Aşk Msn Nickleri-Msn Nickleri

Sponsorlu Bağlantılar
Bana ” Seni Seviyorum ” diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..

Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.

Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir.

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!

YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!

sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür….!!!
akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..

Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)–[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]–(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin
Delice sev,haince terket ama ALDATMA…(yoksa…)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOlur
×÷··´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· ·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir…

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat…

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM…!

9 Ayak ucumda basladi sevgi… …Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin
Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor
Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim…

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat…

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin
(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez

Gül nedir ki solup gider Gün nedir ki gelip gider Ates nedir ki söner biter Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter…

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn…

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~

[" HэЯКεzi LǻИΣ†LiyОЯuМ "]

ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

kinCi diiLim Ama Unutmam!..

::::ツ Rock'n Coke qibiSin ÇadıR KuRMak iSTioRm.. ツ::::....

нá¥áт ¥íñé...; qíяí$, qéℓí$мé, ѕσηυç.. qíяí$ ; ñé∂éñ§íz... qéℓí$мé ; úмíт§íz...§σñυç ; géяéк§íz/

KaLbi 2 Kişi PayLasamaZ..!

ArkaDaSh'Larim GeçmiiSh AgLiyOr ,, Biir DarBe'De On'Lar YemiiSh yüzLer'ii GüLmüyOr ...

hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

DurDurak ßiLmes aH ßu qönüL sürünerek ßak qeÇti ßir öMr suÇLı oLan ßensem söLE ßiLeim TUT ELİMİ YANINA qELEİMM ...! = ' (

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!

-єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!!

-αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !!!

||......... уắй..göηüL уắắй.. кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй ..........||:

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

BaqLnmayacaksn bi şeye,öLe körü körüne"O oLmzsa yşayamam" demeyecksn.Demeyecksn işte!Yaşarsn çnkü.Yaşıorm işte

yArAtTıqIn MeLeqİn eLLeRiNi BıRaKma || BundNN bÖLe seNN qiBİlErİNe KaRnIm ToK ! HayAT seN JULİET ama ROMEO yoq, ..

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmami$ YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayBoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa bogu$ursun.EnqeLLerLe doLuyum.
ÇôZmeye CaLI$ma SakIn…

Paylaş! ...Ama yalnızca değerini bilenlerle.
Çalış! ...Ama yalnızca doğruluk yolunda.
Yaşa! ...Ama sakın ölümü aklından çıkarma.

Ağlamak İçin...
Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
Sevmek için güzele mi bakmalı?
Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?

Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?
Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
Solması için gülü dalından mı koparmalı?
Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ, hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

YakLa$Ma¡ UZakLa$¡DîDîk
DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,
ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM
sëñî,tarîhîñî VururuM,
añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë
saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,
tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..
¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara

Herşeyin aydınlanmasıyla birlikte karardı dünyam

İçimdeqi ASİ kısh isyanlrda
Mazo$ist duyquları kaßarmı$tır yine
ßaksana néfRét kusuOr géc€yé
Lanét EdiOR hér Doqan güNe

ßiR UstuRa ALıoRum Titréyén €LLéRimé,SürüyoRum Dü$ünméDén ßiLéKLéRimé AkıtıyoRum DamLaLaRımı YeRe KanLaRımLa AfféT YazıyoruM Sévdiqimé.

Gün gelir sığmaz olur kalbin göğsüne,
Taşıyamaz olur bedenini, artık yorulur…
Duyguların ağır gelir; ezilirsin
Bir gün açıklanmamış duygularınla köşende,
Teslim olursun ölüme,
Sessizce…

karanlığın özüyle siliyorum yaralarımı,göz yaşlarımi sürüyorum yaralarıma...ilaç olsun die umutsuzlukla sarıyorum yaralarımı,iyileşmeyeceğini bildiğim halde...

bu lanet dünyada karanlık bile beni kabul etmezken ne yapacağım ben bu karanlık ruhumla.

artık gözbebeklerim eşlik ediyo parçalara
her bir haykırışım,her bir çırpınışım
kazınıyo ruhumun derinliklerine.

Özür dilerim..

Hangi tükenmez kalem tükenmeden yazabilir acaba benim acılarımı?
Hangi şair anlatır mısralarında, kimseye duyuramadığım sessiz çığlıklarımı?
Ve hangi şarkı seslendirir, benim nefrete dayalı, prangalara vurulmuş kalbimin feryatlarını?

“Aşk iğnesiyle dikilince bir dikiş, kıyamete kadar
sökülmez imiş.
Aşk ile insan elbet güneşe benzer ve aşksız gönül misali taşa benzer
Hayatı aşka bölünce aşk çoğalır;
bütün hayatları toplasan geriye Aşk kalır….”

Sen yine sükutu giyin yar!
Dilersen hiç konuşma.
Ben kelamlarımı çürüttüm yolunda.
Çarpsada bir tokat gibi yüzüme, her harfi yoluna heceledim.

Ve bilesin üstüne aşkı giydirdiğim,
Söz verdim ben bu yüreğe,
Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim!
Yalnızlığımın gözyaşları bunlar
yada şeytanın hıçkırıkları.

KüçüK ßiR ÇoCuK Gißi ŞimDi ßasım EğiK aMa ßonißon YüzünDen DeiL aSqıM yÜzünDen..!!

KenDin İÇin DeiL ßEnim İçin Sev ßeni Nan xD

éh SnDé hakSız sayıLmazSın !! SonucTa aç ßi aYısın Yémék vérmédén OynamazSın !!

éLimDé ki ßu çizqiLéR qéCmi$in faLı..İçinDéki izLéR öLümLéRdén kaLmaLı..

UmuDumu YiTiRmeDim ÇaTLaDa PaTLa BaK HaLa aYAkTaYım..!!

SenDen SevgiLi DeiL aNCak SüPüRman OLuR xD

SıCaK ßiR GünDe İçim ßuz Gißi ßu Senin EseRin ße SevqiLi..!!

KaLPLeR ßiR OLunCa KaŞaRLaRDa eRiR xD

AsK nEDenSiz SevmeK yHa ßEnDe sEviORum NeDensizCe Seni <3
EL Ne DeRSe Desin ßoşVer Sen ßenim ALınyazımSın <3

VazGecemeDiqim, SayFaYı ßiR TürLü KaPaTamaDıqımSın <3

Sonunu ßiLseyDim İnan Hiç SevmezDim.. <3

aLDıqım Her NeFes YaSamak İçin YaSAmaK Ta Senin İçin <3

UmuRSamaDan Ne KaDaR YaSARım Ki SonunDa Yine Seni HaTırLaRım Ki..!!

GöRmeSin KimSeYi GözLeRin Sen ßenim ßiRiciq SevqiLimSin <3

EsKiSi Gißi DeiLSin İ$Te Ask Da TüKeniRmiş ZamanLa...

HasReTin YokLuqun YaLnızLıqıM HePsi ßir OLup ßana İnaDına GüLümSüYoRLaR..x(

ßasKa DiYaRLaRa GiTsemDe KaLßim Hep SeninLe <3

qeL artık çıkar beni karanLıktan uzat artık uzat bana eLLerini kurtar ne oLur kaLbim seni arar ayırma bnden qösLerini..

qözLerine daLmak ßir daha Çıkmamak en ßüyük hevesti ßende...

Sen yokSun Şimdi sözLerin Yok Sen yokSun qözLerin yok...

hasRetnLe başa çıkamaz oLdum buraLarda...

Bana biR wedayı çok göRenin aRkasından DUR diyemem...!!!!
Simsiyah yine heR taRaf..YanLıs düzen, YanLıs Zaman !
yeniLmiyorum hayır saDece susuyorum.
cümLeLerim eskiyor sadece susuyorum..

Kırmak istiyor bırak qitsin...
üzmek istiyor bırak qitsin...
birdaha dönmesin....

ihTiacım oLan aska,svqie,svqlie dostlua hersee sahibim .
qeride kalanlar sizn olsun.

aşıq oLucam bNn..bNim oL desen oLmam.hadi kaL deseN kaLmam. baqLasaNn durmam...

bu devasa şehrin uçsuz bucaksız sokakLarında seni qörmem.. tesadüf mü yoksa kader mi?

sen qüLerken qörmek mi beni üzüyor yksa
unutuLduqmu biLmek mi ?

Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

тαş σℓѕαм єяιя∂ιм ανυçℓαяıη∂α ∂αℓ σℓѕαм çöкєя∂ιм вαкışℓαяıη∂α ѕєνgιℓιм
şυçℓυуѕαм вυ αşк уσℓυη∂α zιη∂αηα gєяєк уσк gözℓєяιη ναяуα…

υηυт вєηι υηυт gιтѕιη вυ нιкαує вυя∂α вιтѕιη… уαя gözüη αу∂ıη уαя gözüη αу∂ıη αятк вєη∂η кυятυℓ∂υη уαя …

∂υ∂αğıη∂α ѕıя кαℓαмαм…уüяєğιη∂є уєя вυℓαмαм…gι∂ιуσяυм αятıк кαℓαмαм…

BiR DemetiN Daha oLsa Ne oLuRdu Hain PaPatya Bak İşde SevmiyoR ….
•·.·´¯`·.·• єภ ๒üyüк คşкı๓ รєภรเภ•·.·´¯`·.·•

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık…. ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*Sevmeye NiyetLiysen İy iDüsünmelisin,AgLamayı Ögrenip GüLmeyi ßiLmeLisin, Ask Kumar Gibidir Dikkat EtmeLisin,Oynadığın Zar DeiL ßiLmeLisin

ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi…!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin…

Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan..

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

*’HücreLerimi yerine koy ! şakası yok savunmasızlığın

*aLayına isyan ..

*Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..

Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..”
IQ hiçbişey EQ herşey”Onuda bu çamurlaşmış karakterler içinde bulabilirsen ne ala..!

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!

”Bir yazar demiş ya’’sen git aşk bana kalsın..
bende diorumki”BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!

*ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz…..!!!!

*Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir
Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!

*ßen ßurdaım koLpa a$kın sende kaLsın..

*Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim…

*Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn’de Svmeyi Blr

*pişmalık ßile bazen insana acı verebilio

*gidene yoL yakı$ırr..! [;

Çocuk oLsam Yeniden...
ßir Tek Düştüğüm İçin Acısa İçim...
KaLbim; Çok Koştuğum İçin Çarpsa Sadece...

zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir...suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..

Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri

BiZ üç kişiyiz ben keyfim ve kahyası....

SevgİLeR SaHte....TİpLer KaHpE....HaYatInIz PlaN....ALayInIz YaLaN...

ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..

Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......

sAdEcE hAyAtLa dAlGa geÇiYoRuM,sİzE kArŞı gAyEt cİdDiYiM!!

k!mSeLr KaNmA$In B€N KaNdıM !$t€...!

нàηι ¢σк ѕєνмιѕdιη؟...вιяιcιк ѕєνgιlιηdιм؟...αѕlα υηυтαмαм dєяdιη؟...αηlαdιмкι ѕєηdє нєяѕєу уαlαηмιѕ!

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé ßu CaNım KuRßan oLSun….!

ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ heRdaim кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

BiDavsiye SewdinisMi Adam qibi Sevin Sewmeyeceksenisde oYnadmayın...!!
aLaynısa sLm..

:- SuSaRsAm ÇatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur...

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe!... HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe!... AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe!... AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM

♥ Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

♥ Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

♥ Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

♥ Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

♥ Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

♥ Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

♥ Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

♥ Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

♥ Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

♥ Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

♥ Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

♥ Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

♥ Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

♥ Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş
♥ Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...

♥ Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

♥ Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

♥ Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN...

♥ Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

♥ Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

♥ İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

♥ Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

♥ Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

♥ Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

♥ Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem...

♥ Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

♥ Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

♥ O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim...

♥ Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

♥ Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

♥ Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

♥ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

♥ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

♥ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

♥ Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

♥ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

♥ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

♥ Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

♥ Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

♥ Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

♥ Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

♥ Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

♥ Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

♥ Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

♥ Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

♥ Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

♥ Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

♥ Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

♥ Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

♥ Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

♥ Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor

♥ Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...

♥ Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

♥ En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♥ Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur.

♥ Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

♥ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...

♥ Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim...

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

♥ Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...

♥ Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.

♥ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

♥ Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

♥ Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle...

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...

♥ Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler... Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti... Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim...

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

♥ Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

♥ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere...

♥ Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat... Muuckk!!!

♥ Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarın ellere...

♥ Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

♥ Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!...

♥ Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!..

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

♥ Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni sevi
yorum de....

' '' . . . dOğ göNLüm€ sokuL ömRüm€ yoKmuŞum yoKmuŞum s€nd€n ön¢€. . . !!
aŞqI bİlMeYeNdEn ŞeVqAtt BeKlEnMeZzZ

çUkAlAtAlI kEkİm NeT aLeMiNdE TeKiMm!... =)

sEvMeNiN gÜnAh OlDuGuNu BiLsEyDiM yEmİn EdİyOrUm
benİ eleŞtirceNe beYnİnİ gelİştiRRR xD
?O a$k ?O dırdırr o?Ly maka?a o?Ly gırgır

Laf sOkma gißi şuurSuzca çaßaLara gimeyiniz..!!kApak üstüNe kapAk veRir tefaLe nuMune die yoLLArmMmm!!!

Gerçekçi ol, ama bu seni hayal kurmaktan alıkoymasın..

Korkularını güvendiğin biriyle paylaş..

İnandığın gibi yaşa.....Sizøfrenik Ruhum intihara meyiLLi....õLmek iStiyør øLemiyøRum..

Ciqlik iStiyør kuLaklarim..ya atmaLi deRinden yada attirmaLi derinLerden!?

Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît...

NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM...

tahta tekerleklerle ceset taşıorlar,
cesetlerin bazıları yaşıorlar...
cesetler bi daa ölmckler,
cesetler gerie dönmicekler!

Hayallerim var gerçek olmayan, umutlarım var bir türlü hayallerime ulaşamayan, bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyen, bir derdim var çaresi ölüm olan...

''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

daha da sessizleşiyorum her geçen günde daha da hissizleşiyorum her hissizleştiğimi fark ettiğimde...

ölüm yine aynı yerde aynı saatte çıktı karşıma ama bisey eksikti ve ben hala gülmekteydim çünkü sen çoktan ölmüştün

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum GiBi

><Tutamadıgım éLLér éLLérin oLdu
Anné,kücükkén ßi yérim acıınca
öpimmdé gcsin dérdin ya..
KaLBim acıo anné hadi öpté gcsinn

><Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

><ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

><ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

><ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

><hayat bir kez daha ağıtlar yakıyor günahlarıma...aynaların aykırı titreşimlerinde görüyorum ruhunu.Tutunmaya çalıştıkça nefeslerime ellerin itiyor beni yine kendi içime ve sözlerinle baş başa kalıyorum..

><göglerin inleyen efendisi,çağıldayan ruhunla varlığıma lanetini üfle birkez daha...üfle ki asırlardır kendi karanlığında çürümeye mahkum edilen bu ucube tenimin her bir hücresi son kez kavrulsun ve acılı kıvranışlarım anlam bulsun...

><Yalnızım yapayalnız hayat yolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlar bana , beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa

><Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında

><Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

><Tédavisi Mümkün OLmayan $izoFrén ß1r A$kty ßénimkisy.
Hanqi Doktora Gittiysém AyrıLık Yazdı Récétémé
Vé EkLédi
Hérqün DüzénLi OLarak ÖLünécék..!

Vé AqLamak AnadiLidir Tüm DiLLérdé AyrıLıqın..!

GéLmédiqin ÖnémLy DéiL GéLsén ÖnémLy OLcakty..!

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR

0Lmden Korkum Yokta Kefen Tarzım DeıL
Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi.

' x| aqıR geLiosa bunLaR;firaR sérßésT Bnde ÜstéLémémM!

' - GözMdéNn aqaN yasLaR déqéRini BilmeyenLéré saDAqa 0LsNn..

' - b0shwerdim ßhen éLaLem ne deRse Desin Hade Hade Hade x)

' - qar$ıLıqsıs duyquLar nefRet kusaR... ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar haDe ßye ßye x)

' - ßeynmDeqi Teq qüÇ 0Lan neFreTime Thanx y0u NeFreTimi ceqemeyen herqese ¤¤¤¤ y0u

' - fazLa RahaTım Rhatsız eDeR mi? Etse ßiLe FarqeDermi...

' - qéCmisé qéCmis Démé qéCmis qécéRkén SanaDa qéCirmistR..!

' - DnYaYa Téq ArmAqaNm OrtA ParMaqıım

' - qurtar Ne Olur beni Bu Kahrolası Dibini bile Göremediğim ßoşluktan

' - qoLayh deqL 1 anDa Bhny siLmeq qoLayh deqL Bhu AsqQTaN wazqeCeBiLhmeq...

' - azh Buzh deqL... yaSananLar BiLiy0Rsun Unuthmaq Mümqünmü Sanı0rSun... ?

' - FaRz etqi.. Shen Bhnm qaDaRh SeveBiLhSeyDin Bhu qaDaRh Cahbuq Cheqip qiDemeSdiN...

' - Ama AnıLarhı nhSL UnuTaCaqSın... ?

' - kaSmaZ Bny ********* qÖnüLLrnn seFqiSi AsıL q0yaN déér wérdiqLérmN siqTir 0lup qdmMeSiii

' - FaiŞe qönüLLeRin qahPpeLiqi qoymaS ßana UnuTanLarı ßhenDe UnuTurRum AsiLCe...!

' - éLime şiSé aLınca Ynıma qéLirR d0st biLdiqLérm Şişe dißé wRunja CqR qiDer qeÇmişiNi siqtikLeRriM

' -
HayT O kdR AcmaSz qi SevqiLm,veRrdqi SyLri qeRi aLrda Snu qLmz O qün qeLr YüzLeşrSn qeÇmşnLe SoqaqLr diLe qeLR syLemzLr UmuT nRde

' - herkes hakettiğini yaşayacak bundan sonra... neden deiştin demeyin sakınn!

' - bn hep aşkı güzel sandımm.. ama eskidendi.

' - Bbana haqeThmeDiqim seyLerh yasaTan Bheni En Basta HaqéTmemişhTiRr zaTeén

s0nunda Sahß 0ldqN
héR şéY qayßolyr qéRyé Sdce anıLr kaLyr
DünyDa ßna aiT olaN téq şeY Bu anLarn shßni ßlmalı
wé 0nu c0k swmeLiYm

>>>Kayßétmé kéNdini; kéNdi réNqiNi ßaRy séN soLma.. HéR yéR siyaH..

>>> SévméK My? –> Hiç TatmadıM
Yha qüLméK? –> ÇoktaN uNuTTuM
Ya$amaK Mı? –> ßo$wééR!!
a$k Né My? –> ßüYük ßiR yaLan!!
MutsuzLuk Mu? –> i$té o ßnm Dünyam

Hér ZamaN ßénim Gibi Mütéwazi oLun.. ßén MüKémméLLiğimi Buna BorçLuyum

yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! S.S.M.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M.

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm… S.S.M.

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi S.S.M.

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA

...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!

BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCa K_iYi_BiR_SeVGiLi_

Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

A$k Yarı yoLda kaLdı N€yL€yim ?! Korkmuorum ߀n ßuyum, ßöyL€yiM !!!

Ooofff n yaptm bn sna, nicin boguosn Yalan A$kınla..Can yakmaksa, yaktin iste.. İntikamsa, aldin iste..Bitirmekse tükendim biLe

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßen'de, €ttiğin T€K cümle ile..!

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

Ay deiL mewsim deiL '1 Ömür' Geçti Sensiz.. Keşke böyLe sewmeseydim, ağLıorum çaresiz..!

Başka ellere sımsıkı sarıl artık sildim seni
!Git ve bitir bu işkenceyi !Seni sana bıraktım ! YAĞMUR
DÜŞTÜ GÖZLERİME...! {YOKUM}

Ãlëm Øyµñ Ølmµ§ §økâklâ® §âhñë

Kaç Taßut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak Haßer Kitaßına , ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ?

SenSiz`dè Dü$ermi$ Takvimden GünLer

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~ KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~ ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..!

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...!

sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz

eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin..

Kimİ aSkere gİder kİmİ Rast gehLe bİz aSkerden gehLdİk Şimdİ hayat terS geLe ^^ana^^ benİ aFFet hayat yaLLan dünya doLLan ^^baba^^benİ Üzme MekanIm yaLLan genÇLigim haram ^^abi^^benİ üzme arkadaŞım SathTE kIz arkadaŞım **** oLmuŞŞ

**

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕ вєη çєкιℓιяιм…

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

**кαℓıη кαℓıη кıя∂ıℓαя , ιη¢є ιη¢є ѕαя∂ıℓαя , ∂єяιη ∂єяιη çєктιℓєя , вιя кöşє∂є öℓ∂üℓєя . єѕяαя'∂ıя ∂є∂ιкℓєяι , ∂υмαη∂ıя çєктιкℓєяι , çσк нσşυмα gι∂ιуσя уαρışтıя ∂є∂ιкℓєяι.

**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

- £ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?

bu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..!

ésKı yeRıN| kaLbımDe aRama...ѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN...!!!

maDemkı ermeNısın bır kere werméLısın madeMkı ruMsun bırak ıcınDe duRsun maDem kı TürKsun gosTer urKsun

olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı

yaşamak buysa üstü kalsın

her sabah doğan güneş bu sabah doğmaz oldu ellerim ellerinden kayıp giden yıldız oldu görünce ışık saçan o gözler yaşla doldu ağlama duymaz artık bi varmış bir yok oldu

oturup anlat desen söyleyecek bir sözüm yok nerelerdeydin desen var olduğum bi yer yok

s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ!

ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
вιℓє є∂ємєzѕιη...!"

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя".

"gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм."

Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın KAdar

b£ni unuTsUn DéMiŞsİn HiÇ DüŞüNdÜn mÜ? HaTıRLaMaYa dEğEr MİsiN?

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn.

kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin

**BANA YAMUK YAPMA AMA KARE ÜÇGEN FALAN YAPABİLİRSİN
**ben güzele güzel demem kafam güzel olmayınca
**KARAR VERMİSTİM SANA DÜNYANIN EN GÜZEL EN SİRİN EN MATRAK EN NADIDE EN GOZ ALICI HEDIYESINI GONDERECEK TIM AMA POSTACI BANA BAGIRDI (CIK O PAKETIN ICINDEN)DIYE?
**Yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis, tüh ya evde yedek mum da kalmamis.
**kalbımı verdım saklasın dıye salak buzdolabıan koymus kokmasın dıye
**Bir gün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak istersen beni ara, yanında olmak isterim;ÇÜNKÜ mendil satıyorum 1 alana 1 bedava .......!!! )

**hayat güzeldir yasamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk özlemektir cekmeyi bilirsenben bir bas belasıyım kurtul kurtulabilirsen))
**Sen bir meleksin, dagda gezen bir ineksin, ot veririm yemesin, Allah belani versin,
**Uyanırsan gecenin bir yarısı ansızın Dalarsa gözlerin karanlığa anlamsız Ve bir sıcaklık hissedersen dizlerinde sakın telaşlanma Bilki altını ıslatmışsındır...
**BU TÜP BEBEK HATALI HEP GAZ KAÇIRIYO
**GULU OYLESINE SEVMELISIN KI SORANLARA DIKENI YOK DIYEBILMELISIN.BENDE SENI OYLE SEVİYORUM ASKIM O YUZDEN BEYNININ OLMADIGINI KIMSEYE SOYLEMEDIM. )
**AY OLMAK İSTERDİM GECENİ AYDINLATMAK İÇİN,SEVGİ OLMAK İSTERDİM KALBİNE GİRMEK İÇİN,KUŞ OLMAK İSTERDİM KANATLANIP KAFANA _Pislemek İÇİN...................
**Dün gece seni rüyamda gördüm dedin eeeee doğrudur sen beni ancak rüyanda görürsün....
**aglamak derde deva olsaydı eczaneler sogan satardı**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d
**Zorla güzellik olmaz estetikle olurrr :d
**erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır
**acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir
**Bilim adamlarinin yaptigi arastirmaya gore salaklarin %90'i gelen mesajlari sag eliyle okurmus bana bak sakin el degistirme ! Senin oldugnu herkes biliyo :)
**Beni bir sen anladın sende yanlış anladın...
**Pamuk Die Prensesmi olur.. Prenses Dedigin Taş Gibi Olur...
**İnsanı yaşadığı yıllar değil yaşadıkları olgunlaştırır yıllar sadece armutları olgunlaştırır
**sen... dünyanın en tatlı en masum en alçak gönüllü en sempatik en yardımsever en akıllı en mükemmel İNSANIN NUMARASINDAN MSJ ALDIĞININ FARKINDA MISIN???????

...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!

BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCa K_iYi_BiR_SeVGiLi_

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

A$k Yarı yoLda kaLdı N€yL€yim ?! Korkmuorum ߀n ßuyum, ßöyL€yiM !!!

Ooofff n yaptm bn sna, nicin boguosn Yalan A$kınla..Can yakmaksa, yaktin iste.. İntikamsa, aldin iste..Bitirmekse tükendim biLe

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßen'de, €ttiğin T€K cümle ile..!

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

Ay deiL mewsim deiL '1 Ömür' Geçti Sensiz.. Keşke böyLe sewmeseydim, ağLıorum çaresiz..!

Başka ellere sımsıkı sarıl artık sildim seni
!Git ve bitir bu işkenceyi !Seni sana bıraktım ! YAĞMUR
DÜŞTÜ GÖZLERİME...! {YOKUM}

Ãlëm Øyµñ Ølmµ§ §økâklâ® §âhñë

Kaç Taßut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak Haßer Kitaßına , ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ?

SenSiz`dè Dü$ermi$ Takvimden GünLer

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~ KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~ ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..!

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...!

sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz

eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin..

Kimİ aSkere gİder kİmİ Rast gehLe bİz aSkerden gehLdİk Şimdİ hayat terS geLe ^^ana^^ benİ aFFet hayat yaLLan dünya doLLan ^^baba^^benİ Üzme MekanIm yaLLan genÇLigim haram ^^abi^^benİ üzme arkadaŞım SathTE kIz arkadaŞım **** oLmuŞŞ

**

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕ вєη çєкιℓιяιм…

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

**кαℓıη кαℓıη кıя∂ıℓαя , ιη¢є ιη¢є ѕαя∂ıℓαя , ∂єяιη ∂єяιη çєктιℓєя , вιя кöşє∂є öℓ∂üℓєя . єѕяαя'∂ıя ∂є∂ιкℓєяι , ∂υмαη∂ıя çєктιкℓєяι , çσк нσşυмα gι∂ιуσя уαρışтıя ∂є∂ιкℓєяι.

**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

- £ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?

bu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..!

ésKı yeRıN| kaLbımDe aRama...ѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN...!!!

maDemkı ermeNısın bır kere werméLısın madeMkı ruMsun bırak ıcınDe duRsun maDem kı TürKsun gosTer urKsun

olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı

yaşamak buysa üstü kalsın

her sabah doğan güneş bu sabah doğmaz oldu ellerim ellerinden kayıp giden yıldız oldu görünce ışık saçan o gözler yaşla doldu ağlama duymaz artık bi varmış bir yok oldu

oturup anlat desen söyleyecek bir sözüm yok nerelerdeydin desen var olduğum bi yer yok

s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ!

ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
вιℓє є∂ємєzѕιη...!"

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя".

"gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм."

Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın KAdar

b£ni unuTsUn DéMiŞsİn HiÇ DüŞüNdÜn mÜ? HaTıRLaMaYa dEğEr MİsiN?

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn.

kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin

**BANA YAMUK YAPMA AMA KARE ÜÇGEN FALAN YAPABİLİRSİN
**ben güzele güzel demem kafam güzel olmayınca
**KARAR VERMİSTİM SANA DÜNYANIN EN GÜZEL EN SİRİN EN MATRAK EN NADIDE EN GOZ ALICI HEDIYESINI GONDERECEK TIM AMA POSTACI BANA BAGIRDI (CIK O PAKETIN ICINDEN)DIYE?
**Yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis, tüh ya evde yedek mum da kalmamis.
**kalbımı verdım saklasın dıye salak buzdolabıan koymus kokmasın dıye
**Bir gün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak istersen beni ara, yanında olmak isterim;ÇÜNKÜ mendil satıyorum 1 alana 1 bedava .......!!! )

**hayat güzeldir yasamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk özlemektir cekmeyi bilirsenben bir bas belasıyım kurtul kurtulabilirsen))
**Sen bir meleksin, dagda gezen bir ineksin, ot veririm yemesin, Allah belani versin,
**Uyanırsan gecenin bir yarısı ansızın Dalarsa gözlerin karanlığa anlamsız Ve bir sıcaklık hissedersen dizlerinde sakın telaşlanma Bilki altını ıslatmışsındır...
**BU TÜP BEBEK HATALI HEP GAZ KAÇIRIYO
**GULU OYLESINE SEVMELISIN KI SORANLARA DIKENI YOK DIYEBILMELISIN.BENDE SENI OYLE SEVİYORUM ASKIM O YUZDEN BEYNININ OLMADIGINI KIMSEYE SOYLEMEDIM. )
**AY OLMAK İSTERDİM GECENİ AYDINLATMAK İÇİN,SEVGİ OLMAK İSTERDİM KALBİNE GİRMEK İÇİN,KUŞ OLMAK İSTERDİM KANATLANIP KAFANA _Pislemek İÇİN...................
**Dün gece seni rüyamda gördüm dedin eeeee doğrudur sen beni ancak rüyanda görürsün....
**aglamak derde deva olsaydı eczaneler sogan satardı**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d
**Zorla güzellik olmaz estetikle olurrr :d
**erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır
**acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir
**Bilim adamlarinin yaptigi arastirmaya gore salaklarin %90'i gelen mesajlari sag eliyle okurmus bana bak sakin el degistirme ! Senin oldugnu herkes biliyo :)
**Beni bir sen anladın sende yanlış anladın...
**Pamuk Die Prensesmi olur.. Prenses Dedigin Taş Gibi Olur...
**İnsanı yaşadığı yıllar değil yaşadıkları olgunlaştırır yıllar sadece armutları olgunlaştırır
**sen... dünyanın en tatlı en masum en alçak gönüllü en sempatik en yardımsever en akıllı en mükemmel İNSANIN NUMARASINDAN MSJ ALDIĞININ FARKINDA MISIN???????

Ne köşkler ne saraylar yapıldı,Sultanı senin olduğun,Ama hiçbir zaman göremeyeceğin..

ßir elimde silah birinde Kuran, Geldi diyorlar bak $ehitlik sıran !! ßabam bile olsa karşımda duran, Önce V A T A N sonra V A T A N

karanLIk øLmadan aydInLIk deqersiz bir pIrLanta..

şÎmdÎLérdé gôzûmûn ΢Îné ßakan hérké$ Cıkarı péşÎndé takma ÎfadéLér ardÎndan gÎzLénmÎş tûm fé$atLar hé$apLar égoÎ$t $évgÎLérdé $akLı rûyaLarının $ayıLarını ma$kéLérÎndé gÎzLénmÎş tûm yûz hatLarını. ßÎr zaman $éLamdı ßu adamı vé adımı unutmadı.. hérké$ ma$ké takmış!

Intıhar a meğiLLi gayrimeŞru düŞLerim wAr

Uğruna ölecek 1 milyon insan bulamayan ülkeler, kath-i suretle İSTİKLAL' e kavuşamazlar.(M.K. Atatürk)

Gîtmêsêydî; Øñuñ kulu ølurdum ¢îgñêyîp gê¢tîgî yølu ølurdum bîr ômûr â$kıylâ dølu ølurdum ñê yâzık buñlârı bîlmêdên GITTI..

hadi gir ruhuma, sar beni.. çal fikrimi, deli et beni.. fırtınalar kopar içimde, unuttur bana kendimi..

Arabam cupe mAvi üflerim Abi ..

Sév!y0rum diy0rsuñ Hérkésé vér!y0rsuñ!!!

Suyunu boşa harcama ! Rakı'yı sek iç Yılda 160 Ton suyu Boşa harcama

Sen Benim Kaderime Verilmiş Cennetimin En Degerli Melegisin

AsaLet; boyda degiL, soyda. inceLik; beLde degiL, diLde. DogruLuk; sozde degiL, ozde. guzeLLik; yuzde degiL, yurekte OLur !

ÇığLıkLarın hakimiyetindeki bu haykırışLar aLeminde,kaç dizeyLe tanımı yapıLıacaktır mutLuLuk senaryoLarının?

Ben Doğuştan Asabiyim..Ama Yeterince Mazeretim yok. Ona Bozuluyorum..

aLışamadım beLKi çaLIşamadım dersimi yeterince bunu bana sormadan önce söYLe gökyüzü mavi mi haLA senCe?

Susma Veda Ederken..Biraz Gülümse Birşeyy Sölerken..Gitme Hemen Gitme..Kal Biraz Dur..Daha Erken..

Sevgi yanında olanı sevmek değil uzakta olanı yanında hissetmektir uzaklıklar sevenler için önemsizdir çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu özlemektir...

Ya Kendini BıraK bana..Yada Benı Bana Bırakta Yaşayayım..

insanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu

Lastiği Yak.. Ruhunu Değil..

Yaşadıgım en büüyk mutluluk,çektiğim en büyük acısın..

Yeminimdir..Ecelimdi..ölümümdü r Ayrılık..Sana En son Kalanımdan Hediyemdir Pişmanlık..

2 biLinmeyenLi denkLemin 1.cisiNin içiNdeki oPtimiSt düşüNcenin yer aLdığı biLinmeyen X sayısıyımMmM.

Yalvarırım..Beni Bul Kendıne Hapsett..İçinde Kaybolayım..

hüzün tenli dilberim sen benim için çölde bir kaynak kutuplarda bir barınak inceliğin zarafetin bir sığınak mutluluktan içtiğim bir bardak şarap

*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

Hayal Mi Bıraktın da..Hayallerimin Erkeği Olucan=))

Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner...!!!

Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

İlk DeĞiL SoN oLmaZ HayaT YaLnıZ Ya$anMaZ GideNin ArdınDaN Bakıp AğLanMazZzz..!!!

Küçük üzüntüler konuşurlar..büyük dertler dilsizdir..

Birgün Anlarsın Hayal Kurmayı, Beklemeyi, Ümit Etmeyi..Lanet Edersın Yaşadığına, Yırtıp Atarsın Geçmişteki İzlerini..

DisConnect OLurSam ßeni Yine Ararmısın? MaSa Üstünde ßuLamazsan ßeLgeLerime ßakarmıSın?Pc BozulurSa YenideN OnaRırmıSıN?

kayboldun tenimden ne gelirki elimden fırlattım tüm yalanları çırılçplak kaldm brden...

Varlığın ne hissettirdiki yoklugun acıtsın..

hani bi erkek dışarda yer içer kızlarla oynasır istediğni yapar ama eve gelir karısını hepsinden çok sever

sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor,gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor,yaşayıpta ölmek değil özleyipte görememek zorr!!!!

kaybetmiştim seni soğuk bir kış gecesi çek kışlar geçti ama dönmedin geri...

Korkularının içinde bahane üretmekten waz gec ancak o zaman korkularını asıp mutlu olursun

Ne köşkler ne saraylar yapıldı,Sultanı senin olduğun,Ama hiçbir zaman göremeyeceğin..

ßir elimde silah birinde Kuran, Geldi diyorlar bak $ehitlik sıran !! ßabam bile olsa karşımda duran, Önce V A T A N sonra V A T A N

karanLIk øLmadan aydInLIk deqersiz bir pIrLanta..

şÎmdÎLérdé gôzûmûn ΢Îné ßakan hérké$ Cıkarı péşÎndé takma ÎfadéLér ardÎndan gÎzLénmÎş tûm fé$atLar hé$apLar égoÎ$t $évgÎLérdé $akLı rûyaLarının $ayıLarını ma$kéLérÎndé gÎzLénmÎş tûm yûz hatLarını. ßÎr zaman $éLamdı ßu adamı vé adımı unutmadı.. hérké$ ma$ké takmış!

Intıhar a meğiLLi gayrimeŞru düŞLerim wAr

Uğruna ölecek 1 milyon insan bulamayan ülkeler, kath-i suretle İSTİKLAL' e kavuşamazlar.(M.K. Atatürk)

Gîtmêsêydî; Øñuñ kulu ølurdum ¢îgñêyîp gê¢tîgî yølu ølurdum bîr ômûr â$kıylâ dølu ølurdum ñê yâzık buñlârı bîlmêdên GITTI..

hadi gir ruhuma, sar beni.. çal fikrimi, deli et beni.. fırtınalar kopar içimde, unuttur bana kendimi..

Arabam cupe mAvi üflerim Abi ..

Sév!y0rum diy0rsuñ Hérkésé vér!y0rsuñ!!!

Suyunu boşa harcama ! Rakı'yı sek iç Yılda 160 Ton suyu Boşa harcama

Sen Benim Kaderime Verilmiş Cennetimin En Degerli Melegisin

AsaLet; boyda degiL, soyda. inceLik; beLde degiL, diLde. DogruLuk; sozde degiL, ozde. guzeLLik; yuzde degiL, yurekte OLur !

ÇığLıkLarın hakimiyetindeki bu haykırışLar aLeminde,kaç dizeyLe tanımı yapıLıacaktır mutLuLuk senaryoLarının?

Ben Doğuştan Asabiyim..Ama Yeterince Mazeretim yok. Ona Bozuluyorum..

aLışamadım beLKi çaLIşamadım dersimi yeterince bunu bana sormadan önce söYLe gökyüzü mavi mi haLA senCe?

Susma Veda Ederken..Biraz Gülümse Birşeyy Sölerken..Gitme Hemen Gitme..Kal Biraz Dur..Daha Erken..

Sevgi yanında olanı sevmek değil uzakta olanı yanında hissetmektir uzaklıklar sevenler için önemsizdir çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu özlemektir...

Ya Kendini BıraK bana..Yada Benı Bana Bırakta Yaşayayım..

insanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu

Lastiği Yak.. Ruhunu Değil..

Yaşadıgım en büüyk mutluluk,çektiğim en büyük acısın..

Yeminimdir..Ecelimdi..ölümümdü r Ayrılık..Sana En son Kalanımdan Hediyemdir Pişmanlık..

2 biLinmeyenLi denkLemin 1.cisiNin içiNdeki oPtimiSt düşüNcenin yer aLdığı biLinmeyen X sayısıyımMmM.

Yalvarırım..Beni Bul Kendıne Hapsett..İçinde Kaybolayım..

hüzün tenli dilberim sen benim için çölde bir kaynak kutuplarda bir barınak inceliğin zarafetin bir sığınak mutluluktan içtiğim bir bardak şarap

*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

Hayal Mi Bıraktın da..Hayallerimin Erkeği Olucan=))

Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner...!!!

Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

İlk DeĞiL SoN oLmaZ HayaT YaLnıZ Ya$anMaZ GideNin ArdınDaN Bakıp AğLanMazZzz..!!!

Küçük üzüntüler konuşurlar..büyük dertler dilsizdir..

Birgün Anlarsın Hayal Kurmayı, Beklemeyi, Ümit Etmeyi..Lanet Edersın Yaşadığına, Yırtıp Atarsın Geçmişteki İzlerini..

DisConnect OLurSam ßeni Yine Ararmısın? MaSa Üstünde ßuLamazsan ßeLgeLerime ßakarmıSın?Pc BozulurSa YenideN OnaRırmıSıN?

kayboldun tenimden ne gelirki elimden fırlattım tüm yalanları çırılçplak kaldm brden...

Varlığın ne hissettirdiki yoklugun acıtsın..

hani bi erkek dışarda yer içer kızlarla oynasır istediğni yapar ama eve gelir karısını hepsinden çok sever

sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor,gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor,yaşayıpta ölmek değil özleyipte görememek zorr!!!!

kaybetmiştim seni soğuk bir kış gecesi çek kışlar geçti ama dönmedin geri...

Korkularının içinde bahane üretmekten waz gec ancak o zaman korkularını asıp mutlu olursun

KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GِRmEm İاiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›صŁũм› ... Ve O BeNi اaĞıRıYor

GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

biss yüzsüs p**Lér qibi hér qüséLé asıKK oLmayıss ama oLdukmuda asLa unutmayıss ..

كir Şi$e Şarap Sırdasım ,Yanında Siqaram Mezesi ّLSUN Sakın كana Dّkunma Ta$ كasTım كaqrıma KadehLere Merhaكa Askım Sana ELvada

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre كünyemde..Sen koca كir Hİا oldun كende, €ttiğin T€K cümle ile..!

N dnyLr yıktm sni buLmak içn, N umutLr unuttm sana gLmk içn! Snse 'ayrıLık' dedin en b$nda.. AğLa ağLa $mdi yLnzLığına!! ağLa..

اocuum dü$ünme, birascık yaLan a$k için sِLenen $eyLer..!

๒เt๓เş ๏l๔ยğย เçเภ คğlค๓ค ๏l๔ยğย เçเภ ﻮül!!

ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєт νυяυя...

çค๒ค ﻮِรtєг๓є çüภкü єภ เאเ şєאlєг єภ คz ๒єкlє๔เğเภ zค๓คภ ﻮєгçєкlєşเг…

єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!

ِğгєtเlєภ єภ z๏г ๔єгร ђคאคttค ђคภﻮเ кِקгüאü кยllคภıק,ђคภﻮเรเภเ אıкคςคğıภ๔ıг...

иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!

ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи..!

αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє ¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!

Alayına İsyan Kralına Tek Kurşun .!!!
Oku zalim oku!!!! TeSbİH ELdE EmAnEt BeLdE SeVdA YüReKtE OLmALı..TeSbİhİ SaLLaMaYı EmAnEtİ KuLLaNmAyI SeVdAnI YüReKtE YaŞaMaYı,BiLmİyOsAnn TaŞıMa O YüReGiiii

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кضІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qِЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ gِиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

bırakıp giden bir gun dِnmek ister !! bırak dِnsün ne kaybettiğini gِrsün...

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dِnsende Boş...Sen Bende Bittin Artık ضmrünce Sevsende Boş... "

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin, ister kalır ِmür boyu seversin....

Gideceğin yere beni de gِtür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni اabuk Unutursan...

Yerin kulağı var..benimde kulağım var.... ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Sِyle Ve Git.. Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git..
Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın

YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım ..

...bu sefer oyunun kurallarini kendim belirliyorum ben degil hayat benim istedigim kurallar icerisinde oynayacak...

ağırıma gitti be sevdiğim,meğer hiç bir değerim yokmuş...ağırıma gitti sevdiğim,beni hiç tanımamışsın..

Git zaten bana bir elvedayı çok gِrenin arkasından dur diyemem..

Vay be ! İçimizdeki çocuk da gayrı meşru çıktı

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

' Sevdamı €n اok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne اok Şey Wardı..!

كen Ciğer Olmaktan كıktım..Siz Kedi Olmaktan كıkmadınız mı

İnanmıyorum İnsanların Süslü Laflarına...Beni Sevdikleri Zaten Yalan..!!

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

' Gِremezler... İzin Wermessem ـzemezler... اِzemezler... Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler...!!!

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan!!....

nickini bile gِrmek istemiorum..oturum açmasan ii edersin,mailim sana agır mı geldiengelledim seni afedersin

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..

Kalbimi gِkyuzune actım sevgilim Gِzlerinin pırıltısını yıldızlarda aradım...

++Sِz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese

+++suskunlugumuz korkumuzdan değil asaletimizdendir

+++Gülü ِylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin

كu qِzyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... كen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Be ni Zorla $air Yaptilar

KaderimSe اekeriM, اilemSe GüleR GeçeriM..!

Yoklugunda Seni ضzlemem Gerekirken,VARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTIN.

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GِMünnnnnnnnnn!!!

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL** GeRi_GeLMeYi$iN

qeLduhn muu qörmedıhm özurr ne oLsaaa sevmedıhm
ya sehn ya behn ***ee

cıkqır sewmıcemm sehnıı zorLLama qörmuucehm ymn eDDThm bahnne

msn nemde Teq sehn yoqqsun yada vRshn beN biLmiom xD

qöqyzuune baq behn qeccehm eLİmdeqi yazııııuaaaa baq I AM LOVE MİSS xD

qaLbuhmmm DÜM TEK TEK atıooo shnın ıchn xL

asqıııııım xD chunmmm

qanumuuu bıTıRRdhıın

TıNLaamaz sözLerıın bahann sehnıı iLq qördukTéhn buu Yana

€LaaLeem Ferrarıı aLıR,séhn süqüRLee ßiLee aLmadıhm ßanna x(

Néé zhamn qELdunn Lahnnnnnnnnnn

behn LEYLA sehn MEMATİ xL zuhaaa muhaa

Muro'ya qideq musurda aLaq cıTır cıhıtır aLaq x) paTLaTaqq mémosUumm

hemn aqLa qeLcem cuhnqum senıı sevcehn benııı

Gözümden Akan YaşLar, Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun ..!

sen iki yüzLüsün … hangii tarafiina tüküreyim?!!

TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyosunuzz ^^

YanLızLıık henüz 1bebeK qünden qüne büyüyecek !

ŞüpheciLiğimin seßeßi insanLar Ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR..!

İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın ßoL ßoL Konu$sun. ßénim Satacak MaLım Yok Ki Öwqüyé İhtiacım OLsun..!

Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm..!..

Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!

DüqünLrde yanına qeLip seni dürterk "sıra sana qeLdi" diyen yaşLıLrdn sıkıLdıySn sende aynıSnı cenazeLrde onLara yapPsikoLojim Bosuk Yayında Emei Geçen Her Kesn ***

Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!

aRamısa qiRene 1 teqmeee.. xD

SaNa kaR$ı Nötr =)

Tık..! Tık..! Kim o ?..! (-ßen A$k..!-)ßi Si*Tir qiT yha.. !

' VodafoNe ne demi$??.. anı ya$a..! =)

.. ruHunuzZa veRneL dayaSam yumuşaRmı x|

Onun qüseL oLması iÇin makYaJ deqiL modifiye Lasım..! xD

' </3...Tércümanı yOk séssisLiqimin..!

- Ey salak qençLik. ßu kutsaL vatan msn'den-eMaiL'den atıLan mesajLarLa kurtuLmaz. ÖküzLüqün Lüzumu yok ... ^^ xD

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*

*eLinde kaLa kaLa bir ø hayat kaLIr; ya$asan neye yarar? öLsen kime zarar?

papa öldü Hristiyan OLdunuz.. Hrant Öldü Ermeni Oldunuz..Dua edelimde BÜLENT ERSOY ÖLMESİN

Ba$ka koLLarda sabah demLenmeLerin rahat mı ? Bir anLıkda oLsa geLmiyor mu akLına güLü$Lerim

HayaT HoŞTur, AşkLar ßoşTur... SewmE ßoşVeR, PeŞinDe KoşTuR

bitmez dediğin sewda buraya kadarmış. meğer mewsim yaz değil yalancı baharmış...

qeLen qiDen ßeNi YoRmazz’! ßiTen Hic BirSeY ßaNa koYmaz...’!

Özlem geceleri kapımıza dayanacak
Sevgilim../..susturma bizi
Sürç-ü lisan olmasın bu aşk

Uğurladım eski sevdalarımı../..gözlerine ilk baktığım an
Çarmıha gerdiğim özlemlerimi azat ettim
Huzur kazandım müzayededen ikimiz için
Bol köpüklü bir kahve taşıdım bakışlarımla sana
Yüreğimi istedin../..verdim

Kayıplarım çokne yazar senide kaybetmişim
Ben kimleri tarihe gömdümsen bilemezsin
Kalbimdeki imparatorluğun efendisi benim
Seni az önce idam ettirdim

tüm barbi bebeklerimin bacaklarını çoktan kırdım ben;

bebekler'l e

oyna_mı'yorum artık ...!

içim'de iç ses /dış ses kapışması var ...!
iç ses'me ayakta alkış varken
dış ses'ime olanca küfür'üm var.

Şimdi daha iyi anlıyorum kinefes almak değilmişyaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bişeyseni severken sensiz olmak...

Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığısahip olduğusahip olduğunu sandığı...

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severlergitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

Aşk seven için ızdırapsevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADET sevipte sevilmeyenler içinse; Ö l Ü M D Ü R ...

Sen benibenim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

Ne ses Ne Nefes Ne de rüzgar Bağışlar Seni Dönüp sırtını Giderken Söyle kim kaşılar Seni !!!

Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

Aşık olup acı çekeceğime nezle olur burnumu çekerim daha iyi...

Gülü gülenesevgiyi bilene nefreti hakedenekalbi taşıyabilene vermeli...

Seni seviyorum diyen dillere değilsenin için ağlayan gözlere inan...

Biliyorsun talebeyimhaftaarası gelemem cumartesi annem evde pazar babaannemde hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evde Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende....

Kirpiklerin köprü olsagözyaşların nehirnehir taşıp köprü yıkılsa düşeceğim tek yer dudakların olurdu BİTANEM...

Gülü öylesine sevmelisin ki dikeni yok diyebilmelisin...

"Yarınlar hep güzel olacak " derler. Oysa bugünler dünlerin yarınları değil miydi?...

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biliyomusn yani nAsıl desEm seNi seninle yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak gücüme gidiyor

MuTluluKlaR dilerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onlarla yaşArIm sen keyfine bak !

Keşke Her Aşk Mutlu bitse Keşke Her Gerçek Sevgi layık Olanda Kalabilse Veya Unutmak Mümkün Olabilse!!!

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

sözlerin büyük yüregin küçük..yanlisların çok dogruların yok.kendine göre sansli bana göre zavalli!!

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene DüşmanımYalnızca Seninle Olmak
Varken Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~

SeNi seviYorum Ama benİ anlamadıN dUygularImla oynADın bEni bıRaktın seNsiz yAşAmAk inAn zor gEliyoR bAnA!!

Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Ya ölümüne Severizyada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

HayaT bir EMANETSE bırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT bir OYUNSA KRAlİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖlÜMÜNE SEVERİZ

•.....nokta değil virgül koydum öyküme.....

ÇOKTAN UZAKlAŞTIM BIRAKTIM BİR YERlERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRlAT KENDİNİ BANA....!

Seni özlüyormuyum özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HAlA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

'Sewmek beni bırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DegilGittigin Yerlerde DUAlARIMlA seni Koruyacagım diyebilmektir'!!!

üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar...
dudağında sır kalamam…yüreğinde yer bulamam…gidiyorum artık kalamam…
unut beni unut gitsin bu hikaye burda bitsin… yar gözün aydın yar gözün aydın artk bendn kurtuldun yar …
gurur aşkı ziyan eden sözümü tutaçağım seni unutaçağım aşk romandı eskiden seven kizin romani şimdi veda zamanı…
• ….. Hediye Edilen Gunlerinde bir Duaci Ol Uluya Anlasilmadan Kapanmasin Darbeler Yesende Yuregine Affetmek en Asil Intikam…..
Kalbİm KaFeStE RuHuM SoN NeFeStE!!!
Aşk mı?=Ölümüneİçmek mi?=Sabahlara kadarKorkumu?=Sadece AllAHKavgamı?=Atara Atar Satıra Satır…!

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. ınsanı onun gibi yıkan onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> ..
????

DegEriMi bİlemeDin haYatıMı maHvettiN yAzık ki seNin giBisine göNül vermiŞim... aŞkımm çEk giT haYatıMdan...
ne kadar detaylı ρlanlarsan kader sana o kadar sert vurur...

!...hayatta en açi sey ;insanoglunun yasam sureçindeki kaçirmis oldugu ƒirsatlardir...!

׺°”˜`”°º× insan gençliginde ögrenir yaslandiginda anlar ׺°”˜`”°º×

insanin yaρabileçegi en büyük ƒenalik kendisine olan güvenini kaybetmesidir

...insanlara üçünçü bir sans verme ikide kal...

kalbin mantiga sigmayan ayri bir mantigi vardir

...keske sözçügü yerine bir dahaki seƒere demeyi dene...

...konusmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattir...

sevgililer güzellige zamanla alisiρ onu gözleriyle degil duygulariyla görmeye baslarlar

sevmek bir baskasinin hayatini yasamaktir

umudunu yitirmis olanin baska kaybedeçek birseyi yoktur

--başkalarını aƒƒet ama kendini asla sözlerde yalan çoktur ama gözlerde asla unutulmadıgın zaman unutuldum sanma insan herşeyden bıkar ama sevdiginden asla

asamỉyorum enğellerỉ ğöζüm κara ğönlüm delỉ bu asκỉn sençe bedelỉ yasamaκtan vaζğeçmeκ mỉ..!

κarsỉlỉκsỉζ sevğỉnỉn ve₣asỉζ sevğỉlỉnỉn bombos κalan bỉr elỉn açỉsỉnỉ bana sor bana sor yalnỉζlỉğỉ..!

Üζülsen elỉne bỉrsey ğeçmeζκỉdünyanỉn halỉ bu hỉç değỉsmeζκỉsans ne ζaman ğüler bỉlỉnemeζκỉ dertlere bosverỉρ yasamalỉsỉn..!

asκtan yüzümüz ğülmedỉ dỉyetanrỉya bu ỉsyan bu sỉtem nỉyeheρỉmỉze çanı o verdỉ ỉseκul ve₣asızsa tanrỉ ne yaρsỉn..!
••.•´¯`•.•• eภ ๒üyük คşkı๓ รeภรเภ••.•´¯`•.••

~~~nasıl bir sevdaysa bu "karşı" koyamam~~~
yarım kaldım.. seni düşünerek bitti bir geçe daha.. gözlerim anlatıyor hislerimi ama..ben istesemde kelimelere dökemiyorum...ağlıyorum ağladıkça bir kez daha anlıyorum seni ne çok sevdiğimi..öyle bir hale geldim ki baktığımgördüğümduyduğum sensin.. çok uzaklardasın(!) ama...

seni seviyorum...

dünyada birini çok ƒazla seveçeksem o benim öleçegim kişi olaçak...

HASRETlİK ÇEKİlMİYOR BU SOĞUK GECElERDE...SENSİZ YAŞAMADIM Kİ....BU KAHPE BOŞ ŞEHİRDE...!!

Şimdi daha iyi anlıyorum kinefes almak değilmişyaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bişeyseni severken sensiz olmak...

Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığısahip olduğusahip olduğunu sandığı...

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severlergitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

Aşk seven için ızdırapsevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADET sevipte sevilmeyenler içinse; Ö l Ü M D Ü R ...

Sen benibenim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

Ne ses Ne Nefes Ne de rüzgar Bağışlar Seni Dönüp sırtını Giderken Söyle kim kaşılar Seni !!!

Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

Aşık olup acı çekeceğime nezle olur burnumu çekerim daha iyi...

Gülü gülenesevgiyi bilene nefreti hakedenekalbi taşıyabilene vermeli...

Seni seviyorum diyen dillere değilsenin için ağlayan gözlere inan...

Biliyorsun talebeyimhaftaarası gelemem cumartesi annem evde pazar babaannemde hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evde Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende....

Kirpiklerin köprü olsagözyaşların nehirnehir taşıp köprü yıkılsa düşeceğim tek yer dudakların olurdu BİTANEM...

Gülü öylesine sevmelisin ki dikeni yok diyebilmelisin...

"Yarınlar hep güzel olacak " derler. Oysa bugünler dünlerin yarınları değil miydi?...

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biliyomusn yani nAsıl desEm seNi seninle yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak gücüme gidiyor

MuTluluKlaR dilerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onlarla yaşArIm sen keyfine bak !

Keşke Her Aşk Mutlu bitse Keşke Her Gerçek Sevgi layık Olanda Kalabilse Veya Unutmak Mümkün Olabilse!!!

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

sözlerin büyük yüregin küçük..yanlisların çok dogruların yok.kendine göre sansli bana göre zavalli!!

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene DüşmanımYalnızca Seninle Olmak
Varken Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~

SeNi seviYorum Ama benİ anlamadıN dUygularImla oynADın bEni bıRaktın seNsiz yAşAmAk inAn zor gEliyoR bAnA!!

Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Ya ölümüne Severizyada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

HayaT bir EMANETSE bırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT bir OYUNSA KRAlİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖlÜMÜNE SEVERİZ

•.....nokta değil virgül koydum öyküme.....

ÇOKTAN UZAKlAŞTIM BIRAKTIM BİR YERlERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRlAT KENDİNİ BANA....!

Seni özlüyormuyum özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HAlA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

'Sewmek beni bırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DegilGittigin Yerlerde DUAlARIMlA seni Koruyacagım diyebilmektir'!!!

üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar...
dudağında sır kalamam…yüreğinde yer bulamam…gidiyorum artık kalamam…
unut beni unut gitsin bu hikaye burda bitsin… yar gözün aydın yar gözün aydın artk bendn kurtuldun yar …
gurur aşkı ziyan eden sözümü tutaçağım seni unutaçağım aşk romandı eskiden seven kizin romani şimdi veda zamanı…
• ….. Hediye Edilen Gunlerinde bir Duaci Ol Uluya Anlasilmadan Kapanmasin Darbeler Yesende Yuregine Affetmek en Asil Intikam…..
Kalbİm KaFeStE RuHuM SoN NeFeStE!!!
Aşk mı?=Ölümüneİçmek mi?=Sabahlara kadarKorkumu?=Sadece AllAHKavgamı?=Atara Atar Satıra Satır…!

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. ınsanı onun gibi yıkan onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> ..
????

DegEriMi bİlemeDin haYatıMı maHvettiN yAzık ki seNin giBisine göNül vermiŞim... aŞkımm çEk giT haYatıMdan...
ne kadar detaylı ρlanlarsan kader sana o kadar sert vurur...

!...hayatta en açi sey ;insanoglunun yasam sureçindeki kaçirmis oldugu ƒirsatlardir...!

׺°”˜`”°º× insan gençliginde ögrenir yaslandiginda anlar ׺°”˜`”°º×

insanin yaρabileçegi en büyük ƒenalik kendisine olan güvenini kaybetmesidir

...insanlara üçünçü bir sans verme ikide kal...

kalbin mantiga sigmayan ayri bir mantigi vardir

...keske sözçügü yerine bir dahaki seƒere demeyi dene...

...konusmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattir...

sevgililer güzellige zamanla alisiρ onu gözleriyle degil duygulariyla görmeye baslarlar

sevmek bir baskasinin hayatini yasamaktir

umudunu yitirmis olanin baska kaybedeçek birseyi yoktur

--başkalarını aƒƒet ama kendini asla sözlerde yalan çoktur ama gözlerde asla unutulmadıgın zaman unutuldum sanma insan herşeyden bıkar ama sevdiginden asla

asamỉyorum enğellerỉ ğöζüm κara ğönlüm delỉ bu asκỉn sençe bedelỉ yasamaκtan vaζğeçmeκ mỉ..!

κarsỉlỉκsỉζ sevğỉnỉn ve₣asỉζ sevğỉlỉnỉn bombos κalan bỉr elỉn açỉsỉnỉ bana sor bana sor yalnỉζlỉğỉ..!

Üζülsen elỉne bỉrsey ğeçmeζκỉdünyanỉn halỉ bu hỉç değỉsmeζκỉsans ne ζaman ğüler bỉlỉnemeζκỉ dertlere bosverỉρ yasamalỉsỉn..!

asκtan yüzümüz ğülmedỉ dỉyetanrỉya bu ỉsyan bu sỉtem nỉyeheρỉmỉze çanı o verdỉ ỉseκul ve₣asızsa tanrỉ ne yaρsỉn..!
••.•´¯`•.•• eภ ๒üyük คşkı๓ รeภรเภ••.•´¯`•.••

~~~nasıl bir sevdaysa bu "karşı" koyamam~~~
yarım kaldım.. seni düşünerek bitti bir geçe daha.. gözlerim anlatıyor hislerimi ama..ben istesemde kelimelere dökemiyorum...ağlıyorum ağladıkça bir kez daha anlıyorum seni ne çok sevdiğimi..öyle bir hale geldim ki baktığımgördüğümduyduğum sensin.. çok uzaklardasın(!) ama...

seni seviyorum...

dünyada birini çok ƒazla seveçeksem o benim öleçegim kişi olaçak...

HASRETlİK ÇEKİlMİYOR BU SOĞUK GECElERDE...SENSİZ YAŞAMADIM Kİ....BU KAHPE BOŞ ŞEHİRDE...!!

can damarımdan ayrıldım kapıyı çarptım arkama bakmadım gururumdan geçemedim onu bi kez dinlemedim tanrım bana yardım et..

yüreimin sesi bana hesap sorar oldu bebeim o günden beri kalbim çiçek gibi soldu...

anlamadımki ne oldu karar verdim çok erkenden nasibimi aldım şimdi..
''....ayrılamam ki severken...''

gitme kal be yanımda şurada baş ucumda sana kurban olurum elweda deme bana...

dokunduum hiç bi tende kokun yok aradıgım mutlulugu gözlerinde buldum

yaralarım artık uzakta biyerde sessizce küllenip savruluoo

sen son aşkım son ümidim olacaksın kalbimde her zaman tek kalacaksın ruhum dudaklarında hayat buluo yaşadıgım en büyük aşk sen olacaksın...

ayrılmamz çok gereksiz şimdi uzaktan sebepsiz

biri bana gelsin oda sensin beni kırmış Olsanda...

gel nolur gel gittigin yerden hayat çok sert katlanmak zor SENSİZ...

ben hep bekledim hiç giden olmadı ...

hazırım kendimden geçmeye aşk isterse kelebek ömrü kadar kısa sürse dönemem artık senin oldugun şehre kanıo mavim içimde ölece..

görmeden duymadan mümkün mü yaşamak ellerim dokunmadan aşk
yalanmı gerçekmi sen söle hayat...

aşkı araken bitti yıllarım....

kalbimn mührünü aÇan tek anahtar né olur snDé terk étmé béni ..

séfDim onu néDénsiz ..séfméDi $éréfsiz .. ama bis kalDırDığımız g*tü inDirmésiniDé biliris !!

ölümDén korkmuyorum Da ték korkum unutulmak ..

a$kın çalar saati kopya kalplér uyku bölDü ...

hücRélérimin hér biriyDi kansérin yémi !!

söléDiklérimDén çok saklaDıklarımDa saklıyım .. wé gizléDiklérimDé gizliyim .. béni anlamak iÇin konu$tuklarımDan çok sustuklarıma kulak wérin

aRanıyor sahibi ruhumun ..

hayata anlam yüklüyorum ıııııııı[]ıı %99..

sénsizliktén Doğan séssizlik Dolu olan =/

Doğruluk sonsuzluğun güné$iDir .. nasıl olsa Doğar

Tüm ümitlérim sénDéyDi..! // Hér zaman böylé olmam béncé fayDalan bu DurumDan [.....] !

A$k olunca konu.. gélmiyo sohbétin sonu !!

masallar gérÇék DéilDir .. né kaDar hayal étsénDé ..

éski yérini kalbimDé aRama.. GözümDén akan sélé karış†ın.. !

allahı^ım yağmur yağDır yérzüné pislikk çokk !!

söylénmémi$ sözlérim war !!