Ceza Nickleri & Sözleri & İletileri

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ceza Nickleri & Sözleri & İletileri

Hırsından çatla kıskanç bir fırsat olsada tırsmasan atarsın bana kırbaç
Ölümün önüne geçmek olmaz yo isyan ancak buna kalp dayanmaz ancak farkına varmak gerekir herhangi bir suçlu aranmaz!
Boşluğa bakarken buldum birçok kez kendimi, volta attım amaçsızca baktım kol kırıldı yen içinde kaldı,
keşke dedim kendi kendime şu arabanın, birde geri vitesi olsaydı boş hayal bu, geçmişi sadece dikiz aynasından görebilirsin.
Yaşama sade gözlerimle bakmadım ve kimse bilmez bir çok sır var hırsızlardan sakladığım ve çok sıkıldılar konuşmadım.
Yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım, korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı, fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır,
Ne kadar insan varsa vardır bir o kadar da hayvan
Zaten farklı zevkler ve farklı renkler, önce saygı göster ondan sonra saygı gör, herkesin bir hakkı var elinde görmeyense kör…
Kanadımı kırdılar uçamadım anne savaşa soktular koşturdum kalbini açamayan herkesin aklına eğriyi doğruyu ben soktum
Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir
İnsanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir
Size hastalık banada sağlık bulaşır kaskatı eder adamı bu it dalaşı basınç kasınca neden olur a kasmıyim ben asıl azınca beter olurum az miyim