2018 En Etkileyici Aşk Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Etkileyici Aşk Sözleri
En Etkileyici Aşk Mesajları

İlk sevgilim değilsin Affet fakat sonuncu olabilirsin dikkat et!

Aşkımıza nokta koyma bitanem sana kucak dolusu virgül getiririm

Aşkı tadan öğrenci sınıfta kalmaya mahkumdur.

Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

Hatırlamak yaşamak kadar güzelse unutulmak ölüm kadar acıdır.

Aşk: bir kişi için felaket, iki kişi için saadet, üç kişi için cinayet!!!

Ben seni asil insanların Sevdiği basit sevgiyle değil! Basit insanların Sevdiği asil sevgilerle seviyorum

Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM) diyeceğim!…

Beni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?…

Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi.

Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

Ismini kagıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, elerim tutmuyor çizemiyorum resmini görenler tutulur diye…

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun için…

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21 imden sonra seninle tanısınca anladım dünyaya geliş sebebimi…

Benim sana olan aşkım sagır bir ressamın , kristal bir yüzeye düsen gülün sesini çizdigi zaman biter.

Sevgiliyi aylarca göremeyen aşığa, sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir

Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir.

İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlersede, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbir şey kalbleri birbirine bağlamaz.

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için yaşayanbirileri mutlaka vardır

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Yanagına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulastıgı zaman, ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

Basın göğsüme yaslandıgında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman…

Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin.. tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dedigin tüm güzellikler senin olsun…

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, herseyi öğrendimde yalnız seni unutmayı ögrenemedim

Gözler dudaklardan önce tebessüm ederse o sevgiden şüphe edilmez…

Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır…

Kemiklerimden Kalem…Derimden Kağıt… Kanımdan Mürekkep Yapıp Seni Seviyorum Yazıp Yollasam Sana Olan Sevgimin Byüklüğünü Hissedebilirmisin?

Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman Ölür.

Yağmurun her damlasında sen varsın dilerimki Allah”tan yağmur hep yağsın.

Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa Korkmam yine geçerim.

Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir.

Renlerden maviyi, çiçeklerden gülü, mevsimlerden baharı, ama herşeyden çok SENİ SEVİYORUM…

Ben aşkı;Edebiyatta ezberledim,Kimyada formülledim,Matemaktikte çözdüm ve Türkçe de söylüyorum SENİ SEVİYORUM.

Yarıştım yağmurlarla sabaha kadar Yağdukça ağladım sensin sebebi!…

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Kayıtsız Üye

Gidenin arkasından ağlanmaz ağlarsan yaşamın tadı kalmaz