Aşk niçkleri en yeni Aşk niçkler Mükemmel ötesi Aşk nickleri

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Mükemmel ötesi aşk nickleri

aRamısDa ßi kaPı waR azRaiLLe… ßiRde kaPının aRkaSını meRak etMemi saqLayan $eyTan*Mm…

baK bu s0n yaNqın iÇimdé…s0n FıRtına ösLémiNdé… iYi izLé s0nuNu bu yaLan a$kında s0n péRdé…!!

buRası bénim yérim… kéndimLé iLqiLi bi pRobLémim vaRsa bıRak d0ktoRum oLan “bén” uqRa$iim…!!

sévémédim wédaLaRı!!

sébébsiz qéL-qiDLér… Çıkı$ı oLmayan LabiRéndLéR… awuçLarıma éi bak o uçanLaR kaLbimdén kaLan küLLéR…

düN qéCé saqıR oLdm séssizLiqDé… wé s0n péRi masaLımı yaqıB ısıNdım $ömiNédé…

akLıma dü$en ßi kaç meLek kayßoLmu$ LabiRendLeRimde çıqLık çıqLıqa yaRdım isDiyoRLaR ßense $eyTanıMın saıRLıqınDayım

Duvarlar üstüme qeldikçe qendime 10 parmaklı bi surat yabtım… x(

nedense son darbeyi kalbime attın… qendimi 3 yerimden bıçaqladım… nedense acımadım…

saNıRım seNsiz ßi qeCeye Daa Ho$qeLdim…

ßen biLiRdiM asLında dü$ünDüqüMü yaßmayı… seNi çıqaRıß ewiNdeN daR s0qaqDa boğMayı… ßen biLiRdim aRdıNdaNda qeNdy qaFama SıqMayı!!

$$$ SuSh qoNu$ma $eyTaNımLa beN weRiRim aRdıq qaRaRLaRı sNa dü$eN saDece çeqMeq iDam cezaNı

én qérnqLi ànLàrDdà ßén!m ßàsImM dénqés!zZz…!!!

ßu deFa ßeNsizLq öLe qoySn qi sNa soL yaNn öLe acıSın qi qaLßni çqaRıß aTmq isDe içNde ßn waRım dié qıYaMa

seni terk edmednın tadı bile başkaydı suratındakı mor ifade kımseye bu kadar yakısmadı

bRz özqüRLqK

qéç qaLdın iÇimdén qaLqan s0n qémié aRdq qaLbimdé sNa yér youq qié

BüKüLmés biLéqLéRi késDim!!

söLé NéDén böLé bu haLin??

Souq $éhiR béDéNimi haPséD!!

yaRdım yoLu kaPaLı bu LaNéT!!

séNi séwMédM saNa taBdım xL

beN çeKetimİ kaybetmİşİm sen düğme aRıoRsun pehh

bu kdR kaLbsis oLamassIn ama yaNNış yoLdasIn​

Bir Dü$-tüK KıRıLdık aNLa İ$tee​

Son düzenleyen: Moderatör:

Dine

Özel Üye

dÜn yanImda buqün neRde adıNa "düNya" deniLen kaHbe

'aşqLa SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak!

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDi

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi ?

kaLbi oLmayaNNaR kaLp kıRıo - caNıMı eN çoqh bu yaKıo

beNi - kasMa,boğMa,yoRma - sıkIntı yaRatma çoK soR

u soRma haYaTi öNem aRzeden biRşeY yoKsa raHaTsız eTMe ! susKuNkeN çoqh qüseLsiN buNu bozMa !

şımaRıqh - uqaLayım isTeiNce laFı koyaRım aMa çHoq haSsaS vE aLıNqaNıM çözeMessiN beNi beN zoR oLaNLaRdaNıM

biRqüN ağLaRım - biR qüNahkaRımbiR daHa aRaMa boşuNa beN fiRaRdaıM

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyorsorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor

" soN duRaq - kaRa topRaq "

ELime $işeyi aLınca qelİr yanıma Dost biLdiklerRİm ,$işe dibe vuRunca çekeR qider Geçmi$ini ZiktikLeRim

SévéN ÇékéЯ Acıyı…SévméyéN Ne ßilsiN…ßaNa a$KTaN SöZ éTMé…SévméK KiM SéN KimsiN…!

terK ediLmek ßedawa - ßizi Satanı bis bele$e weriyoz ama

kRaLiçeye kRaL oLacağıNa qiTTin kaŞaRa pezeveNq oLdun - hiç umRumda değiLsin haqeDDiğiN yeRi buLdun

biLioRsun taLebeyim,hafTaaRası qeLeMem - cumaRtesi aNNem evDe pazaR babaaNNemDe,heLe iqİmİsi qöRürLeRse seyRed siNemayI evDeaNNasaNa be ---- bNm qözüm yoqh seNde

Ø oDµñ ßêNï ÂŞâR ßï VµR$Âm ƒêLêGï ŞâŞâr DêLïKâNLÎ Kı§LâR MâNïTâ§ıZ ¥âŞâR ( aquLaqaLaqa )

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRumşimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın SakınBu Bir Hatıradır,DikkatLi BakınKıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''

LütFeN YeRLeRe TüKüRMeYiNiZ TüküReCeK O KaDaR SuRat VaRKeNe ( azuHaha )

Mâzérét G*t qiBidir Hérkézdé ßuLuñu®!!!

Pølis tutanaklarına kirli mûrekkeple hırsız diye ge¢ti adım Yarından bir avu¢ umut ¢almışım

Bak İbret Al Yere Düşen Yaprağa,oda eskiden yukardan bakardı toprağa

herkez gûLû$ûmû görûyør kîmse sava$'ImI görmûyør

ßana öyLe ßir $ey yaptınki dostLarlm ßiLe ßana qüLdü,Sana öyLe ßir $ey yapacamki dü$manLarin ßiLe ağLıyacaq

Okµdµğµm h£r Rømanda ßî Kahraman Oldµm, Ama £n Çøk K£ndî Hîkay£md£ yørµLdµm

Hayat Bir Kumarmış BizLer Oyuncu MutLuLuk YoLunda Bnm Sonuncu DertLerLe YaŞamak HayLi Yorucu KaderLe Oturup Zarmı SaLLasam?

baNa buLaşma kaLbini kıRaRım - üsdüMe qeLme düNyayI yakaRım - bu sefqi saNa çoq qeLdi - buNdan böyLe uzaq oLaLım

saNa canImdan caN veRdim daha n'pıcaKtımbizi yaRataN duRurKen saNamı tapıcaqDım

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar

ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir ( ) Koyun !

Umduğunu deiL! ßuLduğunu GötürecekSin!

karanLIk øLmadan aydInLIk deqersiz bir pIrLanta​

Son düzenleyen: Moderatör: