Asıl Şimdi Başlıyorum!

Sponsorlu Bağlantılar
Cümlelerim daha güçlü şimdi...Geç kaldığım ne varsa tekrar başa sardı hayatım...Ben başka benim,yenilendim sanki,kabuk başka kabuk,ten başka ten..Artık üzülmüyorum hiç bir şeye,hani gelirsin diye beklentim de yok..Boş verdim dünyaya,öyle umarsız öyle soluksuzum ki,belki de çok yorgunum,selam olsun yalnızlığa ayrıca bütün aşklara elveda...

Kelebeğin kanadına dolanıp uçmak istiyorum özgürlüğüme,aynaya bakıp saatlerce kendimi seyretmek..Akıttığım bütün gözyaşlarımı azat etmek istiyorum inadına..Ne sana sıfırım ne işlemim var ,hayat duysana..Hayallerimin ucunu da yaktım ,az sonra tutuşur merak etme,yok yok öyle beklentim falan,bundan böyle gerçeklerle arkadaşım..Sevda sokaklarında durdu yarış atım,artık yayayım,kaldırımlardayım..Bütün biriktirilmiş şiirlerimi,yazılarımı seninle birlikte çöpe attım,yok yok sana değil isyanım,yanarsam aptallığıma yanarım..

Bugün daha bir serseriyim daha bir deliyim,ne sensizliğe köleyim ne varlığına divaneyim..Yok yok merak etme gayet iyiyim..O,şu,bu fark etmez ,herkese biçareyim herkese bir geriyim..Hedeflerim önümde,yalnızlığımla bugünlerde her şeye yürekli herkese cesaretliyim..Sen yoksun diye her şey bitmedi,bak hala yaşıyorum,asıl şimdi başlıyorum..