İLetmezsen....

Sponsorlu Bağlantılar
Sevgili Abuzittin,
bu zamana kadar bana zincir e-posta gonderen tum dost ve arkadaslarima(özelikle sana) tesekkuru bir borc bilirim;
Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanildigini ögrendigim kolayi icemez oldum.
Aids virüsü tasiyan igneler kiçima batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.
Deodorantlar kanser yapiyor diye sayelerinde artik bir domuz gibi kokmaya basladim.
Telefon hattimi kullanip bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.
Içinden fare ya da fare zehiri çikar diye hiçbir kutu içecegi içmiyorum.
Çok sevdigim içkime ilaç koyup beni uyuturlar,organlarimi çalarlar ve buz dolu bir küvetin içinde uyanirim diye bana yaklasanlarıida tersliyorum.
Neyim var neyim yoksa satip, hastanede yatan ve büyük ihtimalle ölmek üzere olan çocuklara yatirmayi düsünüyorum.
Mail listesine katilirsam alacagim söylenen para, bilgisayar,cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden disari çikamaz oldum.
Tuz Gölü'ne Konya'nin katkilarindan dolayi yemeklerim tuzsuz tatsiz.
Msn parali olacak;Adam yeserecek mi,sararacak mi beklemekten de gina geldi.
Excel hala ne zaman emekli olacagimizi da bildirmedi. Bir maili forward etmedim,basima ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sagligimi da kaybettim.
Multipl skleroz olunuyormus diye diyet ürünleri düsmanima bile tavsiye etmiyorum.
Yerli mali kullanacagim derken marketlerde barkodu 869 ile baslayan ürünleri aramaktan da gözlerimin biraz daha bozuldugunu farkettim.
Sevgili dost ve arkadaşlarimdan gelen; 'lütfen okuyunuz' , 'çokönemli' , 'aman virüse dikkat' , 'bilmemkim para dagitiyor' , 'en az bes kisiye yolla' , 'inanmadim ama dogruymus' , 'kisiligini test et' , 'tikla para yolla, tikla yardim et' , 'bilmemkim seni gözetliyor' , 'bilmemkime mail at,haddini bildir' , 'onu yeme bunu ye' seklinde baslayan kerameti kendinden menkul,nev'i sahsina münhasir bu mailler sayesinde hep beraber "kafayi çizme"ye ne kadar yakin oldugumuzu da müsahade etmis oldum.
Eger bu maili 60 saniye içinde 1200 kisiye göndermezsen; Bilesin ki minik kus sabah aksam kafana siçacak ve hayati sana dar edecektir.