Karışık msn nickleri Arşivi

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)​
Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!​
Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.​
Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.​
Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.
Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)
Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!
×÷•.•´¯`•)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(•´¯`• .•÷
BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...
Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...
BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!
9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.
Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..
Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM
Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...
Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer
Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...
Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.
(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)
Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.
Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...
ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM
GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...
Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar
Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti
Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!
Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR
•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•​

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sevdimde Ne Oldu Efes Zengin Oldu…!!!

DeLiKaNLı TeRKeTMeZ TeRKeDeNiDe aFFeTMeZ…!

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn…?

seven severr…sevmeyen yolll alırrr giderrr…benım dunyam her türlü döner…

Ask iki insani sevindirir.ücüncü kisiyi üzer

BU MESAJ OZEL BI FREKANSLA GONDERILMISTIR.ZEKILERDE HAFIZA KAYBI APTALLARDA KISA SURELI KORLUK IBNELERDEDE BI ANLIK GULUMSEME YAPAR…

beni seviyormusun dedim seviyorum dedi ne kadar dedim ölesiye dedi ispatla dedim öldü enayi

evde kalmış kızlar müjde………. adınızı,yaşınızı,boyunuzu,kilo nuzu yazıp 2111\’e gönderin aileniz yerine turşunuzu biz kuralım……… (dikkat…ilk 10\’a girene turşu bidonu hediye……)

Kara Biber Kırmızı Biber Beni Unutursan Geber

birini sevdim kanser oldu, birini sevdim verem oldu, birini sevdim kamyon çarptı , kafamı bozma seni de severim haaaa

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

AŞK NEDİR BİLİYORMUSUNUZ???KARŞINIZDAKİN İ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI ZANMANLA ENAYİ OLDUĞUNU ANLAMAN ARASINDA GEÇEN ZAMANDIR….

aşk ölmeyi kabullenmektir, ölmeyi kabul edenler enayidirrr…

Kopya bir sanattır.Yakalanmadığın sürece^^

SENİ SEVİYORUM DİYORSUN MADEMKİ SEVİYORSUN CEHENNEME BİLET ALDIM SÖYLE GELİYORMUSUN?

herşeyi bilme, haddini bil yeter

seni sewdiğim kadar dersleri sewseydim profösör olurdum

karar vermiştim sana dünyanın en güzel en şirin en nadide en göz alıcı hediyesini gönderecektim ama postacı amca ÇIK O PAKATİN İÇİNDEN dedi

kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin

Yerin kulağı var derler. Benimde kulağım var. Peki ben yermiyim. Hayır yemem!

dünyada ınsanlar sevgisizlikten ölecekler bunada en çok hayvanlar gülecekler

matematik ustune tarih ustune fizik ustune gelmeyin ulen ustume ustume

erkeklerde yalan çok sevmeye gelince yürek yok

sakın sevme arkadas YASIYAMAZSIN öyle ağırki sevgi TASIYAMAZSIN

sen değil sevgime nefretime bile layık değilsin…

Hayat Yalansa Gercek Sen Ol…!!!

Ne kadar komik olmaya calısırsanız o kadar boş insan olursunuz…..

demeyin bana aşk da neymiş yaşayın görürsünüz.

canım sıkılıyor canım yanımda yok diye.canımı düşünüorum beni düşünüormu diye?acaba canımında canı sıkılıormu canı yanında yok diye..

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum…

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip “ben mi dünya mı” die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah’a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
* gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen
* ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dunyamda
* ben bu hayatta pek cok yanlis yaptim ama acisini ben cektim tek bir dogru is yaptim oda sana kalbimle guvenmekti umarim laiksin sen buna canimin ici
* Yanlızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, hüzün ellerin, Sen ise sadece benimsin B İ R T A N E M !!
* gece midir insanı hüzünlendiren,yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen
* ELERIM ELERINDE GÖZLERİM GÖZLERİNDE ÖLSEMDE GAM YEMEM DİZLERİNİN DİBİNDE
* sen seni özleyenin özleminden habersiz özlenensin sen varya sen özlenenler arasında en ama en özelsin AŞKIM.
* Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
* Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
* GIT TABI GIT.KIRPIKLERIME BIR KARA DIKEN DE SEN EKLE.HENUZ SOKAKLARINA BILE ALISAMADIGIM BU KENTE VER BENI VE BAKISININ TALAN ETTIGI YERLERIMI AL OYLE GIT....
* gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüregimi, savursam küllerimi daglara denizlere ,yeserirdi küllerim sana olan sevgimle
* gonlume taht kurdun, gonlumun sultani oldun, gece gokyuzunde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan gunesim oldun
* Karanlık dünyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN.
* Deliye hergün sevgililer günü; Seni deli gibi seven askin
* Aşkım var dağlar bilemez, Sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem, Dünyada kimse böyle sevilemez
* Hacca gitsem,orada bile tanridan çok seni düsünürüm...
* kalpten kalbe bir yol vardır görülmez. gönülden gönüle gider sevdiceğim....
* Ne zamanki çöller deniz denizler çöl olursa, kayalarda nilüfer, çamlarda güller biterse, ay kararıp yemyeşil çimlerin üstüne düşerse, o zaman seni bırakıp başkasını seveceğim.
* Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma...
* ASK NEDIR BILIYORMUSUNUZ?ASK: KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMANLA ENAYI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDA GECEN ZAMANDIR...
* Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık olurdu.
* Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun...
* SENI SEVDIGIMI SOYLUYORUM AMA BU YALAN,CUNKU;SANA OLAN DUYGULARIM O KADAR USTUN VE YUCEKI ASKIM ONLARA ISIM BULAMADIM...
* Eğer bir uçurum kenarında düşmek üzere olsam, aşağıda bir dal olsa ve o dalın sen olduğunu bilsem, ölmekten değil birtanem seni kırmaktan korkarım...
* dünde,bugünde,yarinda, yüregin kadar yanindayim. kendini yalniz h?ssettiginde elini kalbine koy;ben hep ordayim
* eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir
* Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
* YATAGINI GÜL YAPRAKLARIYLA SÜSLEDIM,ÜZERINI AY ISIGIYLA ÖRTTÜM.TÜM KABUSLARI BEN ALDIM,BU GECE TATLI RÜYALAR SENIN OLSUN
* Sevgilerin en güzeli seni sevmek, Özlemlerin en güzeli seni özlemek, Ve hayatın tadı sabah kalktığımda, Senin varolduğunu bilmek
* sana olan askim sagir bir ressamin kristal bir yüzeye düsen gul yapragynyn çykardygy sesi cizdigi zaman bitecek
* kalbimde 3 çiçek yetistirdim.Sevmek,sevilmek ve beklemek.Sen bunlardan ikisini kopardyn.Bana sadece biri kaldy beklemek beklemek beklemek
* GUNESIN BUZ TUTTUGU YERDE BIR ALEV GORURSEN O BIL KI YANLIZ VE YANLIZ SENIN ICIN YANAN KALBIMDIR
* Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin...
* Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım.
* Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.
* eger hayat birgun bize oyun oynayip seni benden baskasinin kollarinda atarsa seni dansa kaldiricak ilk muzik cenaze marsim olsun...
* elimde denizde buldugum bir midye var denizden o kadar uzakki tipki seninle benim gibi.ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin
* göz damlalarınin yanaklarina çizdigi islak patikalari seyret seyretki yalnizligin acisini anlayasin
* SEN SENI BENDEN FAZLA SEVEN BULURSAN ;BEN SENI UNUTMAYA RAZIYIM...
* Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim hayata, İnan ki son sözüm SENİ SEVİYORUM olacak
* GÖZLERIN DALARSA BILKI DÜSÜNDÜM SENI, KULAGIN CINLARSA BILKI ANDIM SENI, GECE UYANIRSAN BILKI RESMINI ÖPTÜM, GÖZLERINDEN YAS DAMLARSA BILKI SENSIZ ÖLDÜM..
* milyonların içinde yalnız kalmaktır aşk..fısıldamak tır gökyüzüne ve ağlamaktır her an sevginle
* imdi dudaklarimda bir yeminsin! Seni unutmadim,unutmayacagim.! Sen benim her zaman her zaman SEVDIGIMSIN! Toprak olsan bile
* Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!
* Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.
* Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.
* Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...
* HER YENI GELEN GUNU YENI BIR UMITLE BEKLEMELI HER YENI GUN YENI HAVALARLA GELIR GECE YAGAN YAGMURLA UYURSUN SABAH BIR DE BAKARSIN ODAN GUNESLI
* GUZELIM BEBEGIM HERSEYIM NERDESIN NEDEN CEVAP YAZMIYORSUN BANA CIDDEN BITIRDINMI HERSEYI YAPMA NE OLURSUN
* gökyüzündeki bütün yildizlari toplasan birtek sen etmez, fakat birtek sen hepsine bedelsin
* gözlerin dalarsa bilki düsündüm seni, kulagin cinlarsa bilki andim seni, gece uyanirsan bilki resmini öptüm, gözlerinden yas damlarsa bilki sensiz öldüm..
* SENI saçaklarda titreyen serçenin kanat çirpmasi kadar masum ve bir anne duasi kadar içten SEVİYORUM
* Birlikte yasayabileceğin biriyle degil;Onsuz yasayamayacagin biriyle ol,Gelip bosluk dolduranlardan degil;Gittiginde yeri dolmayanlardan olsun
* SENİ SEVİYORUM... Seni yanımda hissettiğim zaman üzüntülerimi alıp, Onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı, O güzellikleri o sıcaklığı, o ışığı koymayı başardığın için aşkım
* ben seni sevmek için degil sevmenin nasil oldugunu gör diye sevdim sen benim alin yazimsin
* Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin onlara inat sanki bir liman...Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.
* Seni her düşündüğümde Kalbime bir Yıldız çiziyorum,kaç tane oldu bilemiyorum ama, artık benimde bir Gökyüzüm Var...Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer icimde ki daglari!...
* Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
* Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
* BASKASINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME,YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN EGER BU DUNYADA SENI KIMSE SEVMIYORSA BILKI BEN OLMUSUM
* DUNDE,BUGUNDE,YARINDA, YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM
* gunesin buz tuttugu yerde bir alev gorursen o bil ki yanliz ve yanliz senin icin yanan kalbimdir
* gül rengi aksamlarin bitimsiz rengi,sevginin hüzünle bulustugu cizgi,aska yakilan agit,gel tut ellerimden artik bunca hasret yetmezmi
* NE YILDIZLARI ISTIYORUM GECE YARILARIMA,,NE GÜNESI ISTIYORUM KARANLIGIMA ,,ÇK DEGIL SENI ISTIYORUM YALNIZLIGIMA..
* BIR DOST YÜZÜNE IHTIYAÇ DUYDUGUNDA BASINI KALDIR VE GÖKYÜZÜNE BAK...GÜNDÜZLERI BULUTLARIN GECELERİ YILDIZLARIN ARKASINDAN GÜLÜMSÜYOR OLACAGIM
* Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, Bir yaprak olsaydı bütün ormanları, Bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...
* asla sevme,seversen ihanet etma;ihanet edeni de asla affetme
* Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense
* Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.
* Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erken.Bir sevda yerimden vurdu zaman.Şimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı..
* Birlikte olabileceğin değil,onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil,gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!!!
* Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.
* OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN. KEFEN OLUR BEDENINI SARARIM.YAGMUR OLUR UZERINE YAGARIM.CICEK OLUR MEZARINDA ACARIM. OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN
* cama vuran her damlada bir tek sen varsin ne istiyorum biliyormusun her gün yagmur yagsin
* Eğer seni sevmekle ömür uzasaydı;ben ölümsüz olurdum
* Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman sahilin atacağı imza seni seviyorum olacak bitanem
* Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
* Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...
* HAYAT BIR TIYATRO DEDILER HERKESE BIR ROL VERDILER. EN ZORUNU BANA VERDILER.ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER.
* ASK BIR MUZ KABUGUDUR TEK FARKI BASTIGINDA AYAGININ DEGIL HAYATININ KAYMASIDIR
* güllerin bahÇesinde geÇsede ömrüm senin üstüne gül koklamam be gülüm gülü koklamak olsada ölüm senin iÇin ölmeye deger be gülüm.....
* Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........
* duygularım bir serçe gibi uçup gidiyor ZAMANIN AKISINA KARSI KOYARCASINA
* Sen Tanrıya dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin, Sen gözümde süzülen yas tek düsüncem hasretimsin, Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin, Sen her gece rüyama giren BİRİCİK SEVGİLİMSİN
* DEMEDIM MI BU HASRET BITIRIR SENI.AY DOLANIR GIDER,YALNIZ KALIRSIN.HERGÜN YENI BASTAN DAGILIR,UFALIRSIN.DEMEDIM MI YÜREGIM BÖYLE SEVME DIYE!
* Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek
* Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan
* Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!
* Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.
* GULUSUNE BIN KIRSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM
* SENI HIC UNUTMADIM NE OLUR DON ARTIK. GITMEK NEYI HALLETTI GUZELIM DONMENI INANKI BEKLIYORUM.SON DEFACIK NE OLUR
* her gun sevda cekipte, gulunmuyor degilmi, bir guzelden baskasi, sevilmiyor degilmi, seni asla unutamam, sensiz olamam diyordun, hani bensiz olurdun, olunmuyor degilmi
* her satirima seni nasil sevdigimi binlerce defa yazmak isterdim elimden gelse "o" güzel adini ask bahçemin en güzel agacina altin harflerle kazimak isterdim.
* yüregime gömdüm seni söküp akmak mümkün degil,rüyaların yeter bana
* unutmakmi delisin.gitmesemde bekler orada deniz,gelirsem bilmelisin.gitmek gibi bekleyecegim denizin delisine,delinin denizi gibi.o ne kadar giderse seni seviyorum...
* Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.
* IKI GULU SEVDIM BIRI KIRMIZI BIRI BEYAZ ..SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZI GUL SENIN OLSUN BEN SENI UNUTURSAM BEYAZ GUL KEFENIM OLSUN
* Ne senden vaz gecerim, ne duslerimden, nede gozlerimi kaparim hayalinle yasarken, inan hayati seni bana verdigi icin, seni ise hayatima anlam verdigin icin seviyorum
* Kül olmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı..
* Seni ne kadar çok sevdiğimi öğrenmek istiyorsan gökyüzündeki yıldızları say
* İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
* En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
* GUNES AYDAN GUCLU OLABILIR AMA AYIN ETRAFINDA YILDIZLAR VARDIR BEN ISE AY KADAR BEYAZ GUNES KADAR YALNIZIM
* hic tikandinmi kelimesi kelimesine bildigin bir siiri soylerken ya da ne bileyim hic bir an icin yuzyuze gelipte savastigin oldumu hic dusunmeden cevaplayabildigin sorularla bana olmustu 1001 kere... seni sevdigimi soylerkn 1 kere bunu kendime itiraf ederken 1000 kere
* hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup uçasim gelir,bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne çare ne kus olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu sevebilirim...
* KALBIMI VERDIM ONA SAKLASIN DIYE,BUZDOLABINA KOYMUS SALAK;KOKMASIN DIYE
* sevmek keman calmaya benzer calmasini bilmeyenler kotu sesler cikartir
* Gözlerimdeki pırıltıyı farkettiğin zaman, Üşenme sarıl boynuma anlamışımdır mutlaka sevdiğini, Zaten belli olur gözlerimden hemen, Alışık değiller öyle parlamaya!
* Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım , Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!
* gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüregimi, savursam küllerimi daglara denizlere ,yeserirdi küllerim sana olan sevgimle
* Sen Her Gece Uyurken Ben Dalga Olup Vuruyorum Sahillere,Rüzgar Olup Esiyorum ve Üstünü Örtüyorum Yüreğimle.Sırf Ben Yokken Üşümeyesin Diye
* Hani kardelen gökyüzüne aşık olurda kafasını karın altından kaldırır ya,eğer kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma
* Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...
* Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım
* BIR CANIM OLSAYDI EGER ONDAN IKI DILEK DILERDIM.BIRI YAGMURLU BIR HAVADA SENIN YANIMDA OLMANI IKINCISI ISE YAGMURUN HIC DURMAMASI
* SOYLE NERDE YANLIS YAPTIK,INANMAZDIK SOZUNE ,HIC GUCUM YOK ZAMANI CEVIRMEYE,GORMESENDE DUYMASANDA,YASARDIM YINE BU ASKI SESSZICE...
* hissetmediĞin hisleri hissettiĞini hissettiĞin an hissettiĞin his asktir
* insanin kendi sevgisi üzerine aldatmacalar yapmasi yapabileceği en korkunç hiledir. bu hile o anda yada sonsuza değin onarilamayacak sürekli kayiplara neden olur
* YASAMAK : SEVMEK, SEVMEK : PAYLASMAKTIR
* Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende kiymet bilmez

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Msn Nickleri Güzel Nickler > Karışık msn nickleri Arşivi

Karışık msn nicklerı

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.
» Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.
» Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.
» Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız,ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne birtanem.
» Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.
» Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki.Tutunduğum dalsın.Beni affet.
» Gidersen kim sular fesleğenleri,kuşlar nereye sığınır akşam olunca.Gidersen kar yağar avuçlarıma,gidersen kuşlarda ölür bende.
» Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR
» Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam
» Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum.Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.
» Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı.