nokia e 71 için tema

Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar nokia e 71 için tema ve program nasıl nerden yükleyebilirm, yardımcı olrsanız sevinirm. şimdiden teşekkürler..

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Bunlarda birkaç program

NOKIA E71 PROGRAMs | 13 MB
NOKIA E71 için birkaç program paketi içermektedir.Gerçek şu ki birçok VIP kullanıcı telefonunu default olarak kullanmaktadır.
Bu paketle birazda olsa multimedia özelliği kazandırabilirsiniz...​

---------------------------------------------------------------------

Container File
İNDİR
NOT:Bu Linkle Daha Düzenli İndirebilirsiniz!..[Tavsiyem JDownloader]

teşekkürler ama indirdiğim win dosyayısnda ki temaları yüklemekde sorun yaşıyorum. win i açınca içerisinde temalar çıkıyor ve üzerlerine tıkladığımda arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diye hata veriyor. bir çözümü var mı acaba ??

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Temaları bilgisayarınızda değil telefonda açacaksınız.Aşağıdaki seçenekleri dikkatli bir şekilde uygulayın.

Nokia E71 Tema Yükleme

Yapmanız gerekenler:
Temayı yüklemeden önce
1:Menü
2:Yükleme
3:Uygulama Yöneticisi
4Seçenekler
5:Ayarlar
6:Yazılım Yüklemeyi -Tümü- seçiyoruz
7:Çev.içi sert kontrolü -Kapalı-yapıyoruz
bu kadar işlem tamamdır kolay gelsin........

nokia e71 tel aldım acemilik yaşıyorum msn ve flash player yükleyeceğim nasıl yükleyeceğim bilmiyorum bilgisayardan telefona aktarma mı yapmam lazım yoksa telden mi indirmem lazım programları

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Temaların en altında bulunan linki tıklayın açılan sayfada Download yazan yere tıklayın ardından kutucuğa sağ tarafta bulunan harfleri yazın ve downloada tıklayıp bilgisayarınıza kaydedin.

Rapidshare linkleri içinde linki tıkladıktan sonra slow download yazan yere tıklayın geri sayım bittikten sonra bilgisayarınıza kaydedin.

Kolay gelsin

bende aldım e71 ama çin malı olduğu için uygulama yöneticisi yok ve program yükleyemiyorum msn facebok gibi şeyler olmuyor daha doğrusu temalar bile yüklenmiyor lütfeen yardımcı olurmusunuz