nick mick

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
NE ÇOK YORULDUK BÜYÜMEKTEN SOLUKLANALIM BİRAZ!
Büyük adım AT korkma..Uçurum küçük adımlarla geçilmez!
Uykum firari..Gecem firari..Ben firari..BU SAATTE
Cafe crown gibi içimi ısıttın,lipton ice gibi sogutma sakın,hayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN
Hiç onca kalabalığın içerisinde yalnız kaldınmı?
Kendin kadar aklımdasın!
Uğraşamam dünümle dünümdekilerle ben bugünüme bakarım yanımdakilere!
Yarın bir kapıdır ve sen uykudan o kapıdan geçmek için uyanırsın..
Telefon çaldı ne yazıkki iyi niyetlerimi meşgule verdim!
Unuttum demek bile HATIRLAMAKTIR!
Doğruysan kimse HATIRLAMAZ,yanlışsan kimse UNUTMAZ!
Çözmey çalışma sakın..
Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler.
Ne zaman dünya sana sırtnı dönmeş gibi hissedersen dön ve birdaha baq!
Hayat sana ekşi limonlar sunarsa,sen de tekilla ve tuz iste ve beni çağır!
İNSANLIK ÖLDÜ...KATİLİ;MENFAAT!
Kalbim Eski Dosta Küser..Bu Muhabbet Burda BİTER!
' BİR DÜŞTÜM KIRILDIM BOŞVERSENE KİMİN UMRUNDAYIM|
I'm just a girl with a crush on you
(ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım)

Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying?
(Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen bana,kalbimin ağladığını bilmiyor musun?)

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty...
(Gözlerime bak,yalnızlığı ve üzüntüyü bulacaksın Sadece ruhumun içine bak, çok boş hissediyorum,boş...)

Baby Everytime you touch me I become a hero I'll make you safe No matter where you are And bring you
(bebeğim bana her dokunduğunda bir kahraman olurum seni koruyacağım nerede olduğun önemli değil seni getireceğim)

All the souls that would die just to feel alive But I'll never let you go If you promised not to fade away
(Tüm ruhlar ölebilr,sadece canlı hissedenler Ama asla gitmene izin vermeyeceğim Eğer söz verdiysen solup gitmez)

See you at the bitter end From the time we intercepted Feels more like suicide...
(Acı sonda buluşuruz Yollarımız kesildiğinden beri İntiharmış gibi geliyor)

I know, the past will catch you up as you run faster
(bilirim ne kadar hızlı koşarsan koş geçmiş seni yakalayacak)

Here in the darkness I know myself Can't break free until I let it go Let me go
(Burada karanlık çöktüğünde,kendimi tanıyorum Gitmeme izin verinceye kadar beni özgürce koparamazsın Gitmeme izin ver)

Good enough I feel good enough for you Drink up sweet decadence I can't say no to you
(Yeterice iyi Senin için yeterince iyi hissediyorum Iç bu tatli düskünlügü Sana birsey söyleyemiyorum)

You're too important for anyone There's something wrong with everything you see But I, I know who you really are You're the one who cries when you're alone
(Sen birisi için çok önemlisin Gördüğün her şeyde yanlış bir şeyler var Ama ben, ben senin gerçekte kim olduğunu bilyorum Sen yalnız kaldığında ağlayan birisin)

When you're in love, what can go wrong?
(Aşıkken ne ters gidebilir ki?)

i don't want you and i don't need you don't bother to resist or i'll beat you it's not your fault that you're always wrong
(seni istemiyorum ve sana ihtiyacım yok direnmeye kalkma yoksa döverim seni her zaman yanlış olman senin suçun değil)

Shoot myself to love you If I loved myself I'd be shooting you
(seni sevmek için kendimi vurdum eğer kendimi sevseydim, seni vururdum)

Now I know I've got to Run away I've got to Get away You don't really want any more from me To make things right
(Şimdi kaçmam gerektiğini biliyorum kurtulmam gerektiğini artık gerçekten benden işleri düzeltmemi istemiyorsun)

I've put my trust in you Pushed as far as I can go And for all this There's only one thing you should know
(Sana güvenmiştim Gidebileceğim yere kadar zorlamıştım Ve bütün bunlar için bilmen gereken tek şey var)

No one knows what it's like To be the bad man To be the sad man Behind blue eyes
(Kimse bilmez nasıl olduğunu Kötü bir adam olmanın Üzgün bir adam olmanın Hüzünlü gözlerin ardında)

Life.. has betrayed me once again
(hayat.. bana bir kez daha ihanet etti)

This love has taken its toll on me She said Goodbye too many times before... (Bu aşk bna çok zarar verdi ve daha önce bir çk kez elweda dedi.)

She'S got a past full of secrets She's got a clock on her feelings
(Sırlarla dolu bir gecmisi var Hisleri bir saate bağlı)

When you have loved and you've lost someone You know what it feels like to lose (birini sevdiğinde ve onu kaybettiğinde kaybetmenin nasıl olduğunu anlarsın )

Had a life but i can't go back can't do that,it will never be the same again
(bir hayatım vardı ama ona geri dönemem
bunu yapamam, hiçbir zaman aynı olmayacak)

I'm here without you baby But your still on my lonely mind (seni düşünüorm bebeim sen hala bnm yalnız(kimsesiz) aklımdasn)

We are all in there with the dead (biz buradaıs ölümle birlikte)

I'll need a miracle to help me this time(bu sefer harbidn bi mucizeye ihtiyacm oluck)

Your eyes are so blue, I can't look away as we lay in the stillness (gözlerin o kdr mawi ki hareketszlikte uzanırkn uzaklara bakamıyorum ..

I take a look at my life And realize there's nuthin left (hayatma bakıorm we hiçbişein kalmadıını fark ediormm...)

Time stands still as you pass away No more tomorrow this is your last day (sen ölürken zmn durur artık yarın yok bu snn son günün...)
*I'm awake but my world is half asleep
(ben uyanığım ama dünyam yarı uyuyr.)

*I will love you till death do us part
(bisi ölüm ayırana dek seni seweceim)

*i have to be with you to live to breathe
(seninle olmak zorundayım yasamak ,nefes almak için)

*soon to be blinded by tears
(ykında gözyaşlarım tarafından kör edileceğim )

If you show Me reaL Love baby i'll show you mine..
(bebeğim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..)

You see that shackle..? I'm Your sLavee...!
(Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..)

I've become so numb , i cant feeL you theree..
(Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! )

Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room , with the radio on turned up so loud..No one hears your screaming..
(Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana kitledinmi..radyonun kısık sesını arttırarak..Hıc kımse duymaz senın çığlıklarını..)

She said I'm leaving..Cause He cant take the pain..It is hard to continue this love it aint same..
(gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordu..bu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi...)

Things I loved before, are now for saLe..
(önceden sewdiğim hersy şimdi satılık..)

Here is a little story that I made up So Let's make believe
( benım uydurduğum bir hikaye bu,o zaman kendımızı ınandıralım..)

I'm just a crazy kind of girl I wanna shop around , I've just begun
Don't wanna settle down
( ben cılgın bır kızım alıswerıs yapmak ıstıyorum..daha yenı basladım durulmak ıstemıorm..)

Don't be scared of your shadow You can't hide from your sorrow
( Gölgenden korkma , kaderinden saklanamazsın )

I lie and I lie and I lie till there's no turning back;I don't know why
(Yalan söylüyorum yalan söylüyorum dönüşü olmayana dek;Bilmiyorum neden)

oh tonight you killed me with your smile so beautiful and wild so beautiful
(bu gece gülüşünle beni öldürdün öylesine güzel ve vahşiceki öylesine güzel)

No longer waiting, remove illusions;No more complaining, forget confusion
(uzun beklemeler yok,ilizyonları kaldır;daha fazla yakınmak yok,karışıklığı unut)

I don't know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me
(Bilmiyorum kime güveneceğimi şaşırmadan;Herkes benden uzaktaymış gibi geliyor)

I tried so hard;And got so far;But in the end;It doesn't even matter
(O kadar çok denedim;Ve o kadar uzaklaştım;Ama en sonunda;hiçbir önemi kalmadı)

know that i can't get over you;'cause everything i see is you and i don't want no substitute;baby i swear it's deja vu
(seninle baş edemediğimi bil;çünkü gördüğüm herşey sensin ve yedeğini istemiyorum;bebeğim yemin ederim bu bir deja vu)

No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same
(hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)

I'm so over being blue;Cryin over you;And I'm so sick of love songs;So tired of tears;So done with wishing you were still here;Said I'm so sick of love songs so sad and slow.
(Çok hayalciyim;Sana ağlarken;Ve aşk şarkılarına hastayım;Gözyaşlarına çok yorgunum;Senin hala burada benimle olmanı dilerken;Dedi ki aşk şarkılarına hastayım çok üzücü ve yavaşlar)

Strange infatuation seems to grace the evening tide;I'll take it by your side;Such imagination seems to help the feeling slide.
(akşam vakti garip karasevda güzel görünür;bn onu senin yanından alacağımn;böyle hayal gücü hislerin kaymasına yardımcı olur)

I... Take the plan, spin it sideways.I... Fall. Without you, I'm Nothing.
(ben...plan yaparım yol kenarlarına ağ örerim.bn...yenilirim.sensiz ben bir hiçim.)

I've never written a love song.That didn't end in tears.Maybe you'll rewrite my love song.If you can replace my fears.I need your patience and guidance
(Gözyaşları içinde bitmeyen bir aşk şarkısı yazmadım.Belki benim aşk şarkımı tekrar yazabilirsin.Eğer korkularımı silebilirsen.Senin hoşgörüne ve rehberliğine ihtiyacım var.)

You put me through
(sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

You won't cry for my absence, I know Because you forgot me long ago.
( Benim yokluğum için ağlamayacaksın, biliyorum. Çünkü Beni çok önce unuttun )

Though I'd die to know you love me I'm all alone.
(Beni sevdiğini bilmek için ölmeye razı olmama rağmen Ben tamamen yalnızım... )

listen to each drop of rain whispering secrets in rain...
(yağmurun her damlasını dinle yağmurda sırlar fısıldıyorlar. )

You're too important for anyone.
(Sen birisi için çok önemlisin)

i will not be drowned by your thoughtless screaming
(senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

You will never be good enough
(Asla yeterince iyi olmayacaksın)

I have lived and I died for you
(Ben senin için yaşadım ve öldüm...)

perfect by nature icons of self indulgence
just what we all need more lies about a world that never was and never will be

(Doğuştan kusursuz Kendine hoşgörünün simgeleri Hepimizin tek ihtiyac duyduğu şey
bir dünya hakkında daha fazla yalan Hiç var olmamış ve olmayacak olan)

somehow now you're everybody's fool
(Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın )

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar göz yaşım oldu!...seveni seveceksin, seven için öِleceksin... sevmiyorum deme birgün sende seveceksin...

senn benim adımı bile anamazsın. bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın...

seNi seViyoRuM, saNa taPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa çünkü atiYoRuM !!!

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

ηєƒяєтє ѕєνgι∂єη ∂αнα çσк güνєηιяιм çünкü;ηєƒяєтιη ѕαнтєѕι σℓмαz...

~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη. ~~

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

§£n ߣnim h£m wår øLmå,h£md£ yøk øLmå §£ß£ßim§in gülüm

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..!

SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

aSlanlaRa SöZ VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM..!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR..!

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

öLüM, öLüM DediğiN NediR Ki GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

* "A"cıya "Ş"ikayetsiz "K"atlanmak=AŞK
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur.
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir
.
Şimdi GeL ve Gör BeNi Duruyor muyum,Yerimde HaLa ! Yurtta AşK,Cihanda AşK,Her Yerde AŞK Bundan SonRa !!

ELimi de KoLumu da BağLa Hadi,Bir Odaya Bir Ömür Hapset Hadi..BecerebiLirsen Zapt et Hadi !!YanGınım ÇoK BüyüK OoOoOoOo !!

Bir daha oLmaz,BiN Kere TöwbE !! Kan Davası mı bu, Bu NasıL ÖFKE ??? :|

Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !! DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neys,bırak bende kalsın.

Lütfen,Görmeyeyim Seni Bir Yerlerde,Karşıma Çıkma..KonuşmayaLım,BakışmayaLım Ne oLursun..!Daha fazla tükenmeye takatim yok. . .

YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL

Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür ..Ya da bu kalbi bedenden sür!!

AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Bu Aşk Havuz ProbLemi,Yeni fark ediorm!Yazmıştım denkLemini,Girdim Yüzemiyorum!Zamanın KızLarı BalıkLama!!AtLama Diyemiyorum..

verilenler için özür dilerim
CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE

BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN.

SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR.

AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN

SEVDİM SENİ BİR KERE BAŞKASINI SEVEMEM DELİ DİYORLAR BANA DESİNLER DEĞİŞEMEM.

HAYALLERE DALIP GİTMEM BEN ÇÜNKÜ TEK HAYALİM SENSİN BENİM! HİÇBİRŞEY İSTEYEMEM BEN ÇÜNKÜ BİRTEK İSTEDİĞİM SENSİN BENİM.

TALİHİM OLMADI SEVDADAN YANA!

İNSANLAR İÇİN YALNIZ 3 OLAY VARDIR. DOĞMAK, YAŞAMAK, ÖLMEK! DOĞDUĞUNUN FARKINDA DEĞİLDİR. ÖLÜM KORKUSUYLAIZDIRAP ÇEKER VE YAŞAMAYI UNUTUR.

BU DÜNYADA 2 KUSURSUZ İNSAN VARDIR. BİRİ DOĞMAMIŞTIR DİĞERİ İSE ÖLMÜŞTÜR.

TOZ PEMBE HAYALLERİMİZ VARDI PEMBESİ GİTTİ TOZU KALDI.

İNSAN HAYATI SORUYLA BAŞLAR SORUYLA BİTER ADINI NE KOYDUNUZ İLK SORU MERHUMU NASIL BİLİRDİNİZ SON SORU.

SESSİZLİK HERŞEYİ CEVAPLAR.

BEN HER KARESİ SİYAHA BOYANMIŞ BİR BİLMECEYİM! ÇÖZMEYE ÇALIŞTIKÇA İÇİMDE KAYBOLURSUN.

YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR! BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE!

ÇİÇEKLER BİLE ÜŞÜR DONUK BAKIŞLARLA.

DÜŞMANIMIN NEFRETİ DOSTUMUN SEVGİSİNDEN DAHA GERÇEKTİR.

SEVDİĞİM İNSANLARA KIZABİLİRDİM. EĞER SEVMEK BANA MAHZUN DURMAYI ÖĞRETMESEYDİ.

GARİBİM! NE BİR GÜZEL VAR AVUTACAK GÖNLÜMÜ BU ŞEHİRDE NEDE BİR TANIDIK ÇEHRE BİR TREN SESİ DUYMAYA GÖREYİM İKİ GÖZÜM İKİ ÇEŞME!...

EY GENÇ! HANİ MİLLETİN ELİNDEN TUTUP KALDIRACAKTIN GÜYA! NASILDA DALIVERMİŞSİN O KALKILMAZ UYKUYA!

YAŞADIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM ÖFKEM YAŞAYAMADIKLARIMA!

KUŞLAR GİBİ UÇMAYI BALIKLAR GİBİ YÜZMEYİ ÖĞRENDİK ANCAK BU ARADA BASİT BİR SANATI UNUTTUK KARDEŞÇE YAŞAMAYI!..

HAYATI SEVİYORUM AMA SEVGİM KARŞILIKSIZ.

KALBİM 24 SAAT HİZMETİNİZE AÇIKTIR.

ÇARESİZ KALDIĞINIZDA BİLİNKİ ÇARE SİZSİNİZ.

AKLIMIZ EN BÜYÜK SERVETİMİZDİR. AMA YOKSULLUKTA AYIP DEĞİLDİR.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YADA GÖZÜME GÖRÜNME!

SOĞUK KALPTEN SICAK SÖZ ÇIKMAZ.

GÜLMEKLE KAYBEDİLEN ŞEY AĞLAMAKLA ELDE EDİLMEZ.

DÜŞMANLARINIZI SEVİN. ÇÜNKÜ KUSURLARINIZI SİZE AÇIKÇA SÖYLEYENLER BİRTEK ONLARDIR.

EĞER YAPTIĞIN İŞİ DÜŞMANIN ALKIŞLIYORSA YANLIŞ YAPIYORSUN DEMEKTİR.

DUYGULARI AÇIĞA VEREN GÖZLER OLMASA KALP HİSLERİN MEZAR TAŞI OLURDU.

SENDEN BAŞKA HİÇBİR ŞEYİ OLMAYAN BEN SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLAN İNSANLARA ACIRIM.

BAK GÖZLERİME GÖZBEBEKLERİM ERİDİ, BAK ELLERİME ELLERİM ÇÜRÜDÜ, BAK YÜREĞİME YÜREĞİM ESKİDİ, BAK GÜNLERCE SARDIĞIN BANA BAK TÜKENDİ BİTTİ.......YETTİ BU ACI BENİ ÖLDÜRMEYE, SONUM OLDU SON BİR BAKIŞIN CANIMA YETTİ...

BENİDE GÖTÜR GİTTİĞİN YERE

KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AĞLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN

OFFF! ÇOK SIKILDIM BU HAYATIN BAŞKA KANALI YOKMU!

BEN SENİ SEVMEKTEN DEĞİL AFFETMEKTEN VAZGEÇTİM!

EN AĞIR İŞÇİ BENİM GÜN 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.

SENİ SEVMEK SANKİ İBADET BANA NE KADAR ÇOK SEVSEMDE ŞANSIM YOK SENDEN YANA!

YANLIZLIK PAYLAŞILMAZ PAYLAŞILINCA YANLIZLIK OLMAZ.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin...

Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde... Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum.

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.

ஐ๑ вιятєк ѕєη ∂єgιℓ нєякєѕ υηυтυ вєηι!!!

нєя$єуι вιяαктιм нєя$єуι αятιк ¢σк мυтℓυуυм!!

αятιк ∂öηѕєη ∂є gє¢мєzкι вυ кιяιкℓαя!!

ѕєη уσкѕυη αятιк gι∂ιуσяѕυη нι¢ gєℓмємι$ gιвι!!

gι∂ιуσямυѕυη؟ ιуι тαмαм ѕєη вιℓιяѕιη єℓνє∂α уαℓαη¢ι ѕєν∂αм!!

нαηι вιя zαмαηℓαя уємιη єтмιѕтη уα αуяιℓмιу¢αz ∂ιує нαтιяℓα∂ιηмι؟ ρєкι уємιηιη∂є ηє∂єη ∂υямα∂ιη؟

ѕєηѕιzℓιgє gü¢üм уєтмιуσя...güηℓєя ѕєηѕιz...ѕєηѕιz gє¢мιуσя

ѕєηѕιzℓιк вєηι мαнƒє∂ιуσя gєℓ ∂єѕєм gєℓмєzѕιη вιℓιуσяυм αмα уιηє∂є ѕєηι нєяѕєу∂єη ¢σк ѕєνιуσяυм...

ѕєηι вαѕкαℓαяιηιη ѕєνмєѕιηι ιѕтємιуσяυм... νι¢∂αηιη ναяѕα gιтмє...

уєтєя αятιк υѕαη∂ιм ѕєνмє∂ιgιηι вιℓιуσяυм ѕöуℓємєує gєℓ∂ιм ιѕтє, ѕєηι ιѕтємιуσяυм...

уüzüη∂єη нαтιяα вιя єуℓüℓ кαℓ∂ι вєη∂є!!

мєℓєgιηι öℓüмѕüzмü ѕαη∂ιη кι؟ кαηα∂ι кιяιℓαη мєℓєк öℓüямüѕ!!кαηα∂ιм кιяιℓ∂ι ѕєη ηєя∂єѕιη؟

вєη ѕєηι ∂єgιℓ кαняσℓαѕι σ gözℓєяιηι özℓє∂ιм!!¨

" Akıllı insan, düşündüğü her şeyi söylemez, fakat söyleyeceği her şeyi düşünerek söyler.

" Akıllı olmak da bir şey değil; önemli olan o aklı yerinde kullanmaktır. (descartes)

" Akıllı olup dünyanın kahrını çekmektense,deli ol dünya senin kahrını çeksin.

" Akıllılar nedenler üzerine tartışır, aptallarsa karar verir. (anarchasis)

" Akılsız adam mutluluğu uzakta arar; akıllı ise, onu ayaklarının altında bulur.

" Akılsızca bir şeyi milyonlarca kişi de söylese o şey yine akılsızcadır. (b. Russell)

" Akşama karşı gitme, tan’a karşı yatma....atasözü

" Alemde, alimlerin yağcılığı olmasaydı, zalimlerin zulme cesaretleri olamazdı. (dağıstanlı abdulfettah efendi)

" Alim olmayınca insan muttaki olamaz, bir alim amil olmadığı halde ilim sahibi sayılamaz. (ebu’d- derda)

" Alışkanlıklar zıt alışkanlıklarla önlenir. Epıktetos

" Alışkanlıkların zincirleri, önce duyulamayacak kadar hafif, sonra kırılamayacak kadar güçlü olurlar.

" Alkış isteyen ıslığa da katlanır.

" Allah (cc) dinini düzelten kişinin dünyasını da düzeltir. Hazreti ali

" Allah bir ağız, iki de kulak yaratmış. O halde siz de bir defa konuşun iki defa dinleyin.

" Allah yolunda malını sarf eden kimseye, cenab-ı hak yedi yüz misli ecrini verir. (tirmizi)

" Allah, hak ve adaletle idare edenleri sever.

" Allah, hak ve adaletle idare edenleri sever. Kur'an

" Allaha mülaki olan, neden mahrumdur. Allah’tan mahrum olan, neye maliktir ki ! (abdulhakim arvasi)

" Allah'a, emrine teslim olmakla yaklaşılabilir. Düşünmekle, hayal ile değil. (imamı rabbani)

" Allahım bana iman ver, ve onu bulmaları için başkalarına yardım etmeme müsade et. (tolstoy)

" Altın prangalar demir olanlardan çok daha kotudur. M.gandhı

" Altından kendini gözet. Zehiri hiçbir zaman teneke kutu içinde sunmazlar.(cenap şehabettin)

" Ancak allah'a inandığım zaman yaşadığımı anladım. (tolstoy)

" Ancak yaratma, buluşların yeşerdiği yerlerdir. Gerçek buluşlar, düşüncelerin, yada duyguların tutuşmasından

" Anı yazmak ölümün elinden bir şey kurtarmaktır. (andre gide)

" Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır....andre gide

" Anlamak beğenmenin başlangıcıdır. (spinoza)

" Anne ve babanın yaşamı, çocuğun örnek kitabıdır.

" Anneler çocuklarının aklından tutacakları yerde ellerinden tutarlar. Duponloup

" Araştırma, düşünmesini bilenlerin ilk ve son isteğidir. (samuel johnson)

" Arkadaşına borç para verirken ihtiyatlı davran, ikisinide yitirebilirsin.

" Asılan hırsız değil, yakalanandır. Çek atasözü

" Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey odur.

" Aslanlar kendi tarihlerini yazmadıkları sürece, avcı hikayelerine inanmak zorundayız.

" Aşağıda olan düşmekten korkmaz.

" Aşağıda olan düşmekten korkmaz....buryan

" Aşık olmanın ve aşkı yaşamanın çok çeşidi vardır.

" Aşk bakışlarla başlasaydı, öküz çoktan trene aşık olurdu.

" Aşk madalyona benzer bir yüzü acı, bir yüzü de tatlıdır.Unutulmaz... Mahmut UYANIK

" Aşk .Karşılıklı aşk her insana nasip olmaz. Tadına da doyum olmaz . Unutulmaz... Mahmut UYANIK

" Aşk gözleriyle bakmaz, duygularıyla bakar. (william shakespeare)

" Aşk, gülü dikenle avuçlamak demektir.

" Aşk, kalbimin saygısız misafiridir. Sormadan gelir sormadan gider.

" Atak ve cesur ol, bir gün geriye dönüp baktığında yaptıklarından çok yapmadıkların için pişmanlık duyacaksın.

" Atak ve cesur ol. Bir gün geriye dönüp baktığında, yaptıklarından çok yapmadıkların için pişmanlık duyacaksın.

" Ateş düştüğü yeri yakar.

" Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

" Avukatlar terzi gibidir, kendilerini kesmezler, araya gireni keserler. Anonim
" Ayağını yorganına göre uzat.

" Ayağının altındaki karıncanın halini bilmiyorsan, unutma ki, filin ayağı altında sen de öylesin.

" Ayakkabım yok diye üzülüyordum, ayakları olmayan bir çocuk görene kadar.

" Ayakta ölmek diz üstü yasamaktan daha iyidir. F.d. Roosevelt

" Ayrı ayrı bakınca değer vermediğimiz kimselere bir araya geldikleri zaman değer vermekten daha büyük
budalalık olur mu? Cıcero

" Ayrılık rüzgar gibidir. Küçük aşkları söndürür, büyük aşkları alevlendirir.

" Az anlamak, ters anlamaktan iyidir. A.france

" Az konuşup anlaşılmamayı, çok konuşup hiçbir şey anlatmamaya yeğlerim.

" Azınlık bazen yanılabilir, çoğunluk her zaman yanılır. H.ibsen

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
" Başkalarından en özenli bir şekilde saklayacağımız bir duygu varsa o da nefrettir.
" Başkalarını affetmeyenin af beklemeye hakkı yoktur.
" Başkalarını değiştirebilme gücüne çok fazla güvenme.
" Başkalarının bilgisi ile bilgin olabilsek bile ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz.(montaigne)
" Başkalarının duygularını paylaşmaya çalış ve olaylara bir de onların gözünden bakmayı dene.
" Başlamak, bitirmenin yarısıdır.
" Bataklıkta boğulanın ne yuttuğunu araştırmaya gerek yok.
" Batı, tarihin en büyük günahıdır. Roger garaudy
" Bazen sesini duyurabilmen için susman gerekir. S.lec
" Bazı insanlar sizi çok seviyor, ama bunu nasıl göstereceğini bilemiyor.
" Bazıları ışığın, bazıları gölgenin peşine düştü. T.s.elıot
" Bazılarını hep aldatabilirsiniz. Bazen de herkesi. Ne var ki, herkesi her zaman aldatamazsınız. (pineaste barnu)
" Bekarlık sultanlıktır. (Deselerde inanma)
" Bekleyebilen için her şey iyi sonuç verir. (tolstoy)
" Ben bilemediğimi bildiğim için diğer insanlardan akıllıyım....sokrates
" Ben cahil olmayı, kötü şeyleri bilmeye tercih ederim.
" Ben yanmazsam, sen yanmazsan, o yanmazsa , nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
" Benim bir karıncaya ulu nazarim vardir. Yunus emre
" Cahil bir adamı, münakaşa ederek mağlup etmeye imkan yoktur.
" Cahil olanların merhameti ve lütfü azdır....mevlana
" Çatabilirsen önce fikirlerime çat; sonra bana montaıgne
" Cemiyet asil kabiliyetlerden çok sözde kabiliyetleri ödüllendiriyor. La rochefoucault
" Cennet boş değil, cehennem lüzumsuz değil. (said-i nursi)
" Cennet ucuz değil, cehennem dahi lüzumsuz değil. (said nursi)
" Cesaret tehlike karşısında akıl ve zekanın kullanılmasıdır.
" Cesur ol, değilsen bile öyle davran, hiç kimse aradaki farkı anlayamaz.
" Cevizin kabuğunu kırıp özüne inemeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.
" Cevizin kabuğunu kırıp özüne inemeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder. (imamı gazeli)
" Çevre, çevrecilere birakilamayacak kadar ciddi bir istir. Barıs manco
" Çevrelerine uymak için kendilerini yontanlar, tükenip giderler r.hull
" Ceza kaldırılabilir; ama suç insanın içinde sonsuza kadar yaşar. Ovidius
" Çile kapısından erişilecek dünyayı bilseydin, yatağını yorganını satardın. Necıp fazıl kısakurek
" Cinayete ses çıkarmayan, caninin suç ortağıdır. (cemil meriç)
" Çocuk trajedide güler, ihtiyar komedide ağlar. M.unamuno
" Çocuk, doldurulacak bir vazo değil tutuşturulacak bir ateşdir. Rebelaıs
" Çocuklar, anne ve babalarının kotu örnekleriyle bozulmaya devam ettikçe yeni bir dünya kurulamaz. A.carrel
" Çok söz hamal yüküdür. Yunus emre
" Çözümde görev almayanlar problemin bir parçası olurlar. Goethe
" Çabuk parlayan çabuk söner.
" Çalışarak ün kazananlar, doğustan ünlü olanlardan daha fazladır.
" Çevrendekilerini alçaltarak değil, kendini gerçekten yükselterek büyütebilirsin.
" Çizik bir elmas, çizik olmayan bir çakıl taşından daha iyidir. (konfiçyus)
" Çocuğunu yolun başında eğit, yolun sonunda bile sapmayacaktır

" Dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur.
" Dağ ne kadar yüce olsa, yol onun üstünden aşar....atasözü
" Daha ilerisini görebilmemin sebebi, devletin omuzlarında olmamdır. (ısaac newton)
" Daha sonra nın sonu yoktur. M.drumes
" Damlaya damlaya göl olur.
" Davalının aptalı, derdini mübaşire anlatırmış. Kilis sözü
" Değişimi başlatanların ilk işi, alışkanlıkları ortaya çıkarmaktır; onları değiştirmeye çalışmak değil. (gary hamel)
" Dehanın %1'i ilham, %99'u ise alın teridir. (thomas edison)
" Delice sev, haince terk et ama asla aldatma.
" Denizi sev, ama kıyıda dur....george herbert
" Derdini düşmanlara söyleme. Sevine sevine lahavle çekerler.
" Derecesine göre herkese saygılı olmayan saygı göremez.
" Ders alınmış başarısızlık, başarı demektir. M.s.forbey
" Dertli bir adamın tereddüt ve dumanlarla dolu bir gönül evi vardır, derdini dinlersen o evde bir pencere açmış olursun.
" Dev eserleri taslar değil, isler meydana getirir. J.t.motley
" Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur. Refıkı

" Ecel verileni almadan önce, verilmesi gereken her şeyi vermek gerekir. (mevlana)
" Edep aklın suretidir. Hazreti ali

" Edepsizliğin başladığı yerde edebiyat biter. Mehmet akıf ersoy
" Efendisini seçebilen insan esir değildir. H.poıncare
" Eğer öküzlerle domuzlar konuşabilseydi, yemden başka şey düşünenlerle alay ederlerdi. Epıktetos
" Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa, bilin ki o yol sizi bir yere ulaştırmaz. B.shaw
" Eğer bir şeyi çok istiyorsan bırak gitsin. Eğer o senin ise geri döner, eğer dönmediyse o hiç bir
zaman senin olmamıştır.
" Eğer hemen değilse ne zaman ..? (saint fransuva dasis)
" Eğer iki insan birbirlerinin ufak kusurlarını affedemezse, uzun zaman dost olamaz
" Eğer ırmakta su kalmamışsa bu kanalın değil, kaynağın suçudur.
" Eğer kekeme değilseniz, söylemek her zaman kolay, yapmak her zaman zordur. (r. Lewton)
" Eğilip insanları yerden kaldırmak kadar, insanın kalbine iyi gelen bir antreman olamaz.
" Eğitim, kafayı geliştirmektir, belleği doldurmak değil. (mark tvain)
" Eğitimin kökleri acı fakat meyveleri tatlıdır.
" Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz. Hazreti ali
" Eğrinin gölgesi de eğri dir. Hazreti ali
" El ile gelen düğün bayram.
" Eli altındakileri esirgemeyen kimse, üstündekilerin zulmüne uğrar.
" Elimizde olan şeyleri çok seyrek düşünürüz. Eksik olanları ise daima. (schopenhauer)
" Elinden geldiği halde kötülüğe engel olmayan, onu teşvik ediyor demektir. Latın atasozu
" Elini aç, gözünü aç, kapını aç ama ağzını açma.
" Elmas yontulmadan, insan yanılmadan mükemmelleşemez. Konfüçyüs
" Emek ver, kulak ver, bilgi ver, ama hiç bir zaman boş verme.
" En basit şey; insanın kendisini aldatmasıdır. Çünkü insan; istediği şeyin genellikle gerçek olduğuna inanır. (demestan)
" En büyük zaman hırsızı kararsızlıktır c.flory

" Fakir insan, malı az olan değil arzusu çok olandır. (seneca)
" Fakirlik ayıp değil tembellik ayıp.

" Fazilete giden kapıyı açmak güçtür....çin atasözü
" Fazilete yükselmek güç, rezalete alçalmak kolaydır. Hazreti ali
" Felaketin bir iyiliği varsa hakiki dostlarımızı tanıtmasıdır. Balzac
" Felsefe bulmanın değil, oyuna aramanın yolu. Necıp fazıl kısakurek
" Fikir sahibi olmaya mal sahibi olmaktan fazla ihtiyaç duyacağımız gün gerçek zenginliğin sırrını bulacağız. Peyamı safa
" Fikirler elektrik akimi gibidir, birbirini tutuşturur. S.eugel
" Fikri fikrinizle uymayan insanla fazla meşgul olmayınız. Fikirdeki ayrılık kolay zail olmaz. Hazreti ali
" Fil olduğundan küçük, bit ise olduğundan büyük çizilir hep. J.w.swıft
" Fırıncının çocuğu aç dolaşırmış.
" Fırsat ara ama güven arama. Limandaki bir tekne güvendedir ama bir süre sonra altı çürümeye başlar.

" Gecenin ne kadar uzun olduğunu ancak hastalar bilir. (sadi)
" Geçmişin tehlikesi esir olmaktı, geleceğinki ise robot. E.fromm
" Geçmişin tehlikelerinden biri esir olmaktı geleceğinki, robot olmaktır. (e. From)
" Geçmişler geleceğe, suyun suya benzemesinden daha çok benzer. (ibni haldun)
" Gemilerin çoğu bir insan yüzünden batmıştır, deniz yüzünden değil. Ozdemır asaf
" Gençlerin pek çoğu kabalıklarını tabilik zannederler. La rochefoucault
" Gençler yaşlıları budala sanır. Ancak yaşlılar gençlerin budala olduğunu bilir.
" Gençlerin yetişmesine önem ver, çünkü bu yolda herhangi bir ihmal memleketin yapısını mahveder.
" Gençlikte günler kısa yıllar uzun, yaşlılıkta ise yıllar kısa günler uzundur.
" Geniş ol, rahatla, ölüm-kalım gibi durumların dışında, hiç bir şey göründüğü kadar önemli değildir.
" Gerçeği insanların ölçüleriyle değil, insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı. Hazreti ali
" Gerçek arkadaşlık sağlık gibidir; değeri, ancak o yok olduktan sonra anlaşılır. (colti)
" Gerçek cömertlik, insanlara hiçbir zaman bilmeyecekleri bir iyilik yapmaktır.
" Gerçek çoğu zaman karartılır, fakat hiçbir zaman sönmez.
" Gerçekten büyük olmayan, büyük adamlar, çevrelerini küçük adamlarla doldururlar.
" Giden hayatı geriye getirebilecek hiçbir ilaç yoktur.

" Haklı olduğunuza inanıyorsanız, sakin olmayı başarabilirsiniz. Bud holiday
" Haksızlığı hak zannedenlere karşı hak dava etmek, hakka haksızlıktır. (m. Akif ersoy)
" Haksızlık karşısında eğilmeyiniz, çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.
" Haksızlık yapıp tüm insanlarla birlikte olmaktansa, adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir.
" Haksızlık yapıp tüm insanlarla birlikte olmaktansa,adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir.Gandhi
" Haksizlik yapmak, haksızlığa uğramaktan daha acıdır. Sokrates

" İçteki kiri su değil, ancak gözyaşı temizler....mevlana
" İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır.
" İhtiyarlığında çocuklarından göreceğin şey, anne babana yaptıklarındır. (pittaküs)
" İki düşman arasında öyle konuş ki, barıştıkları zaman utanmayasın
" İki olanak; kendini sonsuz küçültmek ya da sonsuz küçük olmak. (kafka'dan)
" İki şey aptallık belirtisidir, söylecek yerde susmak, susacak yerde söylemek.
" İki tur insan daima açtır. Biri bilimi arayan, diğeri de parayı. Cat stevens
" İlk izlenimlerine güvenme.
" İlmi ile amel etmeyen alim; başkalarını giydirdiği halde kendisi çıplak olan iğne gibidir. (imamı gazeli)
" İman etmek, gayba inanmaktır. Mükafatı, görülmeyeni görmektir. (saint augustine)
" İnen yükselir, yükselen iner, parlayan söner ve yükselen durur. Kutadgu bılıg
" İnsan aklın sınırlarını yoklamadıkça hiçbir şeye ulaşamaz.
" İnsan ancak anladığı şeyleri duyar. Goethe

" Kabukta dolaşan böcek, meyvenin tadını alamaz.
" Kabul edilen bir yanlışlık kazanılan bir zaferdir. (gascıgne)

" Kabul edilen bir yanlışlık kazanılmış bir zaferdir....gascoigne
" Kadeh içinde, denizde boğulanlardan çok daha fazla insan boğulmuştur.
" Kadehlerde bogulanlar, denizlerde bogulanlardan fazladir. Alman atasozu
" Kadin alcaldikca utanmasi da kaybolur. Herodot
" Kadinlar zayiftir ama anneler kuvvetlidir. Vıctor hugo
" Kadınlaşan bu dünyada, erkek seslere muhtacız. (fehmi gemuhluoğlu

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.
Aci çekmeyenler, baskalarinin aci çekebilecegini akillarina bile getiremezler.

Akilli olanlar sebepler konusunda tartisirlar.Ama nihai karari sonucta surekli aptallar verir...!

Alay, çogu zaman akil yoksullugundan ileri gelir.

Askin ilk solugu mantigin son solugudur.

Asla birilerinin umudunu kirma. Belki de sahip olduklari tek sey odur

Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!

Ayni hatayi iki kez yapma

Ayrilik, sevdanin merhemi oldugu gibi öfkeyi de kini de azaltir.

Barisi korumanin en iyi yolu savasa hazir olmaktir.

Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun
.
Bazi yikilislar daha parlak kalkinislarin tesvikçisidir.

Beklemeyi bilen insan herseyi elde edebilir.

Bir düsmani bagislamak, bir dostu bagislamaktan daha kolaydir.

Bir kadinin yüzünde tasidigi ifade, sirtina giydigi elbiseden daha önemlidir.

Bir kavgada ilk sen vur ve sert olsun

Biri sana sarildiginda, önce onun kollarini gevsetmesini bekle

Birisine seni seviyorum deme firsatini asla kaçirma

Bugün halledemedigimiz bir sorunun nedeni, dün onu dogru yapmak için zaman ayirmamis

Böcek olmayi kabullenenler, ezilince sikayet etmemelidirler.

Büyük mutluluklar, büyük acilarin yanibasindadir.

Caresiz kaldiginizda bilin ki tek care yine kendinizsiniz...!

Cesaret ölmek degil yasamakla ölçülür.

Cesur ol. Degilsen bile öyle davran. Hiç kimse aradaki farki anlayamaz

Devler gibi eser vermek için karincalar gibi çalismak gerekir.

Dinlemeyi ögren. Bazi firsatlar kapiyi hafif tiklatir

Düsmanlarin en büyügü düsmanligini gizleyendir.

Düsünmeden ögrenmek vakit kaybetmektir.

Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir

En çabuk kuruyan sey göz yasidir
En önemli vazifemiz; kulaklarimizi, söylediklerimizi duymaya alistirmamizdir.

Erismek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalismaktan da zevk almazlar.

Felaketin bir iyiligi varsa oda hakiki dostlarimizi tanitmasidir..!

Gerçegi insanlarin ölçüleri ile degil, insanlari gerçegin ölçüsü ile tani.

Gerçek ilerleme ilerici olmaktan degil, ilerliyor olmaktan meydana gelir?

Geçmise dönük keskelerle yasamaktansa, gelecege dönük belkilerle yasamayi tercih ederim.

Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider.

Günese bakarsan gölgeleri göremezsin.

Hal ve hareketlerine kendin karar ver. Baskalarinin seni yönetmesine izin verme
Hatalarini kabul et

Hayatta en aci sey ;Insanoglunun yasam surecindeki kacirmis oldugu firsatlardir...!

Hepimiz hayatin kisaligindan söz ederiz de, bos geçen zamanimizi
1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

Ya askıma karşılık ver. yada peşinde eskittiğim ayakkabıların parasını.

*ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa!!!YaZıK..!!

ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat
keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin

*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
ßilemem ßelkide O ßöyle Mutlu!!!

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim
sence bu çok mu imkansız..(SENLE&BEN)

DaHa FAZLA TÜKENMEK İSTemiyorum
Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

*oL MaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM

ßilseydim, ömrümü senin için wermezdim..

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

BendeN bAşkası snA kaLbini böyLesi açamaz,Allah'n saLağı ---------- !!!

sewdim seni sebepsiz sewmedin beni --------Z!!

Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkazlar biraktin kalbimde, artcilar hala devam etmekte
yeni bir sayfa açtım kendime içinde sen yoksun,kalbim hayvanat bahçesi değil ki içinde köpekler olsun...
daqlar önümde diz çökerken kayalara yalwaramam bütün nehirler bana akarken bi damla suyla uraşamamm )

sєνιуσяυм нєя ѕєνєηιη ѕєνιℓмє∂ιğι вιℓє вιℓє ... αмα уιηє ∂є вιя υмυт тαşİуσяυм .вєℓкι ѕєνєη ѕєνιℓιя ∂ιує.
platon!q_a$ık

вєη dєLü ѕєη мαηуαн вιявιяιмιzι нιç вıяαкмαуαн
Rock bir yaşam tarzıdır ,yaşadığınız hayat, aklınızdan geçen düşünce, giydiğiniz kıyafet, dinlediğiniz müzik özentisiz ve gerçekten içinizden geldiği gibiyse ROCK tır....