Kapak Sözler Aşk - Aşk Nickler Kapak

Sponsorlu Bağlantılar
Kapak Sözler Aşk - Aşk Nickler Kapak
Kapak Edici Sözler Aşk Sözleri
Aşk İçin Kapak Edici İlginç Sözler

> Ne ferdi ne orhan sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi

> Kız DiyE ÖNem VerEnin KaşaAr DiyE Kız SeVeNinN PaRa İçiNn DosT SataAnNıN KraL Olsa TahTında MafYaA OlSa MekaNınDa si……..

> Delikanlı’lık ne yağmur gibi yağmak nede şimşek gibi çakmaktır delikanlı’lık bir defa addım ileri atıp bir daha geriye bakmamaktır

> hiÇ ßi Kıza güvenmeyin… Çünkü;tanrı ßiLe Güvenmemiş…( Tanrı KızLara Güvenseydi KızLık zarı koymazdı….)

> Evet çirkin adamlar gençligimi çaldınız uykumu sorgulayip düşlerimi astiniz karanlık odaları yüzümüze örttünüz psikopat gecelere ruhumu dövdürdünüz

> İSYANIM ALLAHA DEİL ALLAHSIZLARA BÜTÜN İSYANCILARA SELAM OLSUN YAPIŞTIR Bİ ÜÇLÜ KAFAM DOLSUN

> BİZDE BİLİRDİK SEVGİLİYE KARANFİL ALMASINI LAKİN AÇ İDİK YEDİK KARANFİL PARASINI

> TOPRAKTAN ALDILAR CİSMİMİ SERSERİ KOYDULAR İSMİMİ EYER GERİ DÖNMESSEM SAKLAYIN HATIRA RESMIMI

> Bu Alemde herkez artist ama yönetmen benim isdediyime ROL veririm isdediyime YOL veririm

> NE KÖTÜLÜK GÖRDÜN BENDEN,ÖLÜRDÜM VAZGEÇMEZDİM SENDEN,SENİ SEVİYORUM DERKEN,ELLERİN OLDUN SİMDİ,YAŞAYAMAM SEN EVLENİRKEN

> ELİMDE SİLAHIM, SIRTIMDA YARAM KOLLARIMDA BOYNUM DA FAÇAM, SAKIN GÖRME HALİMİ ONLAR BENİM DEĞİL ARKADAŞ, BİR ZALİMİN DİŞ İZLERİDİR

> Bir zamanlar sana gönül vermişsem rüyamda düşümde seni görmüşsem senden başkasını sevmem demişsem alırım tövbemi sensizde olur.

> ALEM BİZE DAR GELİR SOKAKLAR İSE YALAN BİZ AŞK YOLUNDA GİDENLERDENİZ HERZANAN ÖLÜMLE BİZBİZE YAŞARIZ BUDA BİZİM FARKIMIZ

> Ortamların biitigi yerde biz başlarız şeklimi için yaşar tarzımız için ölürürüz şeklimiz tarzımız GeCeKoNdU mekanımız

> Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer!

> Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ?

> arka sokakLarın çocuğuyuz, bize yakışmaz itLere yem oLmak.. ya aDam gibi ya aDam gibi gideRiz!

> aşkTan ne anLar sosyete Kızı.. Hiç sevmiş mi her gün öLmeyi göze aLa aLa…!

> itLe köpekLe uğraşacak vaktim oLsaydı veterineR oLur, seni tedavi ederdim

> güLmek bir tek oNa yakışıyoR..!

> aDam oL öyLe Yaz!

> Yazmak tarzım değil! çizerim (H)

> Biz akıL vermez, gösteririz.. Konuşmaktansa susar, ses bekLeriz.. Değer verdikmi karşıLığını isteriz..

> seN düşünürsün, Ben uygularım iŞte farKımıZ Bu!

> haLa anLamadın.. 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez.. HamuRunda yok deLikanLıLıK.

> buRda etiKet geçmeZ. ne entel ayakLar, ne sulu tavırLar, buRası Türkiye, Yok öyLe!

> sendeKi güzeLLik ne ki, bendeKi aşkıN yaNınDa.

> İntikam nedir ki ? Bendeki nefRet en büyük intikam duyGuLarını dize getiRir.

> Sussss! Adam oLmak susmakLa başLar. Sus ve itaat et!

> Entel dantel ayakları bilmeyiz biz ama her kahvehanede masamız her karakolda ismimiz her güzel kızda resmimiz vardır

> Tek bir ihtimal var. Ben olmadan bir hiçsin!

> Senin marka olduğun yerde ETİKETİ BEN KOYARIM!

> Buranın havası bozuldu! Biri ışığı açsın, fotosentez zamanı!

> Sigaram ve sen o kadar çok benziyorsunuz ki, ikinizi de ayağımın altında rahatça ezebilirim!

> Bizim Mekanımızda Bize Hava Atma Olursun 1,5 Adana…

> Alırım hesabını üstün kalır ona göre ayık Ol..

> Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım.

> 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında.

> Bizim Kurduğumuz Hayallerde öLüm Yaşadığımız Hayatta Ölümün Kendisi Vardır.

> Ayaklarını Eline veririm yürümesini unutursun ona göre…

> 5 Kişilik Amigo Takımıyla Alemde Şebek Olma, Adam Ol DeLikanlı Yolunda insan Ol.

> Seni içtiğim biraya Buz diye katarım üstüne redbull çakarım tosunum.

> parazit yapma çekil aradan çorap niyetine giyerim seni.

> yakında sana uçmayı öğretecem şimdilik yürümeyle başla sonra uçuşa geçiceksin.

> Bizim gecelerimizde Kavga Sabahlarımızda Adres Sorma Vardır.

> fazla nazik olma mezarına çiçek yollarım bu durumda.

> Lafımla Bu Alemi titretirim Şeklimle herkeze önünü ilikletirim..

> Koca Karı gibi Laf Yapacagına Delikanlı Gibi işini yap!

> gözümün gittiği son nokta kurşunumun gideceği son noktadan daha öte hayaller içinde.

> bizimle dans etmeye çalışma yürümeye hasret kalırsın.

> Yaşamak istiyorsan fazla Soru Sorma.

> Birdaha Aynısını tekrarLarsan şuandan itibaren ilk ve son benim yüzümü görüceksin hayatında.

Son düzenleyen: Moderatör: