2018 En Harika Aşk Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar
En Harika Aşk Mesajları
En Harika Aşk Sözleri

• Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için yaşayanbirileri mutlaka vardır. • Bir insana gereğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini…

• yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum.niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum • Dünyada iki kör var;biri benden başka herkesi gören sen diğeri senden başka kimseyi göremeyen ben.

• DUYGULARINIZI BELLI ETMEKTEN ASLA OZUR DILEMEYIN BURADA GERCEKLER SIZDEN OZUR DILESIN

*HATIRLARMISIN!SEN DOGDUGUNDA SEN AGLARKEN HERKEZ GULUYORDU .OYLE BIR OMUR GECIRKI HERKEZ AGLASIN OLDUGUNDE SEN MUTLULUKLA GULUMSE.

*SEVEREK YASAMAK HAYATTAKI EN BUYUK MEYDAN OKUMADIR! KIERKEGANARD

• Ben Yalnizligimi Anladigim Zaman Caresiz Kaldim

• Seni benim kadar seven varsa, sana benim kadar hasret kalsın

• insanın insana verebileceği en ölümsüz hediyedir sevgi

• unutmaki her seven adsız kahramandır insan sevebildiği kadar ve sevebildiği müddetçe insandır.

• Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm!!

• sana olan askım,sagır bir ressamın krıstal bır yuzeye dusen gülün sesini cizdigi zaman bitecek

• insanları yaşlandıran yıllar değil ulaşamadığı arzularıdır bende sana ulaşamayarak bir yaş daha yaşlandım.

• Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

• Dünyanın dörtbir yanında dostlarım var dostlar ki birkerecik selamımı almamışlar birkerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dörtbir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım

• Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak dönerse senindir,Dönmezse zatan hiçbirzaman senin olmamıştır.

• Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine

• Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, azrailin gelmesini baklemezdim.

Bugünü yaşıyorsam eğer, gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.

Hayatın en güzel şeyini sana vermek isterdim. Ama seni sana verememki.

Daima gülümse; çünki dudaklarınla yapabileceğin ikinci en iyi şeydir.

• Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimiz’de

• Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim

• GÖZLERİNİN DALDIĞI NOKTADA BEN VARIM, ÇÜNKÜ O AN BEN SENİ DÜŞÜNÜYORUM.

• Ben sende imkansızlıkları sevdim fakat asla umutsuzlukları değil.

• ASK BIR KUM TANESI ISE SANA KUMSALLARI VEREYIM

• Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…..

• Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi

• Sen benimdin,rüyanın görkemiyle doldum.Ben uykuda sultandım,Uyanınca hiç oldum…

• Hiç kimse beni kendinden nefret etmemi sağlayacak kadar alçaltamaz.

• Sen uçurumun kenarında bir çicek olsaydın hayatım pahasınada olsa seni sulardım

• birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa bilki o seni benden daha çok seviyor….

• Gülmek senin için bir tutku olsun,bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun

• RUHUN DILI BEDENDIR, KALBIN DILI ISE SEVGIDIR

• Sahte göz yaşların tuzlu sudan farkı yoktur

• Bugün üstüne bastigin çimenler, yarin topraginin üzerinde bitecek

• Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı’yı mı diye…Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin.Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu…

• ya hiç gelmeseydin..gelişinle zuhur etmeseydin içimde ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de

• Hayat yaşandığı kadardır. Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur. Hüsranı ise bir tek yerde kabul edebilirim: O da yaşamaya olanak varken yaşayamamış olmaktır.

Ne AğLayacak KadaR
Günahkarım
Ne GökLere ÇıkabiLecek KadaR
Masum.
Ne Geçmişde Yaşadıklarımdan
Huzursuzum
Ne Şu an Yaptıklarımdan
Mutlu.
Sırlar içinde bir Dünyam var
Birde Sen Varsın içimde
Ne Seni Kaybedecek Kadar
Cesurum
Nede Seni Kazanacak Kadar
GüçLü

• ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek..

• bende Mecnundan fuzun aşıklık istiadı vardır,aşıkı mecnun menem mecnunun ancak adı vardır.

• Yaşamak Gecenin Tüm Karanlığına Rağmen Buğulu Bir Cama Güneşi Çizebilmektir YAŞAMAK DİRENMEKTİR

• Ara Sıra İsyana Yönelik Olsanda Hatırlaki Evreni Yargılamak İmkansızdır Onun İçin Kavgalarını Sürdürürken Bile Kendi Kendinle Daima Barış İçinde OL..!

• bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!!

• Kalbim seni unutucak kadar adi ise;Duygularım onu parçalayacak kadar ASİLDİR.

• senden başka hiçbirşeyi olmayan ben benden başka çok şeyi olan sana acıyorum…

• Seni sevmek acilarin en büyügü olsa gerek,seni düsünürken gözyasi dökmek yasanabilecek en büyük sevinc demek.

• Bir serceydim sürüden ayrilmis,gökyüzünde kaybolmus,oysa bir kartalmis avlanmaya cikmis gelmis bula bula beni bulmus

• Karanlıklara sitem edecegimize, hepimiz karanlıkta bir mum yaksak, karanlıklar aydınlıga dönerdi.

• Sokakta bir kiz gördüm takildi gözlerim gözlerine, Asigim zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE

• ruzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona gore ayarla.ve unutma ki hayat karsilatigin gucluklerle degil gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir…

• Bir silahım olsaydı, bir silahım..Yoksulluğu şakağından,Kaybetmeyi kalbinden,Ve sensizliği alnın tam ortasından vururdum.

• Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.

• Her şey paylaşıldıkça küçülür, paylaşıldıkça küçülmeyen tek şey SEVGİDİR…

• NE ZAMANKİ,DENİZLER GÖL,GÖLLER DENİZ OLURSA,KAYALARDA NÜLİFER, AĞAÇLARDA GÜL BİTERSE,GÜNEŞ KARARIR,AY ÇİMENLER ÜSTÜNE DÜŞERSE,İŞTE OZAMAN:::::SeNi UnUtUr BaŞkAsInI sEvErİm……..

• Gülmek için mutluluğu beklersen tebessüm bile edemeden ölürsün.

• gözlerimi kapattığımda seni göremediğim gün seni sevmekten vazgeçmişim demektir.

• Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi

• Dudaklarin gibi sicakti..kahveyi biraktim.. Dumaninda hayalin vardi..sigarayi biraktim…. Ruyalarimda sen vardin , uyumayi unuttum bir seni unutamadim

• Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok…

Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

• ask bir duygu olarak goz, gonul ve kulak menfezleriyle insanin ic alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi siser, bir cig gibi buyur, ve bir alev gibi onun her yanini sarar. Ask vuslatla noktalaninca her sey durgunlasmaya yuz tutar; ates, soner baraj bosalir, cigda dagilir gider.

• elele iki zayıf dal gibi,sıcakta titreşmektir.acıyı ve sevinci,soğukta üleşmektir

• Eğer kişi;hem akıllı hemde çalışkan ise takdir et,akıllı değil,çalışkan ise dikkat et,akıllı olup tembel ise ikaz et,hem akılsız hem de tembel ise İMHA ET…

• Bir tanem, iki değil üç tanem… biri sen biri ben biri belli olacak benimle evlenirsen…!

• Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!

• Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim,bin yıl sevseydim bin yıl daha isterdim…!

• Biz isyankar sokaklarda büyüdükanlamayız bazıları gibi ballı ekmek yemektenbiz 15 yaşında dünyaya 18 yasında kasıp kavurmakta olan aşklara isyan ediyoruz.bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi satmayız 10 kuruş için sevdiklerimizi

• Herzaman doğruyu söyle..Ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın

• ALLAHIN SANA VERECEGİ EN BÜYÜK CEZA MUTLULUK OLSUN AGLAMAK İSTE FAKAT GÖZYAŞLARIN İÇİNE AKSIN

• aşkımın suya düşüceğini bilseydim balık olurdum

• BİR ÖMÜRKİ ELLERİMİZDEN MASUMCA KAYIP GİDİYOR SEVDİKLERİMİZE BİLE YETMEDEN

• Anladim isi, Sanat Allah’i aramakmis;Marifet bu, gerisi yalniz çelik-çomakmis.

• başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman…

• HAYAT BU INSAN HER ZAMAN GULMEZ SEVDA BU YUZYIL GECSEDE ÖLMEZ…

• o kalbinde taşıdığın şeyin sevgi olduğundan emin olmalı insanlar.haydi aç kalbini

• eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev daha sonrada istersen beni ama beni ;beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin çünkü ben seni öyle sevdim.

• “diyorlar ki çıkmazmış bu rüya…sen kim,ben kimmişim güya…”

• herzaman mutluluğun doruğundayken gülünmez,bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurumun kenarındayken bile gülümseyeceksin

• yüksek tepelerde hem kartala hem de yılana rastlanır…ama birisi oraya uçarak diğeri ise sürünerek gelmiştir…

• yokluğunda büyüttüm bu sevdayı,bunu varlığına bağışlıyorum

• Sevipte sevdiğine seni seviyorum diyememek ne kadar acıysa sevilipte sevildiğini bilmemek de o kadar acıdır.

Ey insan..! Edep nedir diye arar, sorarsan eger; Bil ki edep, ancak her edepsizin edepsizligine sabir ve tahammül gosterebilmektir.

Var olan her seyin yok olandan gelmesi imkansizdir.

Size ne yapacaginizi söyleyebilirler, ama ne düshüneceginizi asla..!

Son düzenleyen: Moderatör: