2018 Aşk Nickleri - 2018 Aşk Sözleri

DeMSaL

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Sözleri yeni, Sevgiliye aşk sözleri

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Sensizliği buzlara yazdım; günüşte erisin diye. Hasreti sahile yazdım; dalgalar götürsün diye, Adını kalbime yazdım; benimle birlikte gömülsün diye

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım. Bu konuyu bilgiduragi.com 'den çaldım Belki sana senden daha yakın bir bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Son düzenleyen: Moderatör:

SeLeN

Yönetici
Editör
Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam

hayATı 2 uCundAn TuTuorz TıpKı LadEs qiBi..aMa bu oYunu sEn kazaNamaSsn! çnKü hEp [aKLımdaSın]

Sen qünesin doqDuqu karanLıqın biTTiqi yerDesin sen hep kaLbimde yaTan Tek ``sevqiLimsin

* HayatınLa sevdaLandım sevdanLa hayatLandım..

Ne sen diLekçemin imzaLanacağı masa oLabiLirsin
Ne de ben imza için başka masaya gidebiLirim..

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende aşkını söyleyemeyecek kadar gururludur..

Bugün ilk günüm sensiz, Alismak kolay degil, Böyle bir anda, Ayrildigimiza inanmis degilim daha!

Anlasana ask bıtmez bır anda, Ayrılık basar can damarıma, Yüregım senı secer her zaman, Bır daha bır daha!

farkLı bşee bendeki.garip 1 AŞK.

Yasamak Öylesine Güzel Ki Seninle..

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin

Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acımıyorsa..

düşlerimin arkasında başka bir düş varmış ve ben bunu bilmiyormuşum

İki kişi birbirini severse; sevgi olur Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur..

Aşk aynı gül gibidir Rastgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin..

kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa .

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem.. yaNLızLığım Size ! emaneT

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???« ßeni YormayIn! --> çOk ü$engeCim..

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN KöpeK oLan Buyursun KarışTırsın...!

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!

''YAPTIĞIN YANINA KALMAYA¢AK ßİR KIYAMETTİR KøPA¢AK KULAĞINI AÇ İYİ DİNLE ZALİM SENİNLE ßİR HESAßIM VAR İNTİKAMIM ÇøK A¢I øLA¢AK''.

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓs,n

αşк вαηкαℓαяıηıη güℓü¢üкℓєя şυвєѕιη∂єкι ѕєηι ѕєνιуσяυм нєѕαвıηα вιηℓєя¢є öρü¢üк уαтıяıℓмışтıя ιѕтє∂ιgιηιz zαмαη çєкєвιℓιяѕιηιz güℓє güℓє нαя¢αуıηız

…ιηѕαηℓαяα üçüη¢ü вιя ѕαηѕ νєямє ιкι∂є кαℓ…

нєяѕєуιη вιя ѕσηυ ναяdιя...ιѕтє вυdα ѕєηιη ѕσηυηdυя!!!

...İlk d£gilseN ßile $on AşkıM olup kaL... $enden öncesin! ya$amadım $ayarıM...

ağlat beni sanada bu yakışır insan bu elbet bunda alışır bela oldun zaten başıma git gidişin aslında kurtuluşumdur

seni sewiyorum dedim sewdim mi sandın? sana mektup yazdıysam asıkmı sandın 21.yyda yasıyoruz hey oğlum sen kendini ne sandın

Simdi dãhã İyi ãnLıyørum Ki , NéféS ãLmãk déqiLmiS yàSámãk , ÃtésLérdé yãnmáK Gibi ßir Séy Séni SENSİZ yãSãmãK

hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ, sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ

Hey MeZarCı ßaNa OyLe ßIr MeZar Yapqi OkuyaNLara Dert OlsuN UstUNe OyLe DErTLı YaZqı $evqıLım OquDukca KahroL$uN

LtFeN YeRLeRe TüKüRMeYiNiZ TüküReCeK O KaDaR SuRat VaRKeN!!.

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

ۣۜ..¤ ๑블๑◄███▓▒░░๑블๑ BakTım BakTım PenceReDen gOkYuzuNe DaLmıS GiTmiS RuHum GökYüzüNe... ░░▒▓███►ஐ ๑블๑

.°•. °•. °•. °•. Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler .•° .•° .•° .•°

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer ..

GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM

kır kalbimi gönlün olsun.al herşeyimi gözün doysun.şimdi başka kollardayım..bu da sana KAPAK olsun..

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm…

sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış..

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye

Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER

aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM

Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

önemli olan yaşamak değil yaşamayı bilmektir

uzaklardan bakıyorum sana seni seviyorum ne olur anla bırakma elimi bırakma hayallerimi seninle yaşıyorum bebeğim..

Sen yeryüzünde gördüğüm tek gerçeksin sen hayallerimin biricik prensesisin...

Seninle mutlu olmak istiyorum bu hayatta sadece sen ol hayatımda sadece sana hasret kalayım bu dünyada birtanem..

bir hayat birde seni kıyasladım kafamda sen zaten hayattın bana bebeğim seni seviyorum.ş

can alıcı sözlerin yürek yakıcı gözlerin seviyorum seni senin bir sözünle canım bedenimden çıkar mutluluğa uçar aşkım..

uzak kalma bana seviyorum seni ne olur anla içimden gelen sözleri söylemek istiyorum sana bak gözlerime seviyorum de bana.

içten gelen bir sevgi benimkisi duygularım katıksız saf sana aşık bu bendeki serseri biriciğim..

Hayatımda Tanıdığım en güzel insansın hayatımda tanıyacağım son insansın ve hayatımdaki en içten sıcak insansın.

Durduramaz Kimse içimdeki seni Seviyorum Seni varmı Ötesi?

güzel duygularla besliyorum içimdeki seni, seviyorum aklımdaki seni ve seviyorum kalbimdeki seni, sen bendenimde bir sen oldun kopamıyorum Sende iLLEDE SEN SEN!!!

SeLeN

Yönetici
Editör
Seni melekler gönderdi biliyorum Onlarda acıdılar halime Hani hep düşlerdim bu sevdayı derin sularda senle kaybolmayı! Hoşgeldin gülüm hoş geldin baharım

her gün ayrı döngülerle hep mi sahte övgülerle yol mu sence dön memek te sende ben le gel
mutLUkluksa dİLeqİm seNinLe OLmalı.

Git yoLLar senin OLsun ama noLur ßu Kez son OLsun !

Yittim belki ama sevdim .

seVİyorum YaLan Yok aMa umuTLanMa aŞk bitTi

öGrenir İkeN hasReTİn iLe seVişmeYi gözYaşLarım özGüRce aKabiLiRLer );

KayBedeN aŞk KazaNaN kim kim Bu aşkıN şeHidİ !

¤ oLmaSı gereKeN şeyLerİn adıNı iyiLik yaPmak KoyMuşLar ¤

sokuLdu YılaN gibi akıTTı zehRini ¿?

UnuTTum Demek SaDece DiLde qeRçek HeR Zaman kaLpTe SakLı

Aynı şiirin farklı dizeleri olup tamamlayalım birbirimizi…

ßîR MéLéK aĞLaR uZaKLaRDa GÖZLéRİ GéCé YüRéĞî ÖZLém Séßéßî SéN..!¿!

ßênDê êmãnêTTîR SêvDãn ßîR ãRmãqãn KãßuL êTTîm îSTêmênê qêRêK ЧoqTu zãTên qêRî vêRîcêKTîm..

saNa minneTTaRım sevqiLim. . o kücücüK kaLßiNe ßeni sıqDıRdıqıN iCin..!!

haYatımda yasamak isteMedigim ne warSa yasattın bana..bu kdar mı yüReksizdin bitanem beni ezip gecERken hiÇ mi gERiye bakMAdın..!!?

SeLeN

Yönetici
Editör
Anlasana ask bıtmez bır anda, Ayrılık basar can damarıma, Yüregım senı secer her zaman, Bır daha bır daha!

Senın hatırın olmasa senın askın olmasa, Gözüm görmez hıcbır seyı ceker gıderım, Her yerınde senden ız, Her yerınde sevgımız, Iste bende bu sehrı bundan severım!

Sen gittin ya dün gece, Alaca karanlikta uyandim bu sabah, İlk defa korktum, yalnizliktan, Yorgun düstüm sensizligi dinlemekten, Gözlerimi açmaktan korktum ahh, Korktum sensizligi görmekten!

Bugün ilk günüm sensiz, Alismak kolay degil, Böyle bir anda, Ayrildigimiza inanmis degilim daha!

Gideceksin vakit ayrılık vakti, Bugün her günden daha uzun sanki, Bitti aşkımız yolun sonundayız, Her şey söylendi sırada susmak var!

SeLeN

Yönetici
Editör
Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim

akLım aLmıyor senden geriSini.. Bir sen varSın birDe sevdan..

ya kaBuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN..

тαятιѕмαуι вιℓмєуєηℓєя кανgα є∂єяℓєя

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

İçine deRt oLacak bu sana son baKışımMm

Varlığın 5 Para Eder mi Ki Yokluğun Beni Acıtsın...

Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorum, özlerken unutmaya çalışıyorum, unutamıyorum! UNUTAMIYORUM

Kaybettiklerime saydım sevgini. Kaybettiklerime saydım, gözlerini. Affedemem, affedemem birtanem, anla beni.

anılcak bir 'adın'bile yok

üserinde isminin yasıLı øLduqu romantik ßi mesAr ta$ıım ßen..!!

GöZlrİmE BaKaMıYoRsAn SeNiN İçİn YuMaRiM KaRaNlİĞa AcI vErİyOrSa GöZlErİmİ SuStUrUm DaİmA AkAn YaŞlaRI

Orda Bir Bahçe Var Bahçenin İçinde Gül Gülün Rengi Kırmızı Sensin ''KALBİMİN HIRSIZI''

aşk futbol topuna benzer önce tekmeyi atarsın sonra peşinden koşarsın

dalga geçerim ama kırmam! ciddiye alırım ama kapılmam! huzur veririm ama söz veremem! sahip olurum ama asla ait olmam!!!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa COq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

Sokaktayım, kimsesiz bir sokak ortasında; Yürüyorum, arkama bakmadan yürüyorum.

SeLeN

Yönetici
Editör
İn cin uykuda, yalnız iki yoldaş uyanık; Biri benim, biri de serseri kaldırımlar

Anlatmaya kelimeler yetmez.. her şey bitmiş anlamını yitirmi ...

Adaletsiz koca dünya yine olan bana oldu, Aşk ateşi yar acısı dönüp durup beni vurdu !

Yalan sözler gülüşlere kandım gittin ellere, Kim bilir kaç senelerce yanar durur bu içinde ...

Senin gibi beni kimse sevmedi.. Bekledim Gittiğin günden beri..

Ölümüne sevsem bile.. Güle Güle

Bilki kolay değil ağlamamak, inan çok zor dayanmak

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka, Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda

Şimdi kapıdan gireceğini hayal ediyordum, bana güleceğini. Sonra kızıyorum kendime, giden sen değil miydin en önde

Zaman yaşamakla başlar, Yaşamak zamanla biter...

SeLeN

Yönetici
Editör
Tebrikler Olsun Gidişine ve Teşekkürler Varsa Verdiklerine ..

Tahammülüm yok ısmarlama aşklara.~

Nerden çıktın karşıma!
Acı çektirme artık bana.

| Kaç Kere Çelme Yedinde Yerlerde Süründün ?
|Sn SAdece Tmsah Gözyasları Döktün ..

^^ Bu BoşLuk GüLüşLerimi aLdı İyimserdim Eskiden.... !

SeviLiyosun aşk.. ♥

Kéndimi ve benim olan herseyi sewîyorumsen karâr wer benimmisin eLinmi.

vaneSSa Twin [*L ]

[Canımı da aLın] !

Attığımı Yakalarsan Yücelirsin )

∫ √ ♥

Zaman artık çok geç..

~ pubŞaLaLaLa :)

..farkLı bşee bendeki.garip 1 AŞK.

it's too bad you don't Like me..
beCause when i'm famous
BITCH you'll be
the first person I ForGeT !

Hayallerimin paragraf başlarına...
umutlarımın parantez içlerine...
Kalemler tükettim tükenmeyen *hasretle...

Her şeyi sana yazdımseni de herşeye... !

Ruhumm Senin! / aşkınn Sonsuza..<3

běʼnim těk istědiĝim yěpyěʼni biŕ ħayat .

izin ver YaĽnızĽıĝın śefaśını śüreyım .

benim Δklım лe Ђavada лe Ŝuda
Ŝadece
Ŝadece
Ŝende .

Βugüñ reśmiñe dokuñdum beñ öptüm yiñe ≈

Kondurabildiysem dudaklarına kücük bi* tebessüm
ne mutlu bana .

‰ Saгkımızı diⁿĿêгiz
Sêssiz ĿimaⁿĿaгda
êĿêĿê ..

˚ ▫▫ ˚

HüzünĿerden bozma
MutĿuĿukĿar
Yasıyorum
^^

≈ Βizim askımız sêssiz bi’ saklambaç oyuлu. :]

Βelirsiz tavırlarım var benim. *

• • • Gezip tozup geldiĝi’n
Yüreklerden mi sandın | beni ≤

◦ YaĿñız tahtıñda otuг – duг o zamañ

× Orda | burda deĝil kalbimin en icindesin

Uñutmak mümküñ mü
Hiç aklımdan çıkmazken .

Zaman aĝır oL Henüz erken ~Demek için Güle güle ~

Tek istediĝim biř đãmLã sevgi ≈

I can’t StopLoving you (A)

öPmeye doyamadım limon kokulu yanaklarını

Herkesten Bir baska Sevdi seni ĸaLbim .

Yasamak için birkaç nedenim var/!

böö..!! | Mucks۵:) | کhıMaЯıcKکheY! |

hiiçbiirzaman doymadim …doyamam*

freundshaft bedeutet vege gemeiinsam zu gehen egaL vohiin
( arkadasLik yoLLari beraber yürümekdir ..nereye giderse gitsin )

du biist iimmer nOch maiin ♯1
( haLa benim bir numaramsin )

şımarıksam bi sebebi var*

takıNtıLarım yokTur hérkeSTen éşiT dereCéde neFrét edeRİm

TRaNSPaRaNıM
iÇiM DıŞIm Bir ..

renKLi hayaT bana hayaLimi SaT !

Seni seviyorum

Çünkü sen hep benimlesin

sévgiLi sıfaTnın Da öTésnDé bir yéRLéRDéSin
bünyémDé baRnan téKk géRÇéKsn
Kısa wé öS
HéR$éyiMSin .. !

"Bekle" dedi gitti
Ben beklemedim o da gelmedi...
Ölüm gibi bir şey oldu
Ama kimse ölmedi..

Ömrüm Yetmez Tekrar Sana Doğmak İçin ÖLürüm Ama
Kendimi Başka Bir Tende Bulurum ...

sana oLan sevdamdandır biLesin sevincim ..

Yasamak Öylesine Güzel Ki Seninle

bén déngésiz yaşıyorum..
bazén kéndimdén kaçıyorum
aşk öldürür biliyorum
hép son défa séviyorum
ték yürék yaşanmıyor..
dalgasız déniz gibi..

Duyduğunu bilmeden bağırdım arkandan
Gördüğünü bilmeden ağladım..

Sonsuz sevginin sığacağı kadar
büyük oLsada yüreğim ;
senden ba$kasını sığdıramayacak
kadar da küçüktür asLında

DünyaDa İnanmazdım biteceğine
Beni böyLe BıraKıp giDecegine...!

göLgem gibisin YokLugun Hep PeşimDe

bu yaLnızLık benim iLişmeyin..!

Kopya oLma Dobra oL =)

''uzaK'' Yada ''Yakın''
Sen oL YeterKi

gözLeRine sewdamm !

aZ kaLdı umutLara

Evrenin bütün yanLızLıkLarını Üstüme aLdım..:/

giDeceksen Seni bana bırak öyLe giT

dayan Ruhumm ! bu acıya dayan...

özLedim seni baLım gözLerin neRde hani ?

Sensiz kaLdım Dünyama gün Dogmuy0r...xS

yok " canımın iÇiii "

göremesemde kaLbim seni isteR

Sensizlige ihtiyacım var bu aralar |

Her yeni küçük adım `` uzak diyarLarın sebebi degiL mi ?

άcıκtά κάĽάn teκ yάлım yaлŜıżĽıgım..

Karanlık yanını acıları/m/ız belledim
Büyüklüğüne aldırmadan...

Hiç biriйize^ keйĐimi begeйĐirmek gibi bir йiyetim__________yok .!

yanıLgıLarımı yüzüme vurmayın..
içimdeki çocuğun masaL saatine denk geLdi aşk..

**

SevgiLi sıfatının da ötesinde bir yerLerdesin

bahçemde küçük bir çocuktuπ aklıma salıπcaklar kurduπ ..

kirik kaLρLer onariLamaz kii..

seпі аnlatmak satırlarla sayfalarla şarkılarla bitmezz .

Zaman nέ kadar kirLέtmişŞ ά $ k 'Ları..

(L) ben bizi unutmam (L)

Dün gece bir ayna daha kırdı yüzüm
Gözlerimin içine sıçrayan cam parçalarını döktüm bugün ..
Yaş niyetine..

^^ Susma faslındayım...

Hayat günLük defter yaprağı`` hazan geLince döküLürr
GeLirken ne getiriLir ki giderken ne götürüLür .. ?

Sanki üzerimizde kara bir buLut var . <'3

♥ ♥ ♥

SıkıLdım artık !! haУattan..
Biraz huzurЯ * . .

» D e f o L u ή ġ i d i ή «

Hedef oLmadan aşkta emeksiz..

●๋:

Sen ´ben´ olabilseydin de ben´deki sen´i görseydin…
Sen ´sen´ olabilseydin de ben´deki sen´i hak etseydin !

´ Caddeler pişmanmış beni gördüklerine

♥ __Öylё Bir Аήdа Gёldin Κi Vаzgёçmёκ Mümκün Όlmаdı__ .. .

Bir tesadüftü hayatımdan çıkışın ...

Seпide gördüm
_____aпLadım ƒarkıп yok !

herkes gibi seпde ayпısıп * haberiп yok !

^^ Koskoca bĩr hűzűn bıraktın ve g ĩ t t ĩ n ~

Sevme kızım yanarsın diye söyLerdi annem.. :)
DinLemedim ahhhh !

Ne oLur gerçek oLsa masaLLar ?
Ya da biz masaL oLsak ..

x ЧoksuИ.. x

DogruLarımı Göŧürüceκ κađar yanLıs yapmađım Hayaŧŧa..

kirLi beĐeпLeгiпizLe temiz гuhLaгı kiгLetmeyiп (!)

Kime bu havanız ? çözemedik biz :)

Saйa aşkı yaşatırım
Đaha küçük aşklara katlaйamazsıй
Beйimle ölürsüй ..

Ben Yanlızmışım Bilemedim.

Belki SabRederdim Gücüm olsa!

BeDenim Temizlense Dahi Ruhum Pis !

Ne gerek var ki yaşamama?
Sen yoksun yanımda ..
Hayalin bile yeter aslında;
Ayakta kalmama

ßîR MéLéK aĞLaR uZaKLaRDa GÖZLéRİ GéCé YüRéĞî ÖZLém Séßéßî SéN!¿!

ßênDê êmãnêTTîR SêvDãn ßîR ãRmãqãn KãßuL êTTîm îSTêmênê qêRêK ЧoqTu zãTên qêRî vêRîcêKTîm

Git yoLLar senin OLsun ama noLur ßu Kez son OLsun !

saNa minneTTaRım sevqiLim o kücücüK kaLßiNe ßeni sıqDıRdıqıN iCin!!

haYatımda yasamak isteMedigim ne warSa yasattın banabu kdar mı yüReksizdin bitanem beni ezip gecERken hiÇ mi gERiye bakMAdın!!?

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

gözümden akan yaşlar değerimi bilmeyen insanlara sadakam olsun

AyrıLık^ yaZıyoR, ArkaSı yarınLardaa . . .» gєcміѕTє чasanan нєгѕєчі ѕu saattєn ѕоnгa siLiчогuм

seni weRsnLer eLLeRe beni wuRsunLar sana sewDanın yoLLaRı bana kuRsunLar . !

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Sensizliği buzlara yazdım; günüşte erisin diye. Hasreti sahile yazdım; dalgalar götürsün diye, Adını kalbime yazdım; benimle birlikte gömülsün diye

Sen Bana Hayatım Derd Ben Sana Derd!m Ben B!rtanemi Kaybettim Sen Hayatını Kaybet

NeFrete sEvgidEN dHa cok Güvenİrim ÇünKÜ; NeFrretin sAhtesi oLmaZZ.

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…