Güzel Rap Nickleri

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Güzel Rap Nickleri & Sözleri & İletileri
  • 01 Ben hayatı oyuncak bile sandım ama yanıldım çünkü çocuktum yola çıkmış yeni yolcuydum (Hade Hade Hooy)
  • 02 Allah Sizi Sagopa Kajmer Şerrinden Korusun İllalahla kaçış dur Bismillah sana haram olsun .(DİSSTORTİON EHobo Happy
  • 03 Dünya döndü durmaz oldu zordu ferini kesti Tanrı nokta koydu oydu adına köle denen (Köle Gibi)
  • 04 Karda yalın ayakla gezinen onca körpenin ayaklarında bir yaraydı sanki rap karabiber duası (Köle Gibi)
  • 05 Hayat bir damla suyla çölde serap görenin aşkı (Lingulistik)
  • 06 Kalem elimde parça parça haykırır bu kağıda (Lingulistik)
  • 07 Dünya malı uçan halı bin ve de düş bitecek ol emin kurduğun her düş (Al 1′de Burdan Yak)
  • 08 Duvarlar Üzerime geldikçe kendime 10 parmaklı bir surat yaptım (Nedense)
  • 09 Ben ne savaşlar verdim kendime bir Rabbim şahit sor ne zaman, vurdum kendimi en son katilim oldum her gece nedense (Nedense)
  • 10 Ezeliyat değil reali rabbani mühim 3 sefil hicvardan yaprağa akar kardan yaşlar hava buz kirpiklerim don tutar (3 Sefil Şair)
  • 11 Anakronik bi kronik rapte tek kalemle mühürü basan o adamın adı bu şakası olmayan bir sert kafiye a.k.a Sagopa key meydey meydey hey (İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim)
  • 12 Çaldı zil ve rap ceketini çayıra saldı bil bu şarkı herkesin hissedenler dinlesin (Kambur Kelimat)
  • 13 Ey rapin oğlu gözlerinde yaş düellosu ve kötürüm oldu ince ruhlar ordusu, son arzusunda anlaşıldı ölümün korkusu (Kör Savaşçı)
  • 14 Soyut bir yüz aynada aksederken yüzüme kimsin demeye dilim varamadı (Pesimist 2)
  • 15 Bense kalbimin satırlarındaki şu cümle mültecileriyle boğuşur haldeyim (Pesimist 3)
  • 16 Bir sabah ve birde akşam oku bu şiiri iki gözümde ön sözüm (Pesimist 3)
  • 17 Kum kalemde dalga şehiti güneş doğar gözüm yanar (Pesimist 3)
  • 18 Yıllatılmış senelerin nöbetçileri değil miyiz (Analiz)
  • 19 Gardiyan da bendim, hakimin de kendisi ve hapse teslim edilen huzurun gırtlağını ben kestim, katil oldum şirretinden müebbetim hürriyete (Analiz)
  • 20 Dudaklarımda bal yok, oysa tek dilekti mutluluk (Karikatür Komedya)
  • 21 Sönen mumun emanetiydi gözüme sanki karanlık, dönen şu dünya sanki taş ve biz içinde çorbalık (Karikatür Komedya)
  • 22 Katıksız iyiyi bulana dek mi sürecek tek devamlılık (Karikatür Komedya)
  • 23 Esefle kınamadır rapim, fasih, dekolte konuşurum, yolumdur önüme konulan;yürürüm,görürüm,söverim,severim (Değişebilir Her An Adres)
  • 24 Ben raperken orada donabilir iliklerin (Değişebilir Her An Adres)
  • 25 Mis kokulu yalanların duş vakti geldi ama evde sular kesik (Değişebilir Her An Adres)
  • 26 Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim (Maskeli Balo)
  • 27 Birisi acıyı çekti, öteki acıyı servis etti (Uğurla Bahtiyarları)
  • 28 Rayına koydum hayatımın tek vagonlu trenini, gitme gelme aleminde tek ve son seferdeyim (Uğurla Bahtiyarları)
  • 29 Neyleyim ki güneşi bir günümde kördeyim (Minimalite)
  • 30 Yaşarım iskeletler diyarında, bir et parçasıyım. varımı yoktan aldım (İskeletler Diyarında Bir Et Parçası)
  • 31 Tasanın etrafında gezgin olmuş insanlar kısacık molalarda tanıdılar mutluluk denen kelimeyi (Bir Pesimistin Gözyaşları)
  • 32 Kuvvete dayanamayan adalet aciz, adalete dayanamayan kuvvet zalimdir (Bir Pesimistin Gözyaşları)
  • 33 Makam arabalarına yol ver geçsin, emri vaki olmuş her yolcu (Didaktik Kitaplar)
  • 34 Emre dayalı yamalı jön hayatlar içerisinde itaatin emanetindeyiz biz, biz kimiz (Manzumu Mazlum Dinledi)
  • 35 Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali (Üfle Güneşi Sönsün)
  • 36 Son söze gerek yok, ilk sözün faili meçhul, kulların arifi rapi serdi önüne rehine kaldı cümlelerin, noktamı ben koydum, el senin yaz (Rap Gafil)
  • 37 Ben tekilim,tekelim, tekeline tekme, tekerin olsa kaza sebebi, patlak, k**ak düştü bu yola tek yüzü çatlak (Rap Gafil)
  • 38 Hayallerim yok oldu, koyduğum yerde yoktu hiçbiri tek yabancı bendim evde ve bir yalancı mumdu doğan güneş (24)
  • 39 Sagopa yüz bela tadında komutan ve karavebada,tek safhada yoluna düz gider bu pesimist hardrhymer (Etki Tepki)
  • 40 Duvarda çerçeveydi yaşanan anılar, bir tebessüm etse göz dolar, taşar sular ve ruhumu sel basar ve kalbimde bir küçük çocuk yaşar (Etki Tepki)
  • 41 Çekilişsiz, kurasız hediyeyi sundum, al ve aç paketleri, içine sevgi koydum (Propertions)
  • 42 İstanbulumda solurum,Samsun toprağım, kanımda hiphopım,raple doğanım ben Sago Key (Yokluk İçinde Varlık Çeksem)
  • 43 Hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin (Romantizma)
  • 44 Gözlerimde bir filimsin, göz çukurlarımda uyuya kalmış bir bebeksin, bende ninninim, uyu (Bebeğim Öldü)
  • 45 Suretim şarap misali eskidikçe değeri arttı (Vasiyet)
  • 46 Rapimtraksın,sen reel değilsin (Vasiyet)
  • 47 Benim kalemi bir kişi yıktı,kalemimi kırdı, sözlükte sevgiliydi anlamı (Leyli)
  • 48 Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar öz (Rak Benadam)
  • 49 Okyanuslar mürekkebim ağaçlarsa kalemim benim (Batıl Rhyme)
  • 50 İnecek var,durdurun Dünya’yı (Sagopa Yaşlı Planet)
  • 51 Beni sevmek için programlanma,devrelerini yakarım (Kendime Sarılır Donarım)
  • 52 Sagopa Key: Rapte iç karartan ilk buluş (Anektod)
  • 53 Darmadağın armağanım kaos karmalarındayım karmakarışıklaşmaktayım (Pavlov’un Köpeği)
  • 54 Tekmelerdim dağları kalbime yuvarlandı taşları (Pavlov’un Köpeği)
  • 55 Varlık ruhu terkeder,gözün gözümden ayrılınca,bendeki aşk altın misali,ağırlığınca (Baytar)
  • 56 Bu devranın binlerce sevgi müşterisinden biriyim (Baytar)
  • 57 Dertle anlaş deva bul,üzüntü kalbi sömürür (Baytar)
  • 58 Beynime kumanda takmış oynamaktalar,ama çakılmadım (Sansür Perdesi)
  • 59 Küfür etmektense bırak Sago sayfa boş kalsın (Şikayetname)
  • 60 Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü (Kürdan Kollar)
  • 61 Aşk bir mülteci, göçüp gider, bilmez değer (Kürdan Kollar)