qaRışıK NicqLer!

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
 / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me..]

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } -

Love İs NoThinG..

Maybe one Day..

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]

Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma..! ( Yoksa...)

NicK Şuan MeşguL..

- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın...-

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı..
 Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

[ - thïs ïs lätër not lovë ïs cÿbër - ]

*şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!
* "A"cıya "Ş"ikayetsiz "K"atlanmak=AŞK
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur.
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.

u)--[Vay Benim Deli Gönlüm Yaralı Ku$a Döndü Güvendim Dağlara Kar Yağdı Birer Birer]--(u)
Keşke dağlara gelincik olsaydım da, okşamasını bilen avuçlarının içinde solsaydım.
Sevdiğim değil canımsın, uzak değil yakınımsın. Hayaller hep yalan -olur, hayalde değil canımdasın.
Yıldızlar Kadar Parlak, Yıldızlar Kadar Güzelsin! Aranızdaki Tek Fark, Yıldızlar Milyonlarca, SEN Se Teksin!!
Sevdiğim değil canimsin, uzak değil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde değil canımdasın.
Delice sev,haince terk et ama ALDATMA...
Zaman,sevginin büyüklüğünü anlatır...
Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdiğini.
Beni bos bir kutu farz et,icimi ise sevginle donat...
Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye birtanem!
Ayak ucumda başladı sevgi... ...Simdi başımın tepesinde oluşan bir düşünce yığınıyla bulutlardan aşağı hızla düşüyorum, dua ediyorum paraşütüm acilsin.
Güneşe adını buzla yazan biri olursa, bil ki o seni benden çok seviyor..
Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni EBEDİYEN SEVECEĞİM
Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce
Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim...
Ne Elimden Tuttular Ne Yüzüme Güldüler , Nede Bir Gün Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Başkasına Verdiler. Bana Bu Dünyada Mutluluk Harammış meğer
Biraz seni bilirler, biraz beni, Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdiğini.
Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
Beni bos bir kutu farz et,icimi ise sevginle donat...
Eğer sen bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın.
(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasıdır_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgeçmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)
Ben Seni Kalbimi Yazdım, Bu Kalp Durmadık Sürece O Yazı Silinmez.
Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ateş nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...
Askımı yazmaya dağ aradım, askımdan büyük dağ bulamadım...
Gülmek senin bir tutkun olsun, bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun...
Sevgi tıpkı bir gül gibidir rast gele tutarsan dikenleri batar yapraklarını açarsan duyguları akar ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar
Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise aşkım uğruna bitti
Sensizliği Gökteki Yıldızlara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!
Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURURLU
Komik ve İlginç Msn Nickleri
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...
Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM...
Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!

Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...

HEP KALANLARA GIDENLERI KATTIM! BIR GUN YERINE GECEMEDILER. O KALANLARA GIDENLERI KATTIM YINE BIR TANE SEN EDEMEDILER. ZOR GELDI AYRILIK ALISAMADIM

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!
Senn benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın...

eğer senden ayrılırsam benide yanında gotürür müsün??

Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim...
Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.
Yollar durusuma kizlar gülüsüme hasta

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!

Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir.
Bir kadin ya sever, ya da nefret eder; ortasi yoktur.
Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur...
Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek
Kadinlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalgar vurdukça etrafa nese saçarlar... Bazende dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar...

SENSIZ GECELERDE YILDIZLAR DOST YALNIZLIGIMA,ALDATIYORLAR BENI ILK GUN ISIGINDA…
BU YANLIZLIK OLUMDEN BETER, ACILARIN SONU DEGILMIDIR DERTLER, OLUM GELMIS KAPIMA, CAN BU SOZLER NEYLER…!
YINE KUMSAL SAKIN YINE DENIZ DURGUN YINE GUNES BATIYOR VE BEN YINE YALNIZIM…!
SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…

SENI ARADIM, TUM BIR HAYAT. SIMDI BULMUSKEN, GITME NE OLUR. TERK ETME BENI, BIRAKMA BENI YALNIZLIGIMLA. SEN DE KAL BIZIMLE…

NE..KADAR GUZELDI SENLE BERABER OLMAK SIMDI YANLIZIM ELLERIM BASIMIN ARASINDA SENI DUSUNUYORUM…

OYLE USLANMAZ OYLE UTANMAZ NOBETLERINE ALISAMADIM.HER ACIYI TASIDIM DA YUREGIMDE BIR SENSIZLIGI TASIYAMADIM…

SEN HIC GECELERI SABAHLARA KADAR AGLADINMI YANLIZLIK NEDIR BILIRMISIN SORARIM SANA….
BIRGUN HAYATIN BUTUN GUZELLIKLERINDEN VAZGECIP,OLUME SESSIZ SEDASIZ GITMEK ISTERSEN,YANIMA GELKI SANA SENSIZ YASAMANIN,SENSIZ OLMANIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM…
Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!…
Seveni seveceksin, seven için özlemeksin… Sevmiyorum deme birgün sende seveceksin…
Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!
Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜĞÜN GÜNÜ HATIRLA…
Senden kalan yalnız koca bir yalan,yıkılmış umutlar harcanmış zaman,yanıyor yüreğim,hayinmiş zaman sevmeye hevesim kalmadı…
Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla…!!!vazgeçmez unutma…!!!
Hayatında değerli bişiyin yoksa hayatında değeri yok demektir bu dünyada ya seviceksin ya sevmiceksin ama bişi var ki asla seveni üzmeyeceksin…!!!
HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER. ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM
Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın…
eğer senden ayrılırsam beni' de yanında götürür müsün??
Aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküzler trene aşık olurdu…
Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!
Seni kaybetmemekte kararlıyım. Kararlarımda ısrarlıyım. Israrlarımda inatçıyım. İnatlarımdan da VAZGEÇMEM…
susma sustukça sira hep bana gelecek))
Bu yazıları okuyorsan hala yaşıyorsun demektir, ama ben senin yaşamanı istemiyorum…!
Çok yardim severimdir, her türlü yardımı kabul ederim…
Bilir misin kaç kere seni düşünüp senin için içtim şerefine değil şerefsizliğine içtim şerefsiz!
Şımarık kızda vefa aramak, Zehirde şifa aramaya benzer
Güzel kız insani mutlu eder. kötü kız ise filozof eder.
Yollar duruşuma kızlar gülüşüme hasta
Bu güzellik, bu zeka, bu akil, hele su anlam dolu gözlerin büyüsü Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber?
Seni SEVİYORUM, Sana TAPIYORUM.. Sakın inanma ÇÜNKÜ atıyorum !!!
denize bakıyorum seni görüyorum,gökyüzüne bakıyorum seni görüyom,yildizlara baktım seni gördüm…. Allah kahretsin çekilsene lan öküz
Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir…
Aşk bir turşu suyudur. İçmeyenin ağzı sulanır içenin de midesi bulanır
Bir kadının kalbi uçsuz bucaksız bir okyanusu içinde barındıracak kadar geniştir.
Bir kadın ya sever, ya da nefret eder; ortası yoktur.
Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur…
Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek
bir erkeği mutlu edebilmek ONU anlayıp az da olsa sevmeli,bir kadını mutlu edebilmek için ONU,sevip hiç anlamaya çalışmamak gerekir…
Kadınlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalga vurdukça etrafa neşe saçarlar… Bazen de dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar…
Sevdim Seni Bir Kere Ba$kasini Sevemem Delii Diyorlar Bana Desinler Degi$emem..
Endamin yeter gozlerin yeter ugramasin sana ne huzun ne keder kalbim senden senden vazgecmeyecek korkma icimde askin hic bitmiyecek
Sevme kizim yanarsin Diye söylerdi annem Girme ask kapisindan Güler sana elalem Dinlemedim ah, Ah bu kafam ah O gün bu gündür Ask bana günah
dur dinle! karagozlum gitme.yapma bana kusme!ozluyorum deli gibi muhtacim sevgine!
Pisman olup birgun donerse geri yillar gecti unutmadim ihanetini ben affetsemde yalan gozlerini allahindan bul ben susuyorum!!
Sirrini arkadasina verme arkadasin arkadasida vardir
ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη…вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη….
ѕυѕмα çσк ѕσяυ ѕσямα,α∂αмı вυηαℓтмα,нєѕαρѕız уєяє ѕσяυη уαяαтмα,∂ιηℓє αηℓα νє уαяgıℓαмα…!!!
:::тαηяıм вι кυℓυη∂αη ∂ανα¢ıуıм:::
єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι
вєηι вυ нαуαт ∂єğιℓ αмα ‘α¢є’ νє ‘αуşє тєуzє’ уıρяαтα¢αк
~~уα вιя уσℓ вυℓ, уα вιя уσℓ αç тα∂α уσℓ∂αη çєкιℓ~~
ιуιℓιк єтмє кüçüк göяüяℓєя кöтüℓüк єт gυяυя ∂υуαяℓαя
кα∂ıηℓαя кυѕυяѕυz ναяℓıкℓαя∂ıя αмα уιηє∂є вιя нαтαℓαяı ναя∂ıя σ∂α кєη∂ι ∂єğєяℓєяιηι вιℓмємєℓєяι∂ιя
öуℓє нσяσzℓαя ναя∂ıя кι güηєş ѕα∂є¢є σηℓαя öттüкℓєяι ιçιη ∂σğυуσя ѕαηıяℓαя!!!
ηєƒяєтє ѕєνgι∂єη ∂αнα çσк güνєηιяιм çüмкü;ηєƒяєтιη ѕαнтєѕι σℓмαz…
αн ∂ємєк özєℓ∂ιя…ναн ∂ємєк ιğяєηçтιя…
∂ση’т ƒσяgєт мє ηє σℓυя вєηι тєякєтмє..
кαρıℓмα яüzgαяıмα ηєzℓє σℓυяѕυη
єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм…
вιя єякєк єη çσк ѕєνgιℓιѕιηι, єη ιуι кαяıѕıηı, єη υzυη αηηєѕιηι ѕєνєямιş
єℓιηє αℓмιѕ вιя ¢ι¢єк ѕєνє¢єк ѕєνмєує¢єк. αн, кσ¢α ѕєяѕєм ¢ι¢єк ηєя∂єη вιℓє¢єк.
~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη. ~~
уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!
вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.
єѕкι∂єη тσz ρємвє нαуαℓℓєяιм ναя∂ı, тσzυ gιттι ρємвєѕι кαℓ
HAYATTA SEVME! SEVERSEN İHANET ETME İHANET EDENİNDE SUÇUNU ASLA AFFETME!!!
Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın KAdar
DUYDUM KI BENI UNUT DEMIŞSIN. ACABA HIÇ DÜŞÜNDÜN MÜ SEVGILIM HATıRLANMAYA DEĞERMISIN
bir zamanlar seni herkesten esirgedim şimdi herkese bagışlıyorum..
NASIL İNANIRIM SANA…BU YÜREK AĞIR BANA SEVGİN ÖYLE UZAKLARDA NEFES ALSANDA YANIMDA… BU AŞK FAZLA SANA!!!!
onumde dız coken daglar wraken gıdıpte kucuk tepelere yalwarmam…!!!!
YILDIRIM GİBİ DÜŞTÜ HASRETİN KUCAĞIMA.YAKALANDIM SUÇÜSTÜ.KIYDIM GENÇLİK ÇAĞIMA!!!
вєη єη çσк уüяєğιмє кız∂ıм.. öƒкє вüуüтєη вαηα ιηαт, ѕєνgιℓιηιη ѕєѕιηι ∂υу∂υğυм∂α уєηιℓєη уüяєğιмє кız∂ıм..
ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!
Fransaa Fransaa saldır saldır Fransaaaa !!
αşкℓαяı ∂α ∂єνяαℓıя мı кαℓρ ηαкℓι уαρтıяαηℓαя ¿?¿
…Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!……
уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..
ѕαкıη αякαηα вαкмα, кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя..
msn de ne? ne işe yarıyo
“ѕєηι ѕєνιуσяυм” ∂єякєη, αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη..
çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!
“ηє çσк уσяυℓ∂υк вüуüмєктєη ѕσℓυкℓαηαℓιм вιяαz.”
вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα,тαηıмαуα вιя ѕααт,αηℓαмαуα вιя güη,ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz….
нαнα ραмυктαη ρяєηѕєѕмι σℓυя σℓυм ρяєηѕєѕ ∂є∂ιğιη тαş gιвι σℓυя
вι αηℓαмαℓıк zєкαм ναя∂ı…αηℓα∂ıм…αηℓαмαz σℓαу∂ıм…
Sevdimde Ne Oldu Efes Zengin Oldu…!!!
DeLiKaNLı TeRKeTMeZ TeRKeDeNiDe aFFeTMeZ…!
Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn…?
seven sever…sevmeyen yol alır gider…benim dünyam her türlü döner…
Ask iki insani sevindirir.üçüncü kişiyi üzer
BU MESAJ ÖZEL BİR FREKANSLA GÖNDERİLMİŞTİR.ZEKILERDE HAFIZA KAYBI APTALLARDA KISA SURELI KORLUK I.....NELERDE BİR ANLIK GÜLÜMSEME YAPAR…
beni seviyor musun dedim seviyorum dedi ne kadar dedim ölesiye dedi ispatla dedim öldü enayi
evde kalmış kızlar müjde………. adınızı,yaşınızı,boyunuzu,kilo nuzu yazıp 2111’e gönderin aileniz yerine turşunuzu biz kuralım……… (dikkat…ilk 10’a girene turşu bidonu hediye……)
Kara Biber Kırmızı Biber Beni Unutursan Geber
birini sevdim kanser oldu, birini sevdim verem oldu, birini sevdim kamyon çarptı , kafamı bozma seni de severim haaaa
AŞK YASAK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK
AŞK NEDİR BİLİYOR MUSUNUZ???KARŞINIZDAKİN İ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANMANLA ENAYİ OLDUĞUNU ANLAMAN ARASINDA GEÇEN ZAMANDIR….
aşk ölmeyi kabullenmektir, ölmeyi kabul edenler enayidirrr…
Kopya bir sanattır.Yakalanmadığın sürece^^
SENİ SEVİYORUM DİYORSUN MADEMKİ SEVİYORSUN CEHENNEME BİLET ALDIM SÖYLE GELİYORMUŞSUN?
herşeyi bilme, haddini bil yeter
seni sewdiğim kadar dersleri sewseydim profösör olurdum
karar vermiştim sana dünyanın en güzel en şirin en nadide en göz alıcı hediyesini gönderecektim ama postacı amca ÇIK O PAKATİN İÇİNDEN dedi
kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin
Yerin kulağı var derler. Benimde kulağım var. Peki ben yermiyim. Hayır yemem!
dünyada ınsanlar sevgisizlikten ölecekler bunada en çok hayvanlar gülecekler
matematik ustune tarih ustune fizik ustune gelmeyin ulen ustume ustume
erkeklerde yalan çok sevmeye gelince yürek yok
sakın sevme arkadas YASIYAMAZSIN öyle ağırki sevgi TASIYAMAZSIN
sen değil sevgime nefretime bile layık değilsin…
Hayat Yalansa Gercek Sen Ol…!!!
Ne kadar komik olmaya calısırsanız o kadar boş insan olursunuz…..
demeyin bana aşk da neymiş yaşayın görürsünüz.
canım sıkılıyor canım yanımda yok diye.canımı düşünüorum beni düşünüormu diye?acaba canımında canı sıkılıormu canı yanında yok diye..
*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.
Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum…
Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.
Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle
Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…
Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.
1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?
Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.
1 gün gelip “ben mi dünya mı” die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.
Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!
HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.
Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!
aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım
Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!
Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…
Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla
Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.
Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!
Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.
Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!
Ağlamak çocuklara affetmek Allah’a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.
Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”
Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!
1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!
Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!
Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!
Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!
Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.
Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.
Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.
Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!
AŞK
--------------------------------------------------------------------------------
Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum…
Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…
Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.
Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”
Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!
Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!
Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!
1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin