Ben Yazdım Sen Okuyamadın

Sponsorlu Bağlantılar
::Ben Yazdım Sen Okuyamadın
Bu satırları okumayasın diye yazıyorum. Çaresizliğimi anlamayasın diye sevdan karşısında.
Korkuyorum çaresizliğimi anlarsan daha az seversin diye beni. Öyle diyorlar sokakta
insanlar "Kaçan Kovalanır" . Ben se sevdanın kölesiyim. Kaçamıyorum.
Bu satırları okumayasın diye yazıyorum. Kanatları olmayan bir Zümrüd-ü Ankayım ben.
gözlerim alabildiğince senin oldugun ufukları görüyor. Cin seddi gibisin Dünyam senden ibaret.
Öylesine mahkumumki sevdana. Aşmak istesemde sedlerini. Kanatlarım yok. Uçamıyorum.
Bu satırları okumayasın diye yazıyorum. Bilmeyesin istiyorum. Her gidişinde arkadan döktüğüm göz yaşlarını.
Bilirim göz yaşı görünce dayanamaz ağlarsın. Bense ağlamana dayanamıyor. Kıyamıyorum.
Bu satırları okumayasın diye yazıyorum. Anlatılmaz bir sevda yaşıyorum. Soracaksın diye tedirginim ne kadar diye.
Sormayasın istiyorum. Yapamıyorum.
Bu satırları sen okumayasın diye yazıyorum. Tükeniyor bir mum gibi alevimle kendimi aydınlatamıyorum.
Sorgularım var kaygılarım var keşmekeşlerimde yoruluyor sevdanın labirentlerinde kayboluyorum. Yönümü
Bulamıyorum.
Bu satırları sen okuyamayacaksın sanıyorum. Yenik düşüp sevdana teslim olacağım yanılıyorum.
Bilmiyorsun ama öğreneceksin şimdi. Caresizim... Aşıgınım bir ömür. Yalan söyleyemem hiç kimse görmese Allah görür.
Her gün binlerce defa kendi kendime Seni Seviyorum diyorum. Engel. Olamıyorum.