektirdiğin Acıların Hepsini Bir Bir Anlayacaksın beni Aldatırken nasıl kalbin Razı geldiyse Ayrılıklarada Razı Gelecek ve benim kalbim yeniDen Sevecek!
gidiyorum artık uzaklara ayrılıkları seninle bırakıyorum ister ağla ister yaşa ben sensiz olmak istiyorum kendi hayatımda sana by by diyorum adına çizgi çekiyorum

Yarama Tuz Bastın hergece ihanetlerin artık canımı aldı gençliğimde yaşamadım gerçek sevgi soğuttun beni insanlardan soğuttun beni hatattan al sana hediyem açılmamış ayrılıklar
Bizde Ayrılanlar Sınıfına Girdik Artık Yollarımız Ayrılıyor Seninle Dünyalarımızın Ayrı Olduğu Bir hayat Kuruyorum kendime, Sana Güle Güle

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek

Son düzenleyen: Moderatör: