Güzel-Karizma msn nickleri

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Güzel-Karizma msn nickleri

içtiğimizin değil, içerken düşündüklerimizin sarhoşuyuz…
kaderimse belalı aşkın severek yaşarım, ağlarım yokluğundan yanarım, ben aşkını tek başımada yaşarım.
Seni sevdiğimi görmeyecek kadar körsen, Bende seni sevdiğimi söylemeyecek kadar gururluyum…
esmer tenine gül yüzüne nasıl katlanırım sensizliğe ağlarım her gece sensizliğe gizlice..
Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım..

Her Insan Sevilcek Ve Sevecektir.
GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.
яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує “şєутαη ιşι” ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :”şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?”
gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı!!!…
нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи
ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum
Tam rsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ”O” éL BéNim ..
DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır
Sen, sen ol! Asla biz olma.
I’M THE BEST ALAYINA REST.
İçimde Öyle Güzelsin Ki Onu Kirletmeyeceğim Seninle

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sen kurumus yaprak olsan cikmaz tozlu sokak olsan Olsen kuru toprak olsan yine seni sevecegim Sen gullere ozenme guller sana ozenssin Uzme tatli canini sen gullerden guzelsin Sevgi kadar ozgur ozgurluk kadar ozelsin Gulum sen her seye degersin .

Inandigin gibi yasayamasan Gun gelir yasadiklarina inanmaya baslarsin bebegim

Ya gel yada gozlerinigonder Martilarin ucustugu bir tutam mavi gonder Zumrutlerin oynastigi bir yudum yesil gonder Ya da yokluguna denk gri gonder kursuni gonder Dedim ya ya ge yada gozlerini gonder bebegim .

Sevenler sevilmez sevilenlerde kiymet bilmez Seni dun sevmedim seni bugunde sevmeycegim Seni yarin sevecegim cunki yarinlar hic bitmeycek askim

Gozlerin bir nehir kirpiklerin kopru olsun Ben tam uzerinden gecerken ipler kopsun Dustugum o yer dudaklarin olsun bir tanem bebegim Gecelerin sesizligine gömüyorum seni

Askin baslayip bittigi yerde kaybettin beni Son soz senin olsun sevgi sozcusu Gecenin bu sessizliginde olmaliyidin yanimda Birakmamaliydin beni dusunce ruzgarinda Uzatsam sana ellerimi artik ne fayda uyuyorsun sen yabanci kolarda

Acive huzun bir yildiz kadar uzak Mutlulugun gozbebegin kadar yakin Umutlarin gercek gerceklerin mutluluk Mutluluklarin sonsuzolsun

Seninle daldim engin okyanusa Dudaklarindan tutustum askina Vuruldum gozunden akan sevgi gozyaslarina O güzelki beni sevebiliyorlar o gozlerki Bana asiklar tek carem var sevgilim Olmeliyim o gozler ugruna

Sensin dusuncelere salan yuregimi Sensin aglatan beni tenha koselerde Sensin askina kole eden Neden hala gulumsersin gozlerime

Sevgili dedigin gunes gibi yakici olmali Bakislari simsek gibi cakmali bedene Titrercesine heyecan katmali Bal dudakli sevgilim

Ansizin sevgi belirir yureginde Oysa yasiyordun yillardir bu sevgýyle Farkina vardin simdi seni seven gozleri gorunceBir huzun belirir yuzumde Kader zafer saymis caresizligime Gulumser yuregimde Gozyaslarim durmaz sensiz gececek gunleri dusununce

Tiryaki gonlumden olmasin kuskun Tek sana muptela tek sana duskun ardindan bir agit yakalim askin Adina elveda koyayim gitsin

Dostluk deniz kenarindan tas toplamaya benzer Avuc avuc toplarsin birer birer atarsin Iste sen o atmaya kiyamadiklarimdansin

Hayatta tek umudun gulmek olsun Olurda bir gun aglarsan oda Mutluluktan olsun unutma
Seven bir kez olur Olen bir kez gomulur Sana olan sevgim ne olur nede gomulur

Ve sen daha demincek yillar gecsende demincek Bicaklanmis dal gibi ayri dustugum

Omrumun sebebiustam sevgilim Yaram derine gitmis Fitil tutmaz bilirim ama hesap daglarcadir umut daglarca

HÜZNÜN DIBINDEN BIR AVUC SEVGI CIKARTIRKEN VURGUN YEDI DALGIC YUREK GITSEDE YUREK ATMAKTA TEKRAR DALACAK CUNKU SEVGi DIPTE HALA ISILDAMAKTA !...:

--------------------------------------------------------------------------------

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
(m)DuMaNSıZ SiGaRaNıN KöPüKSüZ BiRaNıN SeNSiZ Şu HaYaTıN Taa. ....(m)
-----------------------------------------------------------
•-->¢??¡?¡ ?olD? ?ulDu?
-----------------------------------------------------------------------
# ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))
-------------------------------------------------------------------------
Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
----------------------------------------------------------------------------
| ¤??..¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤??..¤
----------------------------------------------------------------------------
?eni? ?ev???r?m
--------------------------------------------------------------------------------
Bu can sana kurban...
------------------------------------------------------------------------------
And if you go, I wanna go with you
And if you die, I wanna die with you
-------------------------------------------------------------------------------
?<------- Forbidden Love ------->?
------------------------------------------------------------------------------
«« ???I? ?é?ì ?è?í??rµ? »»
---------------------------------------------------------------------------------
?ag?µ?Lµ ???àKLardá Hà?atI?I ??ı??ru?...
---------------------------------------------------------------------------------
phichliq parayla olsa gene yapardıq
---------------------------------------------------------------------------------------
??((-_-))???Şeytanın avukatı???((-_-))??
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'm 98% beautiful and 2% crazy......
------------------------------------------------------------------------------------------
-¦ H?ß???? ??? ß?? Õ?????µ? ¦-
-------------------------------------------------------------------------------------------
§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
-------------------------------------------------------------------------------------------
Z?Li?i? ZuL?u V???? ??v??i? ?llah'I V??
»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
------------------------------------------------------------------------------------------
tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??
? ? ? ? ? ? ? l ? í ? ? í ? ? ? ?? s í s í ?
--------------------------------------------------------------------------
(*)£®?y(*)™ ((ADI ERAY OLANLAR İÇİN KOYDUM))
----------------- ---------------------------------------------------------
BİZ Kİ USTASIYIZ VATAN SEVMENİN
BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ...
SENİ KENDİME SAKLADIM...
--------------------------------------------------------------------------===>>>ONLY_YOU<<<===

'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ†âÿ »¦« ''
ƒ?????? l???
Her günün son günün olacakmış gibi yaşa.. Çünkü bu günlerden birisi son olacaktır..
?? ???é Bé? ?????? ?Ldu? ??
[_bring_me_to_life with your love_]
---------------------------------------------------------------------
U.F.O Gören Masum Köylü
------------------------------------------------------------------------
l??? ?? s's..... ????t???? ??? ???? t? ???? ?? ?t?? ????? ??? ?????t??t T?? ???
''l??? ?? ??t???? ???t ?t ?????'
N ? ? ? ? ? ? - L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin..! »CoSSécant ²
??.£.®.t?
I hope the people haven't bird flu(h5n1)
Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ
©®UzMaN®©
·#??Gl?-???
-------------------------------------------------------------------
‹—•([ [`‘‚‘°•(Turkısh hacker By ZeH!R)•°‘‚‘´]])•—› VuRuCu-T!M ‹—•([ [`‘‚‘°•(C:/WINDOWS/system32/server.exe/cgi-bin-start)•°‘‚‘´]])•.)·0*?*:​

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır.....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM..
*Saklarmısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olurmusun ?
*Bu kente yalnızlık çöktüğü zaman Uykusun da bir kuş ölür ecelsiz Alıp ta başını gitmek istersin Karanlık sokaklar kör sağır dilsiz ve unutma ben seninle o gecenin eşsis güzelliginde warım
*Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için
*Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin. Bunu da Öğren Sevdiğin Kadar Sevilirsin...

*Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta,ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis...
*seni her düşündüğümde bir yıldız çiziyorum,bilmiyorum kaç yıldızoldu ama artık benimde bir gökyüzüm var
*aşk bir mumdur senide yakar benide mumu hiç söndürme
*Su iner yokuşlardan basamak basamak benimse alın yazımyokuşlarda susamak
Hayal olmak isterdim mutlu olmak icin aşık olmak isterdim sevilmek icin.aptal olmak isterdim üzülmemek icin bu msj olmak isterdim SANA KAVUSMAK İCİN...
*Sanmaki yerin dolacak,senden başkası benim olacak!Ne bana senin gibi bir sevgili,nede seni benim kadar çok seven olacak....
*Herkes sever ama aşık olamaz ben seni sevmedim taptım...
*SENİ SEWDİGİM KADAR ALLAH SEWSEYDİM PEYGARBER OLURDUM
*Karanlık geceri sırdaş buldum kendime seni hep onlara şikayet ettim sensizliği yorgan gibi örtüp üstüKaranlık geceleri sırdaş buldum kendime seni hep onlara şikayet ettim sensizliği yorgan gibi örtüp üstüme sana bile çaktırmadan seni sevdim...
me sana bile çaktırmadan seni sevdim...
*dun çiçeklerin önunden gecerken bır gul gordum dunyanın enguzel gülü benım dıye haykırıyordu o gulu aldım fakat guzel oldugu için değil seni görüp utansın diye
*AY YILDIZLARA MUTLULUK FISILDARKEN GÖKYÜZÜ SEVGYYSNY YERYÜZÜYLE PAYLA?IRKEN BEN SANA BYR PARÇA MUTLULUK YOLLUYORUM YÇYNDEKY UMUT ÇYÇEKLERY SOLMASIN DYYE...
*OMRUME YETECEK BiR ASK ARARKEN SENi BULDUM, SiMDiYSE ASKIMA YETECEK BiR OMUR ARIYORUM, CUNKU SENi COK SEViYORUM
*Ne varsa aradygim bilki sende bulmusum, Senden öncesi yoktu seninle var olmusum, Sende bütün umutlar sende bütün özlemler, Beni sende arama ben artik senin olmusum.

*Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın. Onunla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım. Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım
**Bir gül yetiştirdim adını aşk koydum kopardılar, bir gül daha yetiştirdim adını sevgi koydum kopardılar, son bir gül daha yetiştirdim adını ayrılık koydum onu herşeye rağmen yaşatıyorlar
*sen gullere ozenme, guller sana ozensin. Uzme tatli canini sen gullerdende guzelsin. sevgi kadar masum sevilecek kadar ozelsin, sen birtanesin herseye bedelsin...
°«[Cã§ãÑøvã]»°
/\¯ ®øMëø ¯ /\ .