En Güzel Aşk ve Sevgi Nickleri, İletileri Niçkleri

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat…

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM…!

9 Ayak ucumda basladi sevgi… …Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim…
nickler
Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
msn nickleri
Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat…

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter…

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn…

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> …. «« .!!•?•??•?•

Son düzenleyen: Moderatör:

Dine

Özel Üye
benLi cumLeLere ıntıhar susu ver ..

Ey,iKi AdımLık YérKüré
Sénin ßütün aRka ßahçéLérini
Gördüm ßén .. .

Beni sabaha çıkarmayacak sözlerin kandırmayacak ve inanmış gibi yapmayacağım bu defa/ seninleydim…/ düşlerinde kör ebe oynayan çocukların telaşı var. Sobe!

нαƒιƒ α¢ιℓαя кσηυѕυя,αgιя α¢ιℓαя ∂ιℓѕιz∂ιя..!
мιℓℓєTιη нαναѕıηı αTTığı уєя∂є вєηιм кαѕıяgαм єѕєя gєçєя
ςǿκ کε√díκ طę ∂ط í ....
Canım yanıyor...
KaLsaydın diye söyLeyemedikLerim .. Gittikten sonra yüregime agır geLiyor..
Simdi ardından sesLendikLerim.... Yutkunurken bogazıma takıLıyor.
Bugünümde yanımda oLmayan yarınımda hiç oLmasın !

ßana Şımarık Diyenin DiLini Koparır,Eline Veririm !

İnzivaya Çekilmiş Bir Çok Şehrin Ortasında Bıraktım SEni,Seni TERk EdeLi Çok OLdu.

YANGINLAR YAKMADI GÖZLERİN KADAR

msn aşk yazıları
Bir Sen Gelseydin Yanıma Ömrüme Bedeldi Bir Sen Sevseydin Beni Herşeye Değerdi Ve Keşke Bir Sen Dokunsaydın Bana Bi Senin Olsaydım Bu Dünyada Keşke Be Aşkım Keşke SENİ DELİ GİBİ SEVİYORUM HALAAA

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ

BiTanee dHaAa bpEnNn YoKkİİ!eE€. . .

sonbaharda katil oldu rüzgarlar,
öldü tüm yapraklar,
yağmur aldı gözyaşı
ve rüzgar oldu ruhlar estiler yavaşça;
sen misali ağlamıştı her dünüm usulca .

~ ProféssionaL CindréLLa ~

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

NEDEN YAPTIN Kİ BUNU?
KESKİN NEFESLER HER ZAMAN LAZIM.....
HALBUKİ CANIM-SIN SEN.....