2018 aşk nick

Sponsorlu Bağlantılar
yeni aşk nickleri,aşk nickleri

AŞK NİCKLERİ

Aynı şiirin farklı dizeleri olup tamamlayalım birbirimizi…

ßîR MéLéK aĞLaR uZaKLaRDa GÖZLéRİ GéCé YüRéĞî ÖZLém Séßéßî SéN!¿!

ßênDê êmãnêTTîR SêvDãn ßîR ãRmãqãn KãßuL êTTîm îSTêmênê qêRêK ЧoqTu zãTên qêRî vêRîcêKTîm

Git yoLLar senin OLsun ama noLur ßu Kez son OLsun !

saNa minneTTaRım sevqiLim o kücücüK kaLßiNe ßeni sıqDıRdıqıN iCin!!

haYatımda yasamak isteMedigim ne warSa yasattın banabu kdar mı yüReksizdin bitanem beni ezip gecERken hiÇ mi gERiye bakMAdın!!?

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

gözümden akan yaşlar değerimi bilmeyen insanlara sadakam olsun

AyrıLık^ yaZıyoR, ArkaSı yarınLardaa . . .» gєcміѕTє чasanan нєгѕєчі ѕu saattєn ѕоnгa siLiчогuм

seni weRsnLer eLLeRe beni wuRsunLar sana sewDanın yoLLaRı bana kuRsunLar . !

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

Sensizliği buzlara yazdım; günüşte erisin diye. Hasreti sahile yazdım; dalgalar götürsün diye, Adını kalbime yazdım; benimle birlikte gömülsün diye

Sen Bana Hayatım Derd Ben Sana Derd!m Ben B!rtanemi Kaybettim Sen Hayatını Kaybet

NeFrete sEvgidEN dHa cok Güvenİrim ÇünKÜ; NeFrretin sAhtesi oLmaZZ.

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

Son düzenleyen: Moderatör: