Sen Hiç Uzaktan Sevdin Mi?

Sponsorlu Bağlantılar
Sen hiç birini uzaktan sevdin mi? günlerce, aylarca onu izledin mi gizlice? bir köşede onun gelişini bekledin mi? yada o giderken arkasından baktın mı cesurca saklanmadan? ve karar verip ne olursa olsun karşısına çıktın mı? korktun mu hiç acaba reddedicek mi diye?
...ve karşısına çıkarsın gözlerinin sonsuz güzelliğinde kaybolursun önce kendini önce oradan kurtarmalısın ona sevgını haykırmak için, bi ara vazgeçersin korkarsın hala. Ama dönüşü olmamalı devam edersin birlikte otururken yalnız kalmışken söylersin söylemeye çalışırsın...
Korktuğun gibi olmaz düşündüklerinin hepsi tersine çıkar. kabul etmiştir. anlatılamayacak bir sevinç ve rahatlık yaşarsın onunla yanyana yürürken. inanamazsın olanlara başarmıssındır aylar sonra saklandıgın yerden cıkıp ona söylemişsindir kalbinde sakladıklarını. ik başlarda herşey güzel olur kendi açından mutlusundur sevdiğin insanlasındır onunla konuşursun hiç korkmadan, sesini duyarsın ellerinden tutarsın... Ama o hep bişeyleri çıkarır önüne bahaneler sunar her aksam ve yalnız kaldıgında. gitmekten gideceginden söz eder. ama sen seversin ve kaybetmek istemezsin herseye ragmen onunla olmayı istersin, seviyorsundur kolay degil vazgeçmek. böyle bir anda kaybetmek için sevmedim, izlemedim onu hergelişinde ve gidişlerinde. gözlerinde kaybetmek için bogulmadım. sevdim sadece...
kafaya koymuştu birkere yapacaktı yapmalıydı. her gecen gun yaklastıgının farkındasındır ama bırşey gelmez elinden. gidecek bir aksam. kızarsın sen çekip gitmek istersin madem ki istemiyor. yapamazsın seviyorsundur çünkü. ama o?
ve bir gün dediğini yapar, çekip gider seni hiç düşünmeden. sevgini ayakları altında ezip kaybolur bir anda. yıkılır bütün dünyan nefret edersin sevgiden, hayattan, insanlardan. keşke dersin hep içimde kalsaydı hem uzaktan sevseydim daha güzeldi öyle. paylaşmak istemişsindir suç mu?

o çoktan başka hayatlara gitmiş olur ama sen hala beklersin, onu özlersin,her an onu düşünürsün...
ve hala onu çok seversin...

alıntıdır..​