Alışırım Elbet

Sponsorlu Bağlantılar
Biten bir aşkın cenaze törenindeyim.Bu akşam tam da seninle olmak isterken geçmişe gömüyorum koskoca bir sevdayı.Ne yazık ki çok çabuk bitirdik birbirimizi.Her gün biraz daha bir parça daha tükettik.Severek,özleyerek öldürdük...Her son bir başlangıç derler ya şimdi yalnızlığın başlangıcına bağdaş kurmuş kalbim....Hala özlüyorum seni...Hayret,daha önce hiç fark etmemişim;yastığım buram buram sen kokuyor.Hiç tahmin etmezdim sensiz böyle olacağımı.Biliyordum bir gün mutlaka ayrılacaktık ama bu kadar çabuk mu?İki kişilik kurduğum sofralarda şimdi sensizim. Böyle vuracağını bilmezdim ayrılığın.Dost meclislerinde beraber anılan adlarımız şimdi ayrı ayrı söylenecek. Ya da başka isimlerle.... Hiç özlemeyecek misin beni diyemiyorum.Gitmek isteyen sendin.Bitmeseydi sevgin gitmezdin..Ama bir zamanlar sen de sevdin.Biliyorum en az ben kadar... Beraber tükettik dedim ya bu sevdayı... Şimdi neyin kaldıysa gel al benden. Bittiyse bitmeli... Alışmalıyım yokluğuna. Acıyacak yüreğim. Bütün cenazelerde ağlamaz mı zaten insan... Ağlıyorum şimdi. Biliyorum hiç bir şey sonsuz değil. Bir gün bitecekti bir ömür sürse bile.Birimizin ömrünün sonunda yine bitecekti. Dönsen bile bir aşkı gömdüm ben... Çağırsam bile ruhu gelir ancak... Zor da olsa inandırdın bana bu aşkın geri gelmeyeceğine.Sen demez miydin ey sevgili gidenler dönmez diye....
alıntıdır.